Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Pozdravljeni, upam da sem zadel temo, drugače pa prosim admina da ta post prestavi.

Zanima me samo ena stvar in sicer so mi ta teden zamenjali original auspuh (na motorju honda cbr 1000, letnik 09) za komplet akrapoviča. Od precej dobrega mehanika sem slišal, da naj bi v primeru, ko daš gor samo auspuh (brez power commanderja in auto tuna) šla lambda sonda stran (ker naj motor nebi delal tako kot mora), v primeru da daš auspuh + PC&AT pa lambda ostane...Ta mehanik, ko mi je šravfal pa je rekel da labda ostane.

 

 

Torej, zanimajo me vaše izkušnje in mnenja.

 

Hvala,

 

lp 

Ubistvu je ravno obratno. Če nimaš PCja rabiš Lambdo sondo, da ti računalnik popravlja zmes. Če imaš PC, rabiš O2 senzor eliminator, ki je u bistvu nekaj uporov vezanih na konektor od lambde, ker zmes nastaviš ti na PCju, in ne želiš, da jo mimo tega popravlja še računalnik sam od sebe.  Z točno določenim uporom daješ računalniku signal da je konstanto A:F 1:14.5, nato prilagodiš zadevo na PCju.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav vsem!

 

Zanima me če mogoče kdo vem za kakšnega mojstar, ki popravlja, obnavlja izpuhe in prireja krivine  v Mariboru oz. v okolici?

 

Prosim za kontakt,

 

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav vsem!

 

Zanima me če mogoče kdo vem za kakšnega mojstar, ki popravlja, obnavlja izpuhe in prireja krivine  v Mariboru oz. v okolici?

 

Prosim za kontakt,

 

Hvala

Jaz poznam enega nevem pa če sploh še dela, ker je bil že starejši lahko da je obrt prevzel sin pisal se je Tertinek !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno pomoc rabim imam Leo Vince izpuh in me zanima ce kdo ve kok cm odrezat dusilec da bo ostal lep sportn zvok.....dusilec bi pa pustil not zaradi neupadljivosti ko te policaj ustavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno pomoc rabim imam Leo Vince izpuh in me zanima ce kdo ve kok cm odrezat dusilec da bo ostal lep sportn zvok.....dusilec bi pa pustil not zaradi neupadljivosti ko te policaj ustavi

 

Ja super najboljš, da tako stvar vprašaš kar na kakšnem policijskem forumu, ali kar na postajo :bum: . Še nisi nikdar poštudiral, kolko je kaj uporabnikov tega foruma policistov, :headbang:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: Odlicna prva objava. :grim

Popravljeno . Popravil DIN
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno pomoc rabim imam Leo Vince izpuh in me zanima ce kdo ve kok cm odrezat dusilec da bo ostal lep sportn zvok.....dusilec bi pa pustil not zaradi neupadljivosti ko te policaj ustavi

 

:photo:  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Borutt ti ze printa racuncek....sam se srecata se na cesti, pa si pecen. :P:lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdrav!

 

Eno vprašanje.. Na fazerki sem pobral ven prekate na original izpuhu. Zvok je močnejši kot v originalu. Imam tehnični pregled v kratkem, zato me zanima vaše mnenje koliko bojo fantje komplicirali glede tega. Na tehničnega ga ne bom peljal v LJ ampak okolica.

 

hvala za odgovor..

 

Lp,S. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lahko kdo pove s čim naj spoliram krivine? Postale so čudne, rjave lisaste.

Pravilno si ugotovil "spoliram" s polir pasto +žganci !

Moje titan krivine (Akrapovič) bi bile tudi potrebne samo mene te  lise več nemotijo ! :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zdravo!

 

zanima me ali je možno razdreti izpuh na hondi cbf 600. ali ima ta izpuh prekate? zanima me tudi ali je možno vzeti katalizator ven. pred kratkim sem pa zasledil tudi na avto.net-u hondo cbf 600 z original ''odprtim'' izpuhom, sepravi da je bolj glasen. :OK:  če slučajno ve kdo kaj o tem, prosim za informacije.

 

lp

Leon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

 

Zanima me kje bi se dalo kupit db killer oz. kdo bi mi ga lahko naredil. Izpuh je noname in sem ga dobil na motorju.Če se nemotim je premer izpuha 4cm

 

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdravo...imam se eno vprasanje glede izpuha...kako je s homologacijo, ce bi jaz kupil izpuh ki je narejen za gsxr 600 k7 in bi ga vgradil na gsr 600...je kaksen problem glede homologacije...so papirji zraven izpuha prirejeni le gsxr, ali so misljeni univerzalno....tu dam se primer kaj bi nabavil

http://www.ebay.it/i...bca4c459&_uhb=1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ima kdo karbonsko kapco od akrapovičevega rora za posodit :)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Meh jst nism opazu razlike, razen v zvoku-očitno. Če pa je, je pa itak tok minimalna, da je zanemarljivo.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A imamo v Sloveniji uradnega dobavitelja za Yoshimura oz se da njohove lonce dobit preko neta iz europe, ker use kar najdem je iz ZDA ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!