Skoči na vsebino

Izpuhi - predelave, prilagoditev, vzdrževanje, deli, splošno...


speed

Priporočene objave

Pozdravljeni, imam Suzukija GSX600FX, kupjen pred kratkim letnik 99. Na  njem imam enga starga Akrapoviča brez kakršne koli serijske številke. Zanima me, če se, da kaj take sploh homologirat, če ne bomo pa kupil originalnga. :)

da se; če maš graverja, ki ti bo naredil to poceni, se tud splača. postrgaš na netu homolomo številko lonca za tvoj moped, daš vgravirat, sprintaš papir in greš homologirat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,  to je pomemben podatek. Ceprov so šalabajzerji kolegu vpisal v karton tak avspuh (z gravirano cifro), verjetn bols da ne gre v austrijo z njim :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No,  to je pomemben podatek. Ceprov so šalabajzerji kolegu vpisal v karton tak avspuh (z gravirano cifro), verjetn bols da ne gre v austrijo z njim :D

Dejstvo je, da se našim jebe, sam da kasirajo. Problem je pa tujina, sploh države severno od nas.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Na mojem akrapovič loncu za sv650s sem opazil, da je pokjen zvar kje pride cev v lonec. Kam bi lahko to peljal poraviti?

img20150518131637.jpg

img20150518131632.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To ti popravi vsak ključavničar ki vari po TIG postopku. Najdi nekoga ki izdeluje inox ograje, ti bo še lepo spoliral var. Glede na kvaliteto desnega zvara to nikakor ni Akrapovič.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To NI Akrapovič....tole je kr neki

Ja pa kwa ste zatežen ,puste fantu vesele če prav da je Krapo nej bo pa Krapo.Če lohk pomagaš pomagi ne pa za vsako stvar sam nabijat  :BUA:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm mogoče celo res ni akrapo, nebom trdil, ker sem ga že dobil zraven motorja. Desni zvar pa menim, da ni original ampak je bil narej pri menjave le tega saj imam še original lonec in je točno tam odrezan.

 

Je mogoče original ampak ne za dotični model in je zato tako montiran? 

 

Kakor koli preveč se nebom sekiral tudi, če ni men zgleda ok, zvok mi je pa tudi všečen :grim  :grim  :grim  Še posebaj bred db kilerja samo me je malo strah se vozit brez ker je precej glasen-preglasen in tudi tečno mi ga že rata poslušat na daljših vožnjha.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pa kwa ste zatežen ,puste fantu vesele če prav da je Krapo nej bo pa Krapo.Če lohk pomagaš pomagi ne pa za vsako stvar sam nabijat :BUA:

Se pravi: če komu v komentarju napišeš dejstva, potem težiš? Tip je vprašal, jaz sem odgovoril. A ni to bistvo foruma? Dejstvo je, da tole ni Akrapovič ampak 'home made' zadeva. Vidi se, da je ročno varjeno.

Popravljeno . Popravil lukabogo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pisi njim direktno tako sem js naredil..mel sem samo stevilko na izpuhu,pa sem jim pisal ce mi povejo za kateri motor je,in so mi poslali papirje + enih 15 nalepk :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisi njim direktno tako sem js naredil..mel sem samo stevilko na izpuhu,pa sem jim pisal ce mi povejo za kateri motor je,in so mi poslali papirje + enih 15 nalepk :OK:

Aja to si su prov na njihovo spletno stran pa tam mail dubu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Zanima me ce gdo pazna kaksnega mojstra ki bi mi predelal(odpru) orginalne izpusne lonce na yamahi xt660 orginalni so precej tihi predusem se mi gre zaradi zvoka!!

Sportnih pa nebi kupoval ker se mi zdi nesmisel dati za lonce pol cene motorja

Hvala za kakrsno koli pomoc.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo,

prosil bi za kaksen kontakt kaksnega mojstra ali podjetja z izkusnjami pri izboljsanju zmogljivosti motorja na racun izpuha.

Hvala v naprej!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

da še tukaj vprašam če ima kdo kakšen nasvet...

imam problem na Yamahi FZ6 S2 2009, namreč od 4000 obratov naprej, se sliši zelo moteč zvok iz izpušnih krivin. Mehanik je rekel da se je verjetno na kakšnem spoju odlomil delček pločevine in ko pride v resonanco začne "ropotati". Pravi da je treba kupiti nove krivine (ki so predrage cca 1300€), ali pa če se nekako ugotovi točno mesto kjer ropota, se tam razreže in zašvasa, vendar ne vem kako bi ga našel brez da razrežem cel izpuh. Odmontiral sem celoten izpuh in probal stresti iz njega umazanijo pa ni pomagalo. Iskal sem po internetu neoriginal izpušne krivine pa jih nisem našel, ve mogoče kdo za kakšne? Ali pa če ima kdo kakšen predlog, kako bi se dalo popravit izpuh / rešit problem? Je imel mogoče kdo podoben problem? Hvala

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!