Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

sem prebral končno celo temo pa sem zmeden :hmm:

ata je "od zgoraj" (pohorske hoste), mama je "od spodaj" (notranjske hoste) - OD KOD SEM JAZ?!?!?!?!?! :blink: :glare: :wacko: :?

DA NISEM KJE "IZ SREDINE"? FAKKKK NOČEM BIT LJUBLJANČAN :slap: :fredy: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem prebral končno celo temo pa sem zmeden  :hmm:

ata je "od zgoraj" (pohorske hoste), mama je "od spodaj" (notranjske hoste) - OD KOD SEM JAZ?!?!?!?!?!  :blink:  :glare:  :wacko:  :?

DA NISEM KJE "IZ SREDINE"? FAKKKK NOČEM BIT LJUBLJANČAN  :slap:  :fredy:  :cry:

Najboljši dokaz, da so se Ljubljančani razvili iz žab je, da še sedaj govorijo: KVA, KVA, KVA, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nacisti!!!!

A zdej se boste pa na nas močvirnike spravl al kaj?! :eek:

Steiermark über alles :P :lol:

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nacisti!!!!

A zdej se boste pa na nas močvirnike spravl al kaj?! :eek:

Eeee, če imam mogoče možnost izbire :blink: , bi se rajši spravil na kakšno močvirničko (Ljubljančanko) :P .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eeee, če imam mogoče možnost izbire :blink: , bi se rajši spravil na kakšno močvirničko (Ljubljančanko) :P .

Ti pa tud te ne prvoščmo. So sam za nas, močvirnike (alkajžepress) :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa tud te ne prvoščmo. So sam za nas, močvirnike (alkajžepress) :nono:

Preklemana faušija. :angry2:

Bo že prišla temna noč brez lune. Pa pridem rabutat. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj točno je narobe z žabami, močvirjem?....Edin če vas moti dejstvo, da smo se tu s čolni vozil že takrat, ko ste vi še po drevesih plezal. :huh:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj točno je narobe z žabami, močvirjem?....Edin če vas moti dejstvo, da smo se tu s čolni vozil že takrat, ko ste vi še po drevesih plezal. :huh:

:OK:

A smo mal skrenil s teme? :topic:

A malo judinjo smo že prevzgojil? :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj točno je narobe z žabami, močvirjem?....Edin če vas moti dejstvo, da smo se tu s čolni vozil že takrat, ko ste vi še po drevesih plezal. :huh:

In kje si to prebrala? Ne verjet vsega kar ti je mama povedala. Ona ti je verjetno tudi rekla, da štorklje otroke nosijo, pa pajki kradejo avtomobile, pa da so v Franciji imeli tako velike žabe (kakšno močvirje je šele tam?), da je lahko pet oseb sedelo na njih, ... :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj točno je narobe z žabami, močvirjem?....Edin če vas moti dejstvo, da smo se tu s čolni vozil že takrat, ko ste vi še po drevesih plezal. :huh:

žabe znajo bit glasne ponoči in pa roko na srce - res niso najlepše živali, v močvirju pa je vedno tudi polno komarjev, ki so itak mega nadležna bitja.

ko ste v čolne vozli smo mi imeli že mornarico (dupleškamornaricapress) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žabe znajo bit glasne ponoči in pa roko na srce - res niso najlepše živali, v močvirju pa je vedno tudi polno komarjev, ki so itak mega nadležna bitja.

ko ste v čolne vozli smo mi imeli že mornarico (dupleškamornaricapress) :devil:

Glasnost: glede na to, da je vaš konc znan po prepevanju in klicanju jelenov (vzrok temu ni slaba hrana) in vsesplošnem rogoviljenju čim pade mrak, celo naslov ,,s sekiro ga je,, je vedno povezan s Štajersko...bi se o decibelih prijetnih za uho lahko pogovarjali.... Žabe so krasne živali...pa kako dobro plavajo in krasno pojčkajo in kak čudež narave je ves njihov življenski cikel...no kaj podobnega na štajerskem nimate. :blush:

Mi imamo komarje ...vi štajerke...sam mi mamo vsaj autan...pa vi?...razen glušnikov za ušesa, ki pa dejansko ne odpravljajo problema ?

No tole o mornarici...bom preslišala....čist tko...kje pa je bilo najdeno najstarejše ,,kolo,, v Evropi?

Sicer pa .....premejhni smo, da bi se še med sabo kregal...zato...mo je vseen iz kje si....kakorkoli obrnem sem lohk v dveh urah pri tebi... :friend1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole o mornarici...bom preslišala....čist tko...kje pa je bilo najdeno najstarejše ,,kolo,, v Evropi?

to o kolesu dokazuje ad je ljubljana zibelka.... MOTOCIKLIZMA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najboljši dokaz, da so se Ljubljančani razvili iz žab je, da še sedaj govorijo: KVA, KVA, KVA, ...

:lol:

Nacisti!!!!

A zdej se boste pa na nas močvirnike spravl al kaj?! :eek:

:grim

In kaj točno je narobe z žabami, močvirjem?....Edin če vas moti dejstvo, da smo se tu s čolni vozil že takrat, ko ste vi še po drevesih plezal. :huh:

dobr argument... :worship:

je ljubljana zibelka.... MOTOCIKLIZMA

:nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z ostalim se ne strinjam, ja za štajerke pa že dolgo iščemo zdravilo ampak jih noben pesticid kaj šele autan ne vzame - priznam ni vse perfektno na vzhodu :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tole o mornarici...bom preslišala....čist tko...kje pa je bilo najdeno najstarejše ,,kolo,, v Evropi?

Sicer pa .....premejhni smo, da bi se še med sabo kregal...zato...mo je vseen iz kje si....kakorkoli obrnem sem lohk v dveh urah pri tebi... :friend1:

To samo dokazuje, da se je Štejerc do tja prpelal z motorom, dalje pa plaval .) .

Žab je res več vrs. Med njimi tudi rege, ki še danes plezajo po drevju :) .

Ni blema. Ti samo pridi. Častim pijačo, pa še pizzo, če bo to hitro po plači :friend1: .

Za vse: Ne jemat mojih postov kot kreganje ali žalitve. Moj namen je, da se ob njih malo nasmejite in nič drugega. O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S kerga dela Izraela pa je hči Izraela - Sara (s H-jem)? :blink:

Popravljeno . Popravil Funakoshi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo bi si mislu da je tole bitjece tako "divje"  :P

mogoče jo je pa opeklo pa je malo razpizdena samo. bo jeza zginla z opeklinami :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče jo je pa opeklo pa je malo razpizdena samo. bo jeza zginla z opeklinami  :grim

saj vidiš da nima klobučka (ali, v njenem primeru, SS oficirske kape :lol1: ). Sončarica jo je trofla. :grim

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!