Skoči na vsebino

Izpad nacistov


Insallah

Priporočene objave

odrasla bom ja, sam iz tega pa nebom šla nikol, ker sem preveč noter, sem pač tko vzgojena a je jasno. Delam kar hočm, moja stvar je kašn živlene si bom ustvarla ane tko da nehite že, zej se vi obnašate kot otroc.

tko si vzgojena? pol pa na uresničitev tistih groženj se starega pelji se bo najbrž tud zanj dovolj našlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odrasla bom ja, sam iz tega pa nebom šla nikol, ker sem preveč noter, sem pač tko vzgojena a je jasno. Delam kar hočm, moja stvar je kašn živlene si bom ustvarla ane tko da nehite že, zej se vi obnašate kot otroc.

Iz tvojega podpisa.

Ne jemlji življenja resno, ker iz njega tako ali tako ne prideš živ.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"divja zver" je v bistvu mala črna čefurska z otroško paralizo blagoslovljena lezbično usmerjena židinja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti res ne razumeš?! mogoče bi ti mogla predstavt očeta...pol bi pa vidu :devil:

:) Zakaj a je cefur, pa bo prjatle prpelo pa me prefukal? (ja, zajebavam te)

Sej v principu me prov malo briga, kaj mislis in kaj delas... Ampak zame tvoje "duvanje" mece slabo luc na nacionaliste, ki so ponosni na to, da so Slovenci in zato ne rabijo vse ostalo sovrazit...

A si ti ponosna na slovenstvo, ker si slovenka, ali zato samo sovrazis vse ostale?

Najprej pri sebi razcisti... Koliko poznas slovenske zgodovine, umetnosti, izrocila... Koliko ljudskih pesmi znas zapet ali celo odplesat kak star slovenski (slovanski) ples... Potem se sele ukvarjaj z drugimi... Ce bos dovolj zavedna Slovenka, potem se ne rabis bati nobenih priseljencev, ker bos sama vedela, da slovenstvo ne bo umrlo, ker ga bos vsaj ti (in tvoji bliznji) ohranjala...

Pizda, kolk sem politicno korekten...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jup, tocno tak sem bil... Pa ne narobe razumet. te ideje mi se vedno niso tuje, ampak sem odnos malo spremenil... Namrec jaz sem kar sem, ti pa si s svojimi izjavami primitivna toliko kot cefurji v lokalih ali nigri na eMpTyV-ju...

Einherjar: Pa ti sploh ne razumeš; punčki tkole težiš, hkrati se pa ne zavedaš, da je primitivizem zajebana stvar... :BUA: :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj Divjačina povej - starost najstarejšega člana vaše družbe! in seveda v procentu (približno) koliko jih je nad 30. starih.

In potem se vpraši ali boš res ostala v tem notri?.......... jih poznam ogromno skinov, pa so še vsi nehali s tem bullshitom od preseravanja.

Poznam človeka, ki ima na prsih svastiko tetovirano. Danes ima otroka in mu je žal - ker nenamerno otroka sili v neke simbole, kateri mu danes niti pod razno ne pomeni več to, kot mu je nekoč. In kar je najhuje je, da NE SME brez majice iti na bazen, na kopališčih ima tudi probleme.... vse zaradi takega prepričanja, kot ga imaš ti, da nikoli ne boš šla ven iz tega.........

punca, premisli ali se boš danes "vezala" z nekimi idejami za vedno, ali si boš dopustila, da bi se skozi obdobje spremenila!

Pa lep pozdrav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Einherjar: Pa ti sploh ne razumeš; punčki tkole težiš, hkrati se pa ne zavedaš, da je primitivizem zajebana stvar...  :BUA:  :doze:

Sorry, v mojem nacrtu je bilo ze v osnovi planirano, da bodo tudi mozgani not... Pa mi je tale primitivizem malo nerazumljiv. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čigavi zmagi ? tvoji? tvojih bedastih nacistkov? poteptali vas bomo kot smo vas že kot največjo golazen. banda PROTISLOVENSKA! udinjate se nekemu frustriranemu zadrtemu napol židu napol avstrijcu, in še rada bi bila himmler, bedast idiotski farmar kokoši, ki ni imel dveh čistih o bojevanju in je znal samo skubit piščance. tvoji idoli so navaden drek, marionete kapitala nemške industrije. totalni brezvezneži, ki so lasten narod spravili na kolena in poslali v smrt miljone drugih okoli sebe. banda zanikrna! ti si kar flikaj svastike in tiste male okrogle znakce od BH (blood&honour) edino kar boš uspela doseč je da boš izpadla patetično idiotsko neizobraženo tele.

mater100mater mi grejo na kurac te neonacistično-fašistične ovce, ki sploh nimajo pojma o lastnem narodu! :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sorry, v mojem nacrtu je bilo ze v osnovi planirano, da bodo tudi mozgani not... Pa mi je tale primitivizem malo nerazumljiv. :)

Kot verjetno vsem ostalim, ki poleg Zveri pišejo sem notr ;) Ampak ne morš od vseh ljudi, ki te obdajajo, pričakovat, da bojo možgane, če jih že majo, tud dejansko uporabl za kej druzga, kt da majo nekej v lobanji... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Zakaj a je cefur, pa bo prjatle prpelo pa me prefukal? (ja, zajebavam te)

Sej v principu me prov malo briga, kaj mislis in kaj delas... Ampak zame tvoje "duvanje" mece slabo luc na nacionaliste, ki so ponosni na to, da so Slovenci in zato ne rabijo vse ostalo sovrazit...

A si ti ponosna na slovenstvo, ker si slovenka, ali zato samo sovrazis vse ostale?

Najprej pri sebi razcisti... Koliko poznas slovenske zgodovine, umetnosti, izrocila... Koliko ljudskih pesmi znas zapet ali celo odplesat kak star slovenski (slovanski) ples... Potem se sele ukvarjaj z drugimi... Ce bos dovolj zavedna Slovenka, potem se ne rabis bati nobenih priseljencev, ker bos sama vedela, da slovenstvo ne bo umrlo, ker ga bos vsaj ti (in tvoji bliznji) ohranjala...

Pizda, kolk sem politicno korekten...

:) u make it sound quite nice....me like :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej urška pizda zapri mi ej. bom mal roku omenila kašno blesovo babo ma.

Tebe se tko al tko ne splača komentirat... Da ne bom možganov uporabljala po nepotrebnem in mi ne bo šlo preveč sivih celic... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej urška pizda zapri mi ej. bom mal roku omenila kašno blesovo babo ma.

Tako, z rdečo sem ti označila slovnične napake. Zdej pa hiter za domačo nalogo popravit, ker Hitler je bil jako discipliniran gospod in takele slovnice ne bi toleliral :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tebe se tko al tko ne splača komentirat... Da ne bom možganov uporabljala po nepotrebnem in mi ne bo šlo preveč sivih celic...  :winkiss:

Najbolj pametna odlocitev - za tole castim kavo... Sej men je tudi zal, da sem se spustil v to....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pravkar sem dobil njeno PM sporočilo v katerem pravi: banda rdeča pobili vas bomo...haha...

:afro1: vi kar pridite, pa čim več naj vas bo, da ne bom tolkel v prazno :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!