Skoči na vsebino

Sicilija


suzuki

Priporočene objave

Ni hud'ga, bom že preživel :( ,

Sicilija ostaja v planu za prihodnja leta :yes:

Boš šel pa z nami v Sremsko Mitrovico.......ti nau hudga.... :grrr :beer1: :beer2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Boš šel pa z nami v Sremsko Mitrovico.......ti nau hudga.... :grrr :beer1: :beer2: :drunk:

še to ne vem če bo šlo takrat, so bolj slabi obeti :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsega boga se je sfužilo.....

V planu je zdaj kasnejši termin, smer jugovzhod - vzhod :)

Imaš namen po Balkanu ?, ker še nisem 100% za termin in lokacijo, v tem poletju, v tej smeri se lahko tudi kaj organiziramo ali pa informiramo, sicer je MS že veliko uporabnega napisano. V juniju grem do Holandije, to je definitivno. Ostanek poletja, bi pa še kam drugam mahnil, saj bo dovolj časa, če bo le šef zato, da nam da fraj. Sem pa letos vabljen k znancu v Romunijo ( vzhodni del okrog mesta Bacau ).

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imaš namen po Balkanu ?

Jap, ker smo jo lani dol po Albaniji, Makedoniji in Grčiji, smo razmišljali, da bi jo letos še malo bolj vzhodno :yes:

Tako, da grem malo pogledat teme o tistih koncih, pa bom tam kaj napisal, kako bo potekalo....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še to ne vem če bo šlo takrat, so bolj slabi obeti :doze:

zdaj te imam pa dovolj, kaj je zdaj to?????

Takoj ob prvi priliki morava na pir, da mi mal razložiš, saj veš, da se hecam, a vseeno te moram mal videt, sem bila danes doma, pa je tako mraz, da sem jo ucvrla nazaj v Ljubljanksi kotel, :blink: :friend1:

lepo se imej, pa ne pozabi da greva na drink....., če ne :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

16,09,2006 NAPADEM SICILIJO ZA 12 DNI TRAJEKT IZ CITAVEKIJE -PELERMO NAZAJ -BARI-BAR

Plan je 5 dni sicilije naprej 5 dni calabrije nazaj preko hrvaške.Če je kak interisent se lahko priključi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

16,09,2006 NAPADEM SICILIJO ZA 12 DNI TRAJEKT IZ CITAVEKIJE -PELERMO NAZAJ -BARI-BAR

Plan je 5 dni sicilije naprej 5 dni calabrije nazaj preko hrvaške.Če je kak interisent se lahko priključi

Zelo zanimivo,koliko pa vas gre? :? Če bi dobil dopust bi se prav rad pridužil :OK: Ampak do takrat je še tako dolgo :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glažar nahej se napenat, pa raj slike s toskane u plac prnes! Upam, da so brez datuma!

Kva se ti napenaš če te ni :nono: in se potepaš po morju v petek sem bil v placu sta glih z Dohtrjem govorila .Sori glede slik prepozno upazil datum :whistle:

Zelo zanimivo,koliko pa vas gre? :? Če bi dobil dopust bi se prav rad pridužil :OK: Ampak do takrat je še tako dolgo :cry:

Trenutno sama z ženo,planirat je treba .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva se ti napenaš če te ni :nono: in se potepaš po morju v petek sem bil v placu sta glih z Dohtrjem govorila .Sori glede slik prepozno upazil datum :whistle:

Trenutno sama z ženo,planirat je treba .

Ali imaš kak okvirni izračun stoškov tega potovanja :? :eek: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali imaš kak okvirni izračun stoškov tega potovanja :? :eek: :hmm:

Trajekti Citavekija -Palermo,Bari-Bar prideta cc 290 eu ,apartma na siciliji za 4dni 270 eu ,hotel v Kalabriji za 3 dni pol penzion 210 eu ,bencina kolk se bom vozil približno jih mislim narediti 3,500 km, :? cestnine ,pijača niso vštete v ceno :BUA: To so cene za Italijo Nazaj preko Črne Gore ,Dubrovnika Makarske,kjer v Promajni spim ,hotel večerja zajterk 60 eu ,to so cene za dva,vse preverjeno in rezervirano.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Včeraj bil na AMZS glede kart za trajekt Citavekija- Palermo in Bari- Dubrovnik. Cena prvega je za dve osebe +motor palubni potnik 171 eu ,notranja kabina 241 eu. Cena drugega notranja kabina 172 eu.

A ve mogoče kolk so cene dol,na internetni strani po mojih izračunih je razlike 191 eu kabina.Razlka ki znese 50 eu pa da so pristaniške takse :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Dol grem po vzhodni obali Italije, tam naredim en krog in potem po zahodni obali nazaj. Plan je nekje max. 16 dni. Verjetno bom kakšno znamenitost tudi spustil. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Bi bilo kar zanimivo... :kva2: IPB Slika

12.04 - Vulkan Etna na Siciliji se je prebudil

Vulkan Etna na Siciliji se je včeraj ponoči ponovno prebudil. Iz jugovzhodnega kraterja tega največjega evropskega vulkana so visoko v zrak švigali ognjeni zublji in žareča lava, vse skupaj pa je spremljalo glasno grmenje in donenje. Dih jemajoča predstava je trajala več kot pet ur.

Iz kraterja na višini okoli 3000 metrov sta se v dolino spustila dva tokova lave, vendar oba proti nenaseljenemu območju, tako da izbruh ni predstavljal nevarnosti za okoliške prebivalce.

Zadnji večji izbruh decembra lani

Nazadnje je Etna bruhala ogenj in pepel konec marca, zadnji večji izbruh pa se je zgodil decembra lani, ko je vulkan kar dva tedna vzbujal zaskrbljenost. Zaradi gostih saj, ki so padale z neba, so morale oblasti več kot desetkrat zapreti letališče v Catanii. (Siol)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Od 21.7 do 5.8.2007 potovanje na Sicilijo

Motor Yamaha xjr1300 Emc+Irma

Slovenija - ITALIJA - Rim - Sicilija - Bari - ALBANIJA -Dures - HRVAŠKA Dubrovnik - Bosna -motozbor VUKOVI - Slovenija

Če je kakšen kandidat za 16 dnevno druženje mu pošljem detajlni opis ........

kontakt na EMIL.NAMAR@KOLEKTOR.SI

L.P. EMC

Popravljeno . Popravil emc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Živjo!

Kljub nekaj že odprtih tem, nisem zasledila odgovora... Zanima me, kakšen je najcenejši način spravit motor na Sicilijo? Bencin sem zračunala, da bi me stal cca 250 eur + cestnine.. pridem pomoje blizu 400.. Je še kaka druga opcija, ki jo kdo ve? Motor na vlak ali kamion ali trajekt ali kaj takega? (seveda išče se cenejša varianta kot bencin).

Hvalaaaa :)

lp, devilish

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Kljub nekaj že odprtih tem, nisem zasledila odgovora... Zanima me, kakšen je najcenejši način spravit motor na Sicilijo? Bencin sem zračunala, da bi me stal cca 250 eur + cestnine.. pridem pomoje blizu 400.. Je še kaka druga opcija, ki jo kdo ve? Motor na vlak ali kamion ali trajekt ali kaj takega? (seveda išče se cenejša varianta kot bencin).

Hvalaaaa :)

lp, devilish

Enga tovornjakarja pa si zmagala, če bo hotel kakšno plačilo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Livorno - Palermo

Bari - Dubrovnik

2 osebi

kabina

motor

Vse našteto na obeh prevozih, manj kot 500 EUR v kompletu.

Danes potrdil rezervacijo.

A si ti računala strošek cca. 400 EUR v eno ali obe smeri?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Livorno - Palermo

Bari - Dubrovnik

2 osebi

kabina

motor

Vse našteto na obeh prevozih, manj kot 500 EUR v kompletu.

Danes potrdil rezervacijo.

A si ti računala strošek cca. 400 EUR v eno ali obe smeri?

Kje si pa dobil trajekt Livorno-Palermo??? Če imaš kakšen link, bi bil dobrodošel (čimprej, ker odpotujem naslednjo soboto).

:beer2: :worship: :worship: :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!