Skoči na vsebino

Priporočene objave

24. 04. 2005 ob 18.48

nam motoristek piše:

Prišli smo v Katanijo. Naredili 260 km.

Zdaj se pa začne fešta. Tukaj ostanemo 4 dni

in bomo vsaki dan delali delali turo. Vreme je

še kar vroče, tako da sem čist prešvican.

Lepo vas pozdravljamo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

25. 04. 2005 - 18.59

motoristek

Danes bili v Syrakuzi. Teli siciljanci vozjo  ko norci !

Ceste so dosti slabše kot na Sardiniji.

Drudače pa je the best. Če bo jutri zelo lepo vreme

gremo na Etno.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola!

eWe, če imaš možnost posredovat namig: cesta, ki gre po notranjosti iz Taormine proti Milazzu je okoli Francaville in Novarre čisto primerljiva s Sardinskimi, priporočam za vse ljubitelje ovinkov :-))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najnovejše od Motoristka:

Ravno smo jo napadli. Cesta  185. Povej Suzukiju, da sem prečital njegov potopis. Vseeno hvala. Zdajle smo v Novari, pojemo sladoled in se mimo Etne vračamo v Catanijo. Jutri napademo Etno. Vreme fantastično, jutri bo še boljše.

Lep pozdrav. Motoristek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo nas, po 3450km spet doma. Bilo je res bombastično, vreme idealno (najslabše kar smo doživeli je bila popoldanska pooblačitev), družba super, težav na cestah nobenih kljub kaosu v večjih mestih.

Tista cesta do Novare :yea2: :yea2: in cesta na Etno :yea2: :yea2: :yea2: stopalke so načete :yea1:

Skratka vredno časa in denarja. Čeprav je bil najboljši zaključek ob bosanskih čevapih :worship: :worship: še danes sem sit od včerajšnje večerje :P

Upam da sta preostala dva člana posadke varno prispela domov.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še mene :kva2: Kje si se ti vozil :eek: jaz sem jih naredil 3651km, po GPS pa malo manj :slap:

Ja čudno se sliši :lol1: Sicilija :eek: mi ga pa po Črni gori in Bosni sirjemo!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nič čudnega če tako malo porabo računaš ko ti pa števec kilometre nabija hitreje kot meni :P

Slike sem že začel sortirat, dobiš v enih dveh dneh po mailu.

LP

Leteči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo za začetek eno slikco za tiste ki jih ni bilo, da bodo vedeli kaj so zamujali (ostalo sledi ko pridem k sebi) :naughty:

post-2289-1114977316_thumb.jpg

P.S.:

A kdo kje kako žensko vidi, jaz namreč vidim samo en hudo dober motor :lol1: :OK:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No evo za začetek eno slikco za tiste ki jih ni bilo, da bodo vedeli kaj so zamujali (ostalo sledi ko pridem k sebi)  :naughty:

...

P.S.:

A kdo kje kako žensko vidi, jaz namreč vidim samo en hudo dober motor  :lol1:  :OK:

če so bile take dol, potem še dolgo ne boš prišel k sebi :P :D

drgač pa: welcome back vsem

kolikor sem napoved gledal, ste nekaj dobrega vremena pripeljali s sabo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala naši reporterki eWe, za sprotno prenašanje mojih poročil. :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm...  :hmm:  Motoristek ne vem, zakaj me to tako zelo spominja na Sardinijo... :whistle: aja, sam tam je bla anA

Uživajte!  :yea1:

lp, anA

Vse Ane so dobre kuharce in pridne, saj brez njih bi bili samo na konzervah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Toliko daleč od doma pa so nas takoj ogovorili ker sem nosil motosvetovo majico in to celo Gregsovi starši.

Pa tako se moramo borit da bi se dale tiskat tiste majice da bomo lahko potem reklamo delal po svetu :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala motoristek za pohvale za dobro kuho.saj vem, da moški brez žensk pač ne bi sami kuhali (razen čaja :P).

saj jaz pa moram vas pohvalit. da ste lepo posodo pomivali in pospravljili in v trgovino letali.

bluzonder... še zdaj se smejim kako sma se menla v mesariji za meso...

če bi tisto posneli bi ziher dobili nagrado v oddaji Oprostite prosim. :D :D :D

drugače pa je sicilija zelo lepo, samo mesta so pa obupna, njihov promet obupen (da me je včasih na zadnjem sedežu skoraj kap.

tam je že čudež, če je vsak 10-i avto cel.

LP

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tam je že čudež, če je vsak 10-i avto cel.

Vsak deseti??? Po mojih izkusnjah bi blo to se super...

Jst v dveh mescih ne vem ce sm jih deset celih vidla!! :)

But we get the point... cem sam rect da je stanje res hudo glede stanja vozil tam... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil na siciliji...sej letovišča so kar poštimana...šel tudi skozi Catanio..pod mostovi in okoli obvoznic eno samo smetišče...videl tudi smetišče med bloki v obliki črke U in to kar iz okna mečejo!!! :lol1: no seveda nas je tudi lepo pozdravila škatla od pralnega stroja sredi križišča! :lol1: ma to moraš videt ker ni res... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!