Skoči na vsebino

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Evo draga kompanjona, začel sem spremljati dolgoročne napovedi (10dni) za našo traso in zaenkrat kaže kar obetavno. V Cataniji očitno dežja ne poznajo, :OK: ta teden naj bi bilo še bolj aprilsko (plohe) drug teden pa skoraj brez oblačka.

Vem da so tele napovedi glih enih 50% zanesljive sam vseeno je ena ocena kaj lahko pričakujemo. V glavnem tisti papir na AMZS sem zrihtal, v ponedeljek nataknem gor nove gume in zavorne ploščice pol pa sam GASAAAAAAAAAAAA.

Mater bo lušno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kake so pa kaj ceste? A moram ful pazit, da mi ne ukradejo motorja, al ni panike? K sm slisala da na jugu ful kradejo  :angry:

ceste so ponekod tako luknjaste kot nase ali se bolj, spet drugod pa imajo krave asfalt kot na dirkaliscu...

ljudje na podezelju so zelo prijazni in ni panike da bi se komu kaj zgodilo ali da bi koga okradli, vecja mesta pa so taksna kot povsod drugje. ampak vi greste dol verjetno zaradi pokrajine, cest in podezelja in ne v velika mesta ze guzvati.

pazite le na kampe!!!??? ker jih vcasih ne boste nasli pa ceprav vam bodo prijazni domacini trdili, da je en kilometer naprej po cesti, oziroma je tabla za kamp ali pa je tako napisano v lonliju. preverjeno lahko povem, da je kampov v notranjosti nic, na juzni obali skoraj nic oziroma nekako dva trije, ki pa ni nujno da so odprti in pa na zahodu je tudi revno s kampi. vecina kampov je tako na vzhodni obali proti severu in na severni obali proti vzhodu, torej na obali pri etni...

vec na linku spodaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ceste so ponekod tako luknjaste kot nase ali se bolj, spet drugod pa imajo krave asfalt kot na dirkaliscu...

ljudje na podezelju so zelo prijazni in ni panike da bi se komu kaj zgodilo ali da bi koga okradli, vecja mesta pa so taksna kot povsod drugje. ampak vi greste dol verjetno zaradi pokrajine, cest in podezelja in ne v velika mesta ze guzvati.

pazite le na kampe!!!??? ker jih vcasih ne boste nasli pa ceprav vam bodo prijazni domacini trdili, da je en kilometer naprej po cesti, oziroma je tabla za kamp ali pa je tako napisano v lonliju. preverjeno lahko povem, da je kampov v notranjosti nic, na juzni obali skoraj nic oziroma nekako dva trije, ki pa ni nujno da so odprti in pa na zahodu je tudi revno s kampi. vecina kampov je tako na vzhodni obali proti severu in na severni obali proti vzhodu, torej na obali pri etni...

vec na linku spodaj...

Hvala prijatelj. :yea1:

:beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no jez mam tut mojo lub'co naročeno pri serviserju za jutri ob 14h :wub: , tako da bo gnaz pripravljena za ježo :yea1: .............JAOOOOO KAKO BO FINO :yea2:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo tole kaže za v petek, podobno vreme naj bi bilo tudi po Italiji le da se bo temperatura dvigala bolj kot se bomo približevali Rimu. Malo bo mraz sam bo že za preživet z dolgimi gatami.

Danes oddal svojo lubico da jo obujejo in poštimajo pljuča (vplinjači) pol pa smo zmagal.

Aja karte za trajekt bom šel iskat v torek, mislim da bo še dovolj zgodaj glede na to da ni ravno vrhunec turistične sezone.

@Bluzonder, zastavica je že namontirana na mopedu :yea1:

LP

Leteči

post-311-1113743937.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao jez mam tako glavo, da ne vem če bom do petka čelado gor dobil :D

Pol pravte, da je vreme naročeno :OK: , mofe so poštimane, ...... jah sam še petek čakamo :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni kej. Moja Mačka je čistokrvna Dolenjka, jaz pa (samo) rojen v dolenjski prestolnici. :grim

In izgleda, da se vam bo vreme v soboto postavilo za daljši čas (meni in Mački pa tudi, ker greva do Neaplja).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ne morem si pomagat da ne bi svojega veselja delil z vami:

post-2289-1113935991_thumb.jpg

:OK: :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da te le bog usliši :worship: Motor poštiman :OK: jutri samo zadnje ploščice zamenjam(63000km) :OK: pol pa gassaaaa :yea1: :yea1:

Ceco, lepo se imej! :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem ti kar fous. Imam Sicilijo v lepem spominu.

Dol sem sel direktnega iz Lj do Katanje, ce se prav spomnim je bilo 1650km. Startal sem ob 5h zjutraj in tja prisel ob 10h30 zvecer. Ceste so po jugu kar zanimive, sploh po Kalabriji.

Sicilija je res lepa in najboljsi cas je zdaj, ko se ni vrocine.

Navadi se trobiti pred vsakim kriziscem in srecno! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spakirano. Komaj čakam jutri čeprav naju čaka baje zjutraj cele tri stopinje pod ničlo. Ma kurc bo že sam da ne bo poledice.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ekola, vse pripravljeno za odhod, zjutraj le še zobno krtačo v kufer pa cunje oblačt pa GAAAASSSS:yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za letos bo to kar zanimiva destinacija :kva2:

Etna bruha pepel

Catania | 8.1.2005 | STA

Vulkan Etna na Siciliji je po enoletnem mirovanju ponovno začel bruhati pepel, iz vulkana pa se občasno dviga tudi ogenj.

Etna tokrat bruha le

////////

Ko smo leta '79 gledali v krater, (z motorji do sredine gore) se je začela jeziti in pljuvati kamenje in rdeče "cunje". Ob prihodu domov, smo pa imeli kaj videti na TV-ju. Suvala je'k sam hudič!

Želim Vam veliko lepih trenutkov in srečnih kilometrov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

motorist

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spakirano. Komaj čakam jutri čeprav naju čaka baje zjutraj cele tri stopinje pod ničlo. Ma kurc bo že sam da ne bo poledice.

Ekola, vse pripravljeno za odhod, zjutraj le  še zobno krtačo v kufer pa cunje oblačt pa GAAAASSSS:yea2:

Jaz tudi :kva2: sendviče not vržem pa je gotovo. :yea1:

Jutri pa ketne gor. :lol1:

Čutim na vodi, da bo fajn :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se en majhen nasvet za vse, ki se podajate na sicilijo:

okoli etne so ceste res enkratne, lepo speljane in z novim grobim asfaltom tako, da cloveka hitro zanese. vendar pa pazite, ker se tu pa tam nabere precej zelo finega peska (pepela), ki zna biti globok nekje do 10cm in je ponavadi skoraj cez celo sirino ceste, tako da se ga ne mores ogniti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 ... 2 ... 1 ... START

Bye bye :yea1:

Popravljeno . Popravil bLuZoNdEr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ti bo!!! :lol1: Gremooooooo

Motoristek in Co., želim vam varne ceste!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motoristek sporoča:

apr. 22th 2005,  20:37

Po 860 km srečno prispeli v Chivitavecchia.

Smo na ladji in ob zori napademo Palermo.

LP      -  motoristek, bluzonder, leteči in Angel girl

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

23-apr-2005 - 21:38

Palermo, Monreale, Carleone, Agrigento.

Vsega 240 km. Našli apartma, zdaj pa Ana

kuha makarone z ragujem. Vreme noro

vroče, tako da me glava boli. Bom moral en

višnjevc spit. Ha, ha, ha...

Lepo vas pozdravljajo:

don karleone, motoristek, bluzonder, leteči

in naša kuharica Ana.

Cao

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... Ana kuha makarone z ragujem...

Hm... :hmm: Motoristek ne vem, zakaj me to tako zelo spominja na Sardinijo... :whistle: aja, sam tam je bla anA

Uživajte! :yea1:

lp, anA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!