Skoči na vsebino

SUZUKI GSF 1200 BANDIT (S in N) in GSF 1250 (S/A/SA)


mopedfan
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

SERVICE MANUAL gsf 1250 (klikni me) 1250manual.pdf

Priporočene objave

Hvala za nadvse dragocen namig.

Bi me pa še zanimalo, kje jih najbolj ugodno kupim in koliko denarcev to stane.

Bi pa bil zadovoljen tudi s kakimi 2nd hand, če jih morda kdo prodaja.

V bistvu boš rabil nosilec za stranske kovčke, ki je narejen specifično za GSF 1250. Kovčki so bolj-ali-manj 'univerzalni'.

Tukaj lahko pogledaš, kaj ima Kappa za GSF 1250. Tam so tudi PDF-i z navodili za montažo.

D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu boš rabil nosilec za stranske kovčke, ki je narejen specifično za GSF 1250. Kovčki so bolj-ali-manj 'univerzalni'.

Tukaj lahko pogledaš, kaj ima Kappa za GSF 1250. Tam so tudi PDF-i z navodili za montažo.

D.

Hvala, D. Po tej spletni strani sem že brskal... Hm, očitno kaj drugega niti ne pride v poštev, glede na to, da je top-case od Kappe.

Hvala in LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sw-motech.de ima univerzalne nosilce na katere pritrdis dolocen set za kovcke. mogoce pobrskas....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bliža se servis na 48.000km...

Zanima me, kdaj ste (če ste) menjali verigo, oz. na koliko km jo je priporočljivo menjati?

Moja sicer zgleda v redu, tudi serviser pravi, da je še OK. Mi je pa malce čudno, ker sem zasledil že precej manjše cifre - 20,000 in podobno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda lahko ze v redu, tako kot je moja pred kratkim. Ce gledas zadnji zobnik po uri 15:15, poglej koliko ima "lufta", moja je zgledala v redu, lufta pa skoraj 1cm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako, nova veriga in zobniki so gor.

Zobnik na motorju se je kar precej ukrivil, torej je bil že skrajni čas za menjavo... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo.

Mene pa zanima, kje dobit sprednje vilce in križ za bandita letnik 98. Če mogoče ve kdo za kšno ugodno varjanto, ali pa jih ima za prodat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

važno je samo kaj v prometni piše

Iz zelo zanesljivih virov vem, da ima bandit 1250 fabršk preko 115KM na zadnjem kolesu ;)

post-11987-094758700 1278846914_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Suzuki Bandita 1200N z gumami Michelin PilotRoad2,ima kdo izkušnje szi temi gumami in katere gume mi kdo še priporoča,ker nimam izkušenj motor imam malo več kot mesec.Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej moraš povedat kakšen je/bo tvoj način vožnje, si sam ali imaš sopotnika......itd itd....

Popravljeno . Popravil aquariumwild
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ti je že bilo rečeno....če ga boš šponal,pa sam na motorju,potem daš gor športne gume....če si bolj umirjen ali pa voziš v paru,potem,trše gume tipa sport-touring (take so tudi te,ki jih imaš ti gor -sicer je malo drugačne oblike in ko se guma dotakne tistega roba oblike gume,se motor drugače zvrne kot če je guma okrogla;če veš kaj mislim).Z Pilot Road2 sem vozil tusi sam na banditu 600 in je vzdržala ogromno km.Zakaj je važno? Športne gume so iz mehkih materialov in v povprečju naredijo med 3 in 5000km,sport touring pa so po sredini iz trših materialov,ob straneh iz mehkih materialov,zato ti pa guma zdrži med 7-10000km.Kar nekaj ljudi poznam,ki bandita gonijo na dunlop sportsmart gumah,saj je dovolj dobra guma tudi za malo hitrejšo vožnjo,drugače pa tudi Bridgestone BT-021 kombinacija ni slaba,obe sta sport touring gumi in še posebej pomembni pri vzdržljivosti,vožnji po AC ali v paru.Slednji dve sem sprobal tudi sam in zelo zadovoljen.Vozim pa VFR-ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot ti je že bilo rečeno....če ga boš šponal,pa sam na motorju,potem daš gor športne gume....če si bolj umirjen ali pa voziš v paru,potem,trše gume tipa sport-touring (take so tudi te,ki jih imaš ti gor -sicer je malo drugačne oblike in ko se guma dotakne tistega roba oblike gume,se motor drugače zvrne kot če je guma okrogla;če veš kaj mislim).Z Pilot Road2 sem vozil tusi sam na banditu 600 in je vzdržala ogromno km.Zakaj je važno? Športne gume so iz mehkih materialov in v povprečju naredijo med 3 in 5000km,sport touring pa so po sredini iz trših materialov,ob straneh iz mehkih materialov,zato ti pa guma zdrži med 7-10000km.Kar nekaj ljudi poznam,ki bandita gonijo na dunlop sportsmart gumah,saj je dovolj dobra guma tudi za malo hitrejšo vožnjo,drugače pa tudi Bridgestone BT-021 kombinacija ni slaba,obe sta sport touring gumi in še posebej pomembni pri vzdržljivosti,vožnji po AC ali v paru.Slednji dve sem sprobal tudi sam in zelo zadovoljen.Vozim pa VFR-ko.

Če si jih res probal...,oziroma vozil....,bi pa moral vedeti,da Sportsmart ni sport touring guma.....,no lahko si pomešal za Roadsmart,ki pa je sport tourin guma :D........Kajti Sportsmart je čist druga guma...,tukaj si mal tabelo oglej Dunlop cestne :: Čarman motosport

:D:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Športne gume so iz mehkih materialov in v povprečju naredijo med 3 in 5000km,sport touring pa so po sredini iz trših materialov,ob straneh iz mehkih materialov,zato ti pa guma zdrži med 7-10000km.

S SportSmart (hypersport guma) obuto R1 99 prevozil 7000 km do meje legalnosti.

Tudi ta guma ima na sredini tršo zmes in ob straneh mehkejšo.

Se pa na hypersport proti sportouring razlikuje v širina tršega oz mehkješega dela.

Hypersport ima namreč mehkejši del širši (ob robu gume).:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Suzuki Bandita 1200N z gumami Michelin PilotRoad2,ima kdo izkušnje szi temi gumami in katere gume mi kdo še priporoča,ker nimam izkušenj motor imam malo več kot mesec.Hvala

Ni nujno, da kupiš od mene predlagano gumo,ampak enkrat jo probaj in boš videl,da sem ti svetovl pravo pnevmatiko.Tudi jaz sem sam sprobal res veliko raznih pnevmatik(Michelin,Dunlop,Bridgestone,itd.) in zdaj me nepregovori nihče, da bi spet sprobaval kaj drugega.Metzeler je sigurno ena najdražjih in tudi ena najboljših gum.Namreč negovorim z nekimi reiser izkušnjami in o uporabi na pisti, ampak za normalnega mororista, ki potrebuje gumo za vse.Sam vozim motor z 170 Ps+ in z gumo Metzeler Roadteck Z-6 naredim vedno vsaj 10K kil. npr.z Dunlopko sem naredil ca 3 K kil,z Michelinko 5K Kil.Bridgestone tudi 5 K kil.govori za zadnjo gumo s prednjo pa naredim ca 50% več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj Ice ti ni še uspelo preko magične meje 100k :worship:

je ratalo :grim. ta vikend obrnil odometer cez 100.000.

sam je blo pa definitivno prevroce; sem bil kot v lastnem zosu pacani vugorek. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam Suzuki Bandita 1200N z gumami Michelin PilotRoad2,ima kdo izkušnje szi temi gumami in katere gume mi kdo še priporoča,ker nimam izkušenj motor imam malo več kot mesec.Hvala

dokler ne mislis v levem ovinku brusiti asfalta z desno tacko in v desnem ovinku brusiti z levo lahko mirne duse montiras katerekoli sport touring gume. pilot road 2 je cisto ok guma, predvsem dokler se na motor ne navadis. Z6 sem dosedaj najvec uporabljal, trenutno imam zadaj dunlop roadsmart; presenecen nad uporabnostjo te gume (iz raznih razlogov sem se dunlopa izogibal). BT-023 bi naj bila naj guma v tem segmentu, a je se nisem sprobal. poisci prispevek od suzukija o motorradovem primerjalnem testu gum in preberi ocene in povezetek.

za razne hyper sport gume pa serijski bandit ni (serijsko podvozje in okvir ne dopuscata izkoriscanja zmogljivosti modernih gum). montiras jih bp, je samo vprasanje ce se izplaca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oj, kameradi!

Eno, morda, hecno vprašanje!

A je težko predelat S verzijo v N verzijo?

Dokaj zanimiva cena je eden S verzije, letnik K6.

A je težko,predvsem pa drago predelat v N verzijo?

Mislim, da bi moralo bit dokaj enostavno, ali?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ugotoviš kaj boš uporabil za sprednjo luč in fiksiral števce, je čist enostavno. :D

Saj ravno to me zanima...

A ni pod masko isti nosilec kot na nakedu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, očitno sem našel svojega bandita!

Zdaj je samo še vse odvisno koliko časa bom rabil na firmi, da dobim kredo.Brez nje dan danes nemoreš... :closedeyes:

Motor je 2005 letnik, 26k km, 1. lastnik, redni servisi, poslastek od izpuha :evilgrin: , in ena lepotna napaka :blush: .Podrl ga je veter v neurju in je balanca na rezervaju naredila majhno udrtinico :unsure:

Torej, po dogovoru z možakarjem je motor vse kot sem opisal in registriran do maja, ptrebno bo kmalu menjat prvo gumo in na naslednjem servisu verigo.

OK!Kje nabavljate verige in cena?

lp

Popravljeno . Popravil rookie007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ima kateri na banditu NGK iridium svečke?

Je kaj bolje ali enako kot navadne?

Sam sem imel iridiumko na ATVju, pa nisem kaj opazil.Morda je lepše vžgal...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!