Skoči na vsebino

Od kje vam vaši nadimki?


Priporočene objave

hehe ma ja sem se preimenoval,namreč živimo še zmer na Balkanu,vsi nas majo za Balkance zakaj bi pol jz enga italijana igral :D :D pa še vsi tko pišejo moj nick,in konc koncev mi je pupa rekla,da sem bosanček.... :lol1: :lol1: tko da to je to ja :P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK:

pa še moja nova identiteta: ker me je nekdo poimenoval GOVEDAR,...no, pa naj bo!!!

Silena-krava.jpg

:yea1:

Popravljeno . Popravil krava
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pri meni pa je bilo malo komplicirano.

Spomladi sem prišel z Mačico na Sloriderse v (mislim da) Janče. Do takrat sem Motosvet malo prebiral, prijavljal se nisem in zato so vsi tam prisotni imeli nicke, samo jaz ne.

Zato sem si na nalepko, ki so nam jo nalepili na majico napisal DANIEL. Čisto ajnfoh, moje ime.

Ker se je Mačica verjetno bala, da me kakšna Soloriderka ne bi speljala, je dodala še napis OD MAČICE in postal sem OD MAČICE DANIEL.

Ko smo s fanti popili nekaj piv, so mi postale Soloriderke vedno bolj všeč in da bi preprečil morebitne nesporazume, sem si na majico nalepil še en dodatni napis in postal sem

OD MAČICE DANIEL

(TO ONA MISLI)

In potem mi je nekdo od prisotnih dejal, da sem res poln presenečenj in mi na majico nalepil še ta napis, tako, da sem postal

OD MAČICE DANIEL

(TO ONA MISLI)

POLN PRESENEČENJ

In ker sem bolj majhne postave, sem bil že ves polepljen, pa sem si vse nalepke strgal z majice, ostala je samo tazadnja.

In nekaj dni po tistem sem se prijavil na Motosvet s tem nickom..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pa sem še jaz nekaj potegnil iz naftalina........le zakaj :? :? :? :? :?

Ne morem si kaj.....ampak vsake toliko se nasmejim nad izvirnostjo in neverjetnim smislom za inovativnost predvsem novih članov. Če bi šel sedaj pogledati vsa imen, ki obstajajo na MS......pa prsežem, da jih je vsaj 30% takih, ki so ......khm......imena motorjev......raznorazni Jamaha***, pa hondaboj, pa TDM, pa.........jaoooooooooo.....izvirnost :slap: :slap: :slap: :slap:

In zakaj...........se zgražam nad tem????

Pravzaprav se ne.....ampak mi je neizmerno smešno, ko razmišljam,kaj narediti tisti trenutek, ko si je.....naprimer HONDAČ kupil nov motor....naprimer MOTO GUZZIJA???????

Kulllllllllllllllllllllllll

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prov klimbra...sam k sem se jz prjavu na ta forum nisem mel pojma o računalnikih,o forumih nič od nič...in glih takrat sem še imel Cagivo...pa sem rekel...sej pisal najbrž ne bom,bl bral...glih tolk da se loh prijavim bo v redu ta nick...pol pa vidš kva je iz mene ratalo :lol1: :lol1: ...

sicer pa kdo pa pravi,da ne bom več Cagive imel...morda nekega lepega dne spet :devil:

za tolk časa bom pa balkanska izpeljanka besede Cagiva ostal :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se še spomnite prve izvolitve predsednika Ronalda Regana (6.12.1980)! Na isti dan smo v Sežani, ustanovili Moto klub "BURJA". (Kot moto sekcija, pri takratnem AMD Stjenka Sežana). Ker sem postal prvi predsednik novo ustanovljenega kluba istočasno, kot novi predsednik ZDA, se je kolega takoj domislil in me na hirto poimenoval "Regan" kot slovitega amerikanca. In, ker sem navdušenec nad regie glasbo, je s časom prišlo do izpeljanke REGI.

Pa lep predsedniški pozdrav !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker ravno nisem biser, kar se tiče inovativnosti, mi je bil edini pameten preblisk ob prijavi tip moje čelade in tako sem postal XR800 (by Shoei).Seveda sem takrat mislil, da bom na forumu samo začasno, sedaj pa je to pač moj nick :kva2: :lol1: :yea1: l

_elada.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jupiter... veliki kapo med rimskimi bogovi. a1153.gif Enako kot Zeus med grškimi. q2.gif O:-) Easy k pasulj.

u194.gif

Zakaj? Ker je tema o tem zanimiva in ker je bil nek drug nik že zasedenb270.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

THE STROJ: glasbena skupina, delajo kr hudo glasbo. Oni so posnel slovensko hokejsko himno skupi z magnificom. Pa še dobr se sliši :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj zelo dober :BUA: prijatelj me je iz Tatjane pač preimenoval v Tati in tako sem za vse prijatelje - Tati, ostale pa kakor kdaj........... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čisto življensko: pred leti sem dočakal Abrahama, torej sem že star. :grim :grrr

No, pa tudi zvezde sem videl, ko sem padel s črešnje... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prvo sm v šoli mel nick goldie ker sm mel ponavad rumenga pajacka ko smo nažigal špile prek mreže med informatko :OK: To je blo še u srednji.. pol sm pa mal šaltal še na Xeon, potem pa sm reku da to ni za nikamor in sm lepo Silver ratal... ker je srebrna oh in sploh najbolša.. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kar se mene tiče, popolnoma bedasto vprašanje.

Če si pa slučajno kateri imbo še razbija glavo glede semantičnega aspekta, pa se lahko na drinku dobimo, pod pogojem, da on plača ves zapitek. :evilgrin:

Aja to tudi ne bo šlo, ker z imboti ne hodim na drink. :grrr Ker se cenim. B) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene

so pa sama njegova visokost Pepe pre krstili,

ko sem v začetku lahko še imel takle nick: 1

v sedanji "broj jedan"

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Janetka= beri Žanetka :D

augusta 2004 smo se iz Ljubljane preselili v Kranj.

Gorenjski sosed me je kar na lepem začel klicati Žanetka in

postalo mi je všeč.

kaj vse so mi pa v šoli nalepili kot nick pa rajš ne povem.

No enga naj vam bo: zaradi velikosti so me klicali "nebeška lojtra" :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al pa Frau Ötzi... :P

no,

za tiste, ki ne vedo - meni je moj nadimek prilimow

mosegnior Pepe, ki se včasih odzove tudi na

- Pepesan

- Pepsy

- negova visokost

- ali preprosto Pepe

(odvisno od razpoloženja)

........................

drugače

je pa (po avatarju) Br.1 oseba iz stripa Alan Ford, katerega smo nekoč še preradi čitali v srbohrvaškem jeziku, ko ni bilo še TV, poplave japonskih risank, pc-jev, mobitelov ipd - hja, takrat enkrat mi je tudi prijatelj povedal, da moram nuujno v kino, ker se baje že sliši kaj se filmski igralci pogovarjajo na platnu :kva2:

no, mogoče sem malo pomešal dogodke, ampak stoletja tako hitro bežijo mimo, da se človek že težko znajde v poplavi te novodobne tehnike

:huh:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

jz sem pa gledu če poznate poročen z ženo !!! in mi je bil všeč lik bandya in tko je ostalo kle

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...jep, je bla ena hudo dobra blontna severnjakinja s Hondico :kva2: , pa je ratala H-Girl. Te pa sn si jas kupo Triumpha, pa sn rato T-boy. Tak čisto spontano... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem imela (in jih mam še vedno) veliko podobnih nadimkov - čeprav sem že velika...no ja... :whistle:

lenči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, ker nekateri ugibajo kdo sem, to sem jaz :kva2: :kva2: , no zdaj pa zares, moj prvi nečak me je proglasil za Dadija, ker imena ni še zmogel izreči, tako so vsi ostali nečaki in nečakinje pa tudi moji otroci so klicali me in tudi še zdaj, sem se odločil za to ime, ko smo ustanovili oziroma ko sem se pridružil našemu moto klubu. Sem pa ponosen na vse te naše otroke in mi je v čast nositi ime, ki so mi ga dali !!

Lp. Dadi

P.S. sem pa opazil, da se je registriral še nekdo s podobnim imenom, welcome !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!