Skoči na vsebino

Od kje vam vaši nadimki?


Priporočene objave

moj nadimek pa izhaja še iz osnovnošolskih dni od prvega razreda naprej, najprej sm bil Aleš pol aleško-aleši-leši-lešo-peška-peši; no in iz tega "peši" sm si izoblikoval besedo Peshy, Boy sm si pa dodal sam :) in od takrat naprej sm skoz Peshy (peši) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale nadimek uporabljam predvsem po forumih, mail naslov,... ki mi ga je enkrat predlagu moj sošolc, k je reku da je kr primern zame. :) Drgač pa kličejo me Koci, k je izpeljanka od priimka. Heh :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nowfak je izpeljanka iz najpogostejšega slovenskega priimka, pa še u lj u cajtu študija ko ni blo akcije (doma punca je čakala .) ) mi je en frend enkrat prjavu nowfak in pol ga uporablam ...sam na motosvetu drgači me pa po priimku kličejo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.... :hmm:

muorm ž prou puštudjrt...

m j krstiu en kolega, ku sm bla ozjroma sem š kr mal ubsjdna z vikingi in nasplošno...

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 let nazaj je kolega prijavil, da imam "frfljot " na glavi...to naj bi bli moji kodrasti lasje...

kodrou ni več,ker jih likam....nik je pa ostal.... :D it does't come off

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sjeng uporabljam že kar nekaj let, je pa čist simpl Sjeng je pač dokaj redko nizozemsko ime, ki se bere nekako tako "šeng"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
NOFRUS (če se nazaj prebere) SURF ON Popravljeno . Popravil nofrus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr men je pa mal bol zakomplicirano....

nick mina izvira iz 5ega razreda osnovne šole,ko mi je sošolec reku da sm hitra kot mina :yes:

no,zaradi tega sm potem začela se ukvarjati z atletiko...in obdržala sm nick :yes:

in to je neki časa trajal...

in ko sm se začela mal bolj zanimat za motorje...mi je bratranec reku,da če bom imela motor,bom zih norela in bla hitra kot mina (čeprau ni vedu da je to moj nick)

in nato sm sm se hotla prjavit na motosvet,sm vidla da ena ima že nick mina :angry: :devil: ,tako da se nism mogla vpisat kot mina....in potem sm si dala nick mina_15 :BUA: ...ni mi blo nikol všeč....in ko sm se prijavila na chat....mi so mi začel govort minca...in sm se odločila da si zamenjam nick v minco........čeprav sm mina :yes:

oz.minca :D

ampak imam 2 problema,ker me skoraj vsi kličejo mina....se na svoje pravo ime sploh ne oglasim,ker ni niti malo podobno mini :slap: in pa še največkrat se komu predstavim da sem mina,čeprav nisem...in potem čez neki časa ugotovim kaj sm rekla :blink: in potem se popravim in (me največkrat gledajo kot da nism pr sebi :blink:)...da je to moj nick in da imam drugo ime,ampak naj me kličejo po nicku :grim

:D

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cavalier---> ang. jezdec, vitez

drugač pa tud model vauxhall avtomobila (opel vectra), predvsem pa ciljam na model vectra 2000 oz. cavalier gsi iz 90ih :D

ampak to uporablam sm na forumih pa takih zadevah

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri registracji mi ni nč padl na pamet pa sm napisu kr svoje ime (Miha) in začetek svojga priimka (Z.) :D

drgač pa kot Miha (skoraj) ne obstajam.vsi razen res redkih izjem me kličejo po priimku...... :krneki:

lp

Miha Z.

:D

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BremzPenzl ,

ideja je prišla iz spominov na one cajte ko smo še bli mladi pa nori ...

takrat smo počenjali vse žive norije,

med drugim tudi dirkali z friziranimi in predelanimi mopedi..

in ker takrat ni bilo dovolj Kw , da bi sproščali adrenalin

smo si omislili adrenalinske dirke z "malo" modifikacije...

Takratni mopedi še niso poznali disk bremz, ampak bobne..

bremzalo se je v glavnem na zadnjo bremzo...

in sedaj glavno

da je blo več adrenalina smo si bobne zadnje bremze namazali z oljem (zato si rabil čopič - penzl)

in potem smo dirkali ... ko je trebalo bremzati pa je ratalo "malo vroče" ker bremze niso prijele, ampak adrenalina pa je blo ogromno.... :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: hm... Fingi pr men pride nekak iz priimka... me pa tko kličejo že iz prvih razredov v osnovn šol...tko da sm se kr navadu na ta nick, pa se ponavad tud tk predstavm...

tist _ pred pa za nickam pa zarad tega , k sm biu enkrat že registriran na motosvetu pod nickom fingi pa sm pozabu geslo al pa se je account ukinu al kaj jest vem in s tastarmu geslam se nism mogu prjavt, k sm pa novga delov pa samo fingi nism mogu napisat :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!