Skoči na vsebino

Od kje vam vaši nadimki?


Priporočene objave

gatolina

ga toti liml nabija :devil:

Popravljeno . Popravil BremzPenzl
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene je sosed zmiraj tožu očetu,ko sem se z mopedom brez avspuha vozu in mu je rekel ,da brnim s tistim hudičem po vas,pa so me potem kolegi klical brumer OK.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Delam že 16 let v firmi IBA. Kmalu so me začeli tudi tako klicati. Sedaj pa nekaj let delava skupaj s sinom in kmalu so njegovi prijatelji začeli tudi njega klicati IBA. Tudi na motosvet se je tako prijavil. In je meni ostala samo varianta ata, če pa sem že ata od IBA. Tako je v življenju. Prej ali slej moraš stopit nazaj...ali vstran...ali pa na motor pa naj mladi delajo.Ha-ha-ha. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, zacel se je na nekem drugem slovenskem forumu, kjer sem na veliko pomagal z nasveti s svoje stroke. zato so mi rekli, ce bi bil dohtar, pa sm prec spremenu. lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nadimek JJ je iz mojih zacetnic imena in priimka.

LP! JJ

idejo z začetnicami "JJ" mi je že nekdo "pobral" :angry: , zato pa nekaj iz zodiaka - Kozorog

Popravljeno . Popravil Capricorn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse se je začelo dalnega leta(kva jst vem-ko sm hodu v 7. razred osnovne šole)

bila je ura kemije :trance_33_sleep:

govorili smo od prenasičene maščobe oz. žarki(men se zdi)

ko je to tršica izustila me je večina klasa pogledla in mi je rekla ŽARKO :cry:

to sm poslušal neki mescev-ni mi blo všeč

nato je bil zatišje

nato pa je, ko sm hodu v 2. letnik gim. , en bivši sošolc reku takratnim sošolcem naj me kličejo žarko

ime sm kuj vzljubil

posnel sm tudi nizko proračunski film, kjer je imela glavna oseba ime Žarko

in od takrat dalje me ljudje kličejo žarko

G pa zato ker se pišm Grčar

this is my life story

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninja :krneki: so me klical že prijateljčki iz otroških let, mal so prikrojili moje ime, baje glede na moje obnašanje in karakter, kdo bi vedu zakaj :whistle: . Dodatek sharp mi je pa striček Google izbral, ko sm si G-mail naslov zbirala, pa nikakor ni hotela nobena moja domislica potegnit, sem pač vzela ponujeno, pravijo, da mi paše :krneki: :whistle: ....zakaj.....ne bi vedla tkole iz glave O:-) .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vanga - trajekt med Splitom in Šolto.Ljubkovalno ime moje Honde, ki ga uporabljam za nick. :eek:

trajekt se pa imenuje po Josipovem otočku ob Brijonu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejavu pomeni občutek že videnega. To sem pobral z enega filma, kjer se je ena oseba tako imenovala in mi je bilo všeč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Časi ircanja, ko si je bilo potrebno izmisliti nek stalni vzdevek. Bratranec naredil izpeljanko svojega kraja, predlagal to tudi meni in tako sem MowzancR že dolgo dolgo..

Movže - ulica kjer živim. Movžančer ali na kratko mow :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Enostavno... Pred nekaj leti je imela hčer še malo težav z izgovorjavo. In tako je zelo rada vprašala pred spanjem: "Ati, a mi boš blal Piki Japoka?" (Kajetan Kovič - Moj prijatelj Piki Jakob)

Popravljeno . Popravil PikiJapok
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj nick uporabljam vsakodnevno in tako me kličejo tudi moji prijatelji/ vsi trije / ! Imam ga že kakih 15 let in sem ga dobil , ker imam dolge trepalnice in sem tako plašne narave! / kdor me pozna itak ve/ ter sem gibčen in hiter kot srnica. Številko 61 pa imam zato ker se je nekdo drug registriral pred mano s tem nickom.61 ni moja starost pa tudi položaj ne- tisto je 69!No , 61 je moje modelno leto !

O.K. ?

Popravljeno . Popravil bambi61
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!