Skoči na vsebino

Od kje vam vaši nadimki?


Priporočene objave

LORD&LADY

Sva par, vendar vsak se zmoti, ko pomisli, da sva to midva.

Dejansko sta to najin motor, ki ima tablico LORD in najin avto, ki ima tablico LADY.

Tako sva tudi midva postala LORD&LADY. :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Vesele božične in novoletne praznike želim vsem motosvetovcem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Mutti = mamica

Moja otroka mi včasih tako rečeta ... mami, mutika. Torej sem Mutika.

Sploh pa sem bolj materinske narave do vseh mojih in se mi je zdel tale nick kar primeren.

Me pa razni provokatorji žalijo z motikami in sličnimi zadevami ... malo več obveščenosti ne bi škodilo.

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...
Jst pa pač po najboljši pijači :whistle:

ne me basat :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm drgač ČIKO, vzdevek mi je dal pokojni :( prijatelj v 6.razredu osnovne šole, ker sm kadil že od 4.razreda dalje. Mi je reku: Denis ti ko tok kadiš.... boš pa kr ČIKO.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AmonAmarth po pevski skupini,k mi ni več tok všeč no ubistvu ne poslušam jih več ,mi pa sploh ni več všeč tko,da razmišljamo o novem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

AmonAmarth po pevski skupini,k mi ni več tok všeč no ubistvu ne poslušam jih več ,mi pa sploh ni več všeč tko,da razmišljamo o novem :whistle:

A si ti dejansko sploh kdaj poslušal Amon Amarth?

Bolje bi bilo, da bi si že na začetku dal nick v stilu "Hajni" (a si me moral spomniti na tega debila, Fire?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pač nimam domišljije :rolleyes: hehe, pa obsedena s Kawlnm (zelenim :rolleyes: ) že od malih nog... pa sm si pač to dala za nadimk tukej gor B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ti dejansko sploh kdaj poslušal Amon Amarth?

Bolje bi bilo, da bi si že na začetku dal nick v stilu "Hajni" (a si me moral spomniti na tega debila, Fire?)

da boš zadovoljen skupini ,ki spada pod zvsrt melodic death metal,kjer se tema besedila navezuje na vikinge zato tudi rečemo.da spada pod viking metal .Če te že tok mot k sm napisov pevski,pomoje prov kirga briga kaj je to za ensh.it :krneki:;)

Popravljeno . Popravil AmonAmarth
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

najprej sem pletla, pa mal kvačkala

pa ker pajki tud mal pletejo sem rekla da bom pajk :rolleyes:

pa da me neb zamešal, k nism desc, sem pa pajkica :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je dal pa ta nick moj bivši šef, pa se me je prijel. Sestavljen je iz imena in priimka Sergej Lavrini :naughty: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

K sm si kupu kawasakija me je ene par kolegu začelo klicat ninja pol se je pa to razširlo na globalno ravn,ninjarider že obstaja,taku da sm se odloču kr za ninjaraider.

Popravljeno . Popravil Ninjaraider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Brejker:

8let nazaj sem pričel trenirat Break Dance. In sem se najprej

vpisal na modelarji.com forum in sem bil preprost z nickom tako da sem nahitro napisal:

Brejker_kar me sedaj zaznamuje...(tam nemoreš spremeniti nicka)

_lahkorečem, da je to moie internetno ime.

_Drgač sm pa mgajvr :whistle: __ http://www.facebook.com/home.php?#/video/v...v=1094236003621

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dolga leta poznan na spletu kot DeX, ampak je bil čas za spremembo :) In sem ostal kar pri svojem pravem imenu, kar niti ni tako slabo, glede na to, da me preko forumov pozna ogromno folka in se je nadimek že kar malo preveč prijel. Če je pa enak z imenom, pa ni problema :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred leti smo s kolegi, pijani in zadeti do amena, gledali en dokumentarec o eskimskih psih. No, enemu izmed psov je bilo tako ime... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč mi je ena v postelji rekla "Daj me, ti Mashina ..." ... saj sumim, da se je zmotila, da me je z enim zamenjala, samo vseeno ... ime ostane ... B)

Popravljeno . Popravil mashina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekoč mi je ena v postelji rekla "Daj me, ti Mashina ..." ... saj sumim, da se je zmotila, da me je z enim zamenjala, samo vseeno ... ime ostane ... B)

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!