Skoči na vsebino

cefurji


softi

Priporočene objave

Ali po domače rečeno ta spodnje (meniškipoložajpress).

Meniški? :eek: Ej, jej Volkec tuleči, ne ti to tako po domače. Menih je vsak zapit pater, misionar pa je vse kaj drugega. Ima misijo, nalogo! In pri položajih o katerih govorimo, gre nedvomno za pomembne misije, zato nikar ti meni o meniškem položaju! .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meniški? :eek: Ej, jej Volkec tuleči, ne ti to tako po domače. Menih je vsak zapit pater, misionar pa je vse kaj drugega. Ima misijo, nalogo! In pri položajih o katerih govorimo, gre nedvomno za pomembne misije, zato nikar ti meni o meniškem položaju! .) :D

Meniški! Ker so ga predpisali farji kot edino dovoljenega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Baje ne marajo Kinder čokolade... :blink:

Seveda zasluži. Davčna itak nič ne sprašuje od kod jim denar, glede na mentaliteto pa lahko sklepamo o njihovih "poslih". Poleg tega verjetno s povprečno njihovo izobrazbo (poglej si na RTV Slo prispevek od 2. generaciji južnjakov) nekaj bajno ne zaslužijo. Polovica jih pa itak živi na plečih davkoplačevalcev. In ja, res sem zahojen slovenclj. Moram si kupit nekaj za vozit (če bom s poštenim delom lahko dovolj zaslužil), ker me od (za)hoje(nosti) že noge bolijo...

P.S.: Govora je o Čefurjih, ne južnjakih na splošno :krneki:

Tomozuki, ne zameri, ker te bom uporabil (čeprav ni nič osebnega) kot primer demagoškega govna, kakršnih je v naši državi vse preveč. In zato gremo kot družba tja, kamor gremo - v en impotenten demagoški kurac.

Kriminalno močno aktivne južnjake velja kazensko preganjati in sankcionirati, prav tako pa take podpihovalce nestrpnosti, kot si ti. Nič boljši nisi od njih.

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Se pololnoma strinjam s Simkotom v tej točki!!!!!!!!1

In pa, Tomosuki----------->Kva teb ni jasn?!?!!?!??!?!?!?!!?

Sam slovenke so vseeno lepše.... če bi kaj takega slikal po Lj bi jih v 1 dnevu (kljub temu da ma BG 2 mio. prebivalcev) več dobrih naslikal. :winkiss: dobr pa ne se zdej vsi name spravit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam slovenke so vseeno lepše.... če bi kaj takega slikal po Lj bi jih v 1 dnevu (kljub temu da ma BG 2 mio. prebivalcev) več dobrih naslikal. :winkiss: dobr pa ne se zdej vsi name spravit

Nekoč boš tudi ti dojel... :grim :grim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa ti.

Veš da Lobo, slovenske dečve so 'tar nartarboooolj'!!!!! :OK:

Kot tudi jogurt Ljubljanskih mlekarn, sploh pa če kašnega drugega še nisi okusil... :grim :grim :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš da Lobo, slovenske dečve so 'tar nartarboooolj'!!!!! :OK:

Kot tudi jogurt Ljubljanskih mlekarn, sploh pa če kašnega drugega še nisi okusil... :grim :grim :photo:

Na to pa sploh nisem pomislil. A slovenske dečve tudi v Ljubljanskih mlekarnah filajo :o , da so po tvoje slabše od ostalih iz bivše Yuge?

Si pa našel primerjavo. Ala ti vera.

Zdaj še samo napiši, da so japonski motorji zanič, ker je goveja juha iz Kjota brez okusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, jao, ko bi se mi vsi poznali med sabo. Sploh nebi bilo treba pisati. Vsaj ne bedarij.

Obožujem roštilj, sem ga nekaj dni nazaj degustiral v Niški Banji, tudi punce se tam okoli super štimajo in prav prijazni so vsi skupaj.

Ne vem od kod se vzamejo vsi butasti in zahojeni čefurji v Sloveniji?

Mogoče iz naših glav?????

In SHERIFF, se ne moreš odločiti??? Se boljše je kaša ali kasha :P Je pomemben le vložek :alien1:

LP Cvetooć

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Obožujem roštilj, sem ga nekaj dni nazaj degustiral v Niški Banji, tudi punce se tam okoli super štimajo in prav prijazni so vsi skupaj.

Tam dol so vsi prijazni ja :yes: :yes: :yes: sam kurc k tle niso ("prijazni")

Sm bil tam dol (niška banja) in so bili res vsi prijazni ; še policaji, so nam povedali kje lahko parkiramo in kje ne.... Res nobenih težav..... Ne vem od kje taka agresija teh ljubljanskih čefurjev???

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se boljše je kaša ali kasha :P Je pomemben le vložek :alien1:

LP Cvetooć

Očigledno mam če sem te prav razumel------------> Serbofilijo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Očigledno mam če sem te prav razumel------------> Serbofilijo :D

Žal ti ni potegnilo.

Imaš fobijo do Slovenk. Pa saj niso takšen bav bav. So prav prijetna bitja, s katerimi lahko počneš čudovite stvari. Probaj.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blush: IPB Slika

IPB Slika

IPB SlikaIPB Slika

evo ti natalijo.... pa še motoristka je :OK:

pa še kakšna lušna slovenka bi se našla drgač smo pa že :topic:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja slovenke so izredno lepe, no pa kdaj drugič o tem, ker so tudi drugje lepe punce! Sem pa se spomnil, da mi je predčasom neki precej uveljavljen državni funkcionar rekel takole : ja kaj pa misliš od kje so pa prišli predniki teh, ki se pišejo Petrovčič, Kovačič, Petrič, Simončič, Kržič, Ileršič, Istenič, in še jih je pomenljivo našteval!! :? :hmm: No jebemti in kmalu ugotoviš, da je omejenstvo priviligirano za maloumne veleposestnike ! Sem bil marsikje po svetu tudi dalj časa in sem dobil vtis, da so pri nas posebni pogoji in klima, da se izrodi človek v takega primerka in takih je kar precej v raznoraznih farmah politike in tudi drugje v civilni sferi ali družbi! Moja stara mama mi je vedno govorila : boj se belega cigana! In ima prav ! :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mi je predčasom neki precej uveljavljen državni funkcionar rekel takole

Dadi, politiki(funkcionarji- uveljavljeni/neuveljavljeni) so dobri v komunikaciji z ljudmi, niso pa ravno kakšni strokovnjaki - razen seveda za manipulacijo istih ljudi.

Predlagam, da koren naštetih priimkov iščeš drugje.

@JeRn3j: najboljša obramba je napad.

Si pomislil, kako bi se isti jebeni čefurji obnašali do tebe, če bi bil ti do njih prijazen kot so bili do tebe Srbi v Niški Banji?

No ja v tej vročini je težko premišljevati .)

LP Cvetoo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vm jz povem zakaj se teli klele bl taki, jih poznam kr dost in pr vecini sm ugotovu da ej direkt iz vojne sm u slo prsu in pac vecina jih je brez usga prsla pa tko, in pac kradejo pa to da bi zasluzl, kr so tud preleni da bi sli delat in rajs sluzjo tkole na hitrco da enga tmle zbijejo pa mu use uzamejo :nono: pa se usec jim je ta obcutk pol k enga zbijejo, kr se pocutjo mocne in so pol cist veseli: Kaj sm ga zbou. cist ponosni pol nase. poznam pa tud dost takih k so pa res u redu se bols kokr ksn slovenc :worship:

Popravljeno . Popravil Sakic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LEP

LEPŠI

A VIĐI MENE :OK:

Vsa dekleta so posvoje lepa, vsak ima svoj okus pa naj so iz SLO, HR, BIH, MK ali SČG!

Odgovor na ..... čefurji hmmmmmmm bom raje :xx: :xx: :xx: :? :xx:

lp

P.S. Novo-sađanke so zakon, :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vm jz povem zakaj se teli klele bl taki, jih poznam kr dost in pr vecini sm ugotovu da ej direkt iz vojne sm u slo prsu in pac vecina jih je brez usga prsla pa tko, in pac kradejo pa to da bi zasluzl, kr so tud preleni da bi sli delat in rajs sluzjo tkole na hitrco da enga tmle zbijejo pa mu use uzamejo :nono: pa se usec jim je ta obcutk pol k enga zbijejo, kr se pocutjo mocne in so pol cist veseli: Kaj sm ga zbou. cist ponosni pol nase. poznam pa tud dost takih k so pa res u redu se bols kokr ksn slovenc :worship:

HA????????? :eek: še najhujši čefur menda boljšo slovenščino skup spravi :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

HA????????? :eek: še najhujši čefur menda boljšo slovenščino skup spravi :slap:

Čisto res ! :wacko: :xx: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe vrjem da ne :P itak men je cist usen sam da mam 2 pa je :yes:

:eek: no ja jaz tudi nisem nikoli preko 2 zlezel v srednji šoli ampak sem moral dosti več pokazati :slap:

očitno so kriteriji padli, mogoče bi zdaj celo 4 mel :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!