Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Glej, sej mogoče maš prav... Sam ne me pa prepričevat v nekaj, kar sem probal in vem kako je. Sm meu na skuterju enake nalepke, in tudi tiste niso bile lakirane, samo drugačne barve, delala mi jih je ista oseba, skuter pa ni bil ves čas v garaži ker smo jo takrat šele gradili. Bil je pod streho, je pa bil na mrazu, soncu, vročini, vsemu. In nalepke po 4 letih NISO niti zbledele, se ne vihajo, se ne odlepljajo. S tvojimi posti mi deluješ, kakor ba iskal dlako v jajcu. Vendar jo pri meni neboš našel.

car :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, sej mogoče maš prav... Sam ne me pa prepričevat v nekaj, kar sem probal in vem kako je. Sm meu na skuterju enake nalepke, in tudi tiste niso bile lakirane, samo drugačne barve, delala mi jih je ista oseba, skuter pa ni bil ves čas v garaži ker smo jo takrat šele gradili. Bil je pod streho, je pa bil na mrazu, soncu, vročini, vsemu. In nalepke po 4 letih NISO niti zbledele, se ne vihajo, se ne odlepljajo. S tvojimi posti mi deluješ, kakor ba iskal dlako v jajcu. Vendar jo pri meni neboš našel.

Sej maš prou :D ne se tko hitr dat kle na motosvetu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, sej mogoče maš prav... Sam ne me pa prepričevat v nekaj, kar sem probal in vem kako je. Sm meu na skuterju enake nalepke, in tudi tiste niso bile lakirane, samo drugačne barve, delala mi jih je ista oseba, skuter pa ni bil ves čas v garaži ker smo jo takrat šele gradili. Bil je pod streho, je pa bil na mrazu, soncu, vročini, vsemu. In nalepke po 4 letih NISO niti zbledele, se ne vihajo, se ne odlepljajo. S tvojimi posti mi deluješ, kakor ba iskal dlako v jajcu. Vendar jo pri meni neboš našel.

Smem prašat kje dobis nalepke oz. pri komu pa kulk stanejo prb.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Smem prašat kje dobis nalepke oz. pri komu pa kulk stanejo prb.?

Naročil sem jih pri eni ženski, ki se s tem prav ukvarja. Živi v eni vasi poleg Ajdovščine, in ima S.P. Njen mož pa se ukvarja z barvanjem plastik, tako da sem celotno delo opravil pri njih. Kolikšna je cena ti nebi znal povedat, ker je kompenzirala z očetom ki je takrat delal štrom v njeni novi delavnici.

Če te pa zanima, ti dam podatke, pa pokliči, vprašaj, in se zmeni, ker vem, da dela nalepke tudi tako, da ji ti pošlješ sliko npr. po mailu, poveš velikost, ona pa ti naredi in pošlje po pošti, ti plačaš po prevzemu oz. kakor se bosta dogovorila. Nalepke so 100% vzdržljive, ker jih dela tudi za reklamne transparente, napise za tovornjakih, nalepke za rally avte....

Podatki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glej, sej mogoče maš prav... Sam ne me pa prepričevat v nekaj, kar sem probal in vem kako je. Sm meu na skuterju enake nalepke, in tudi tiste niso bile lakirane, samo drugačne barve, delala mi jih je ista oseba, skuter pa ni bil ves čas v garaži ker smo jo takrat šele gradili. Bil je pod streho, je pa bil na mrazu, soncu, vročini, vsemu. In nalepke po 4 letih NISO niti zbledele, se ne vihajo, se ne odlepljajo. S tvojimi posti mi deluješ, kakor ba iskal dlako v jajcu. Vendar jo pri meni neboš našel.

hahah... to sm ti tut zto govoru ker bom sam zdej motor mogu barvat ob enem pa še nalepke dt gor in iščem najbolšo rešitev in izvirnost originalu..

hočš povedat da si jajc? če je nebom pri teb najdu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naročil sem jih pri eni ženski, ki se s tem prav ukvarja. Živi v eni vasi poleg Ajdovščine, in ima S.P. Njen mož pa se ukvarja z barvanjem plastik, tako da sem celotno delo opravil pri njih. Kolikšna je cena ti nebi znal povedat, ker je kompenzirala z očetom ki je takrat delal štrom v njeni novi delavnici.

Če te pa zanima, ti dam podatke, pa pokliči, vprašaj, in se zmeni, ker vem, da dela nalepke tudi tako, da ji ti pošlješ sliko npr. po mailu, poveš velikost, ona pa ti naredi in pošlje po pošti, ti plačaš po prevzemu oz. kakor se bosta dogovorila. Nalepke so 100% vzdržljive, ker jih dela tudi za reklamne transparente, napise za tovornjakih, nalepke za rally avte....

Podatki

Glede teh nalepk o katerih govori lulik NI pripomb imam jih tudi sam in se se vedno svetijo kot prvi dan tko da ce kdo rabi kvalitetne nalepke, js priporočam tole tipico, aja pa glede cene niso lih zastonj (4 nalepke 30x10 cm ) cca 25 -30€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hočš povedat da si jajc? če je nebom pri teb najdu?

Ne, nism jajc. Če pa ne razumeš kaj sem ti hotel s tem povedat, dovolj žalostno. :?

Če pa menjuješ nalepke, ti res svetujem da kontaktiraš to žensko, ker so nalepke res kvalitetne!. :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PRODAM DIRKALNO MAŠINO RACING VARIANTA (bat, odmična, ventili,....), bla vožena eno dirko na DP in tud z njo sem zmagu.... cena mašine je 400€

prodam pa še vse dele ki so na sliki( zobnika 58 54 ), ter sedež racing varianta tLd (modre barve) in nekaj rabjenih racing gum dunlop.

kontakt: 031 642 642 ali 031 389 510 .

post-16736-125736957153_thumb.jpg

post-16736-125736958517_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dans sm pa js tud nabavu neki koprskega :D

v prevodu: nov lastnik Tomos SM125 Race Replica... in sm ga že tut okol 30km pelal (domou)

morm povedat zakon motor...

zvok :worship:

upam da bo še kaj lepšega vremena da kak km nabijem :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo dans sm pa js tud nabavu neki koprskega :D

v prevodu: nov lastnik Tomos SM125 Race Replica... in sm ga že tut okol 30km pelal (domou)

morm povedat zakon motor...

zvok :worship:

upam da bo še kaj lepšega vremena da kak km nabijem :whistle:

kai pa z rs ? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ene 5500km mi je prva bremza ratala ful švoh tko da morm za resno bremzanje stisnt rocko skor do gripa. Motor se je prej ob mocnem zaviranju sam dvigvou na prvo zdej ga pa komi mal gor spravm. K sm meu servis za 6000km je biu zamenan olje bremze sam ni blo nc bols. Zdej me pa zanima ce je mozno, da so to krive ploščice bremze al je kej druzga. Zanima me tut, ce je kdo ze menu ploscice kje pa kere je vzeu. Rd bi pa, da bi bla bremza bol agresivna pa, da bi delvala na vecjem odmiku ročke (za dva prsta na rocki).

lp.

Popravljeno . Popravil primoz14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po ene 5500km mi je prva bremza ratala ful švoh tko da morm za resno bremzanje stisnt rocko skor do gripa. Motor se je prej ob mocnem zaviranju sam dvigvou na prvo zdej ga pa komi mal gor spravm. K sm meu servis za 6000km je biu zamenan olje bremze sam ni blo nc bols. Zdej me pa zanima ce je mozno, da so to krive ploščice bremze al je kej druzga. Zanima me tut, ce je kdo ze menu ploscice kje pa kere je vzeu. Rd bi pa, da bi bla bremza bol agresivna pa, da bi delvala na vecjem odmiku ročke (za dva prsta na rocki).

lp.

ja ddddd itk zgleda maš ploščice zanč... raj zamenji... sej lahko vidš kok je še kej materiala gor. Ko bojo nove bo tut bremza prjela tko k se zagre :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa materjala na ploščicah je se tko ene 5-6mm tko da to pomoje nebi smel bit sam bremza pa res slabo sploh, ce so zlo segrete si je treba z zadno zlo pomagat da sploh ustavla. Glede tega da bremza prime sele, k je rocka ze ene pou stisnena a je to mozno, da je premau olja al pa raztegnene cevi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa materjala na ploščicah je se tko ene 5-6mm tko da to pomoje nebi smel bit sam bremza pa res slabo sploh, ce so zlo segrete si je treba z zadno zlo pomagat da sploh ustavla. Glede tega da bremza prime sele, k je rocka ze ene pou stisnena a je to mozno, da je premau olja al pa raztegnene cevi?

Ei nwm no... js sm meu 16 000 km na tomosu ko sm ga prodau pa je biu gor power kit in je blo treba še mal bol bremzat hehe pa je še zmeri bremza grabla sam sm menu umes ploščice... dej probi zamenjat ploščice k to ni drago pa boš vidu če bo bolš :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom zamenu ploščice pa mau olje preveru. Kje si pa ti plošice kupu pa a so to kej razlicne po tem kok primejo(sintrane , organske...). Aja pa se neki a kdo slucajn ve kok velke ploščice not pasejo mam pa f-a ce so slucajn drugacne čeljusti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem na ebayu za drobiž kupil EBC HH sintrane, je grablo kot hudič.

Oznake se ne spomnim, poglej v njihov katalog.Mislim, da ima enake aprilia RSV in caponord pa ducatiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom zamenu ploščice pa mau olje preveru. Kje si pa ti plošice kupu pa a so to kej razlicne po tem kok primejo(sintrane , organske...). Aja pa se neki a kdo slucajn ve kok velke ploščice not pasejo mam pa f-a ce so slucajn drugacne čeljusti.

Js sm jih pr amp uzeu... nwm mogoče lahko on pove oznako :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo mal brsku po kompu pa najdu slike ud mojga bivšga tomosa (power kit, polisport, did...)... kolk mi je žou d sm ga prodau :(

tomos-sm-za-prodat-001.jpg

tomos-sm-za-prodat-003.jpg

tomos-sm-za-prodat-005.jpg

tomos-sm-za-prodat-007.jpg

tomos-sm-za-prodat-008.jpg

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo mal brsku po kompu pa najdu slike ud mojga bivšga tomosa (power kit, polisport, did...)... kolk mi je žou d sm ga prodau :(

Aja pa na slikah je motor str 2 leti pa z 17 000 km... Use predelave so ble pa narjene pri amp (uporabnik na forumu :D)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa na slikah je motor str 2 leti pa z 17 000 km... Use predelave so ble pa narjene pri amp (uporabnik na forumu :D)

enkrat smo ga že mogl mal razdret.. je neki nagaju ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat smo ga že mogl mal razdret.. je neki nagaju ;)

Aja kwa pa je blo narobe :-O??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mašino zihr niste poderalsmile.gif ste mogoče uplinjač k je bl občutjiv pa una guma k pride gor na uplinjač

ja frgazer se je zamašiu pa neki je zaganjač zajebavu.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!