Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

amp jst uzemem 54 zobnik in prvi zobnik pa še ketno če imaš kakšno mal jačo :D.

dej me kontaktiri na pm.

drgač pa hvala vsem za odgovore!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm sam eno vprašanje...

tisto olje ki je teklo iz vilic mi je kapljalo po disku in bremza ni prijela skoraj nič. zdj mam pa popravleno ampak še kr nič ne grabi. ves disk sem pobrisal kolk se je dalo, se vozil po zavitih cestah in zaviral kolk se je dalo ampak je sam za kakšnih 20-30% boljše. prej je motor dvigovalo po prvem, zdj pa se le vilice malo posedejo ko na polno stisnem...

a zj bo treba ploščice menjat al se da kaj drugega narest (spucat nekako dokonca vse dol)

no upam da nisem zatežen sam ni mi 2x v tednu motor na servis vozit...

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ammm sam eno vprašanje...

tisto olje ki je teklo iz vilic mi je kapljalo po disku in bremza ni prijela skoraj nič. zdj mam pa popravleno ampak še kr nič ne grabi. ves disk sem pobrisal kolk se je dalo, se vozil po zavitih cestah in zaviral kolk se je dalo ampak je sam za kakšnih 20-30% boljše. prej je motor dvigovalo po prvem, zdj pa se le vilice malo posedejo ko na polno stisnem...

a zj bo treba ploščice menjat al se da kaj drugega narest (spucat nekako dokonca vse dol)

no upam da nisem zatežen sam ni mi 2x v tednu motor na servis vozit...

hvala

Ma nis zatežen ti sam sprašuj... kle je pa ful čudn to k men je tut disk napacal sam se je zrihtal to pol po parih km bremzanja... mogoče so ti kej čaral z bremzo. Spust vn zrk iz bremz pa probi pol če bo kej bolš... ma da prime :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma nis zatežen ti sam sprašuj... kle je pa ful čudn to k men je tut disk napacal sam se je zrihtal to pol po parih km bremzanja... mogoče so ti kej čaral z bremzo. Spust vn zrk iz bremz pa probi pol če bo kej bolš... ma da prime :P

Dvigni v zrak motor pa sprobi če je kriv disk al zavorni cilindr al pa disk ploščice. ( disk verjetno ni, disk ploščice so lahko napojene z oljem ( boš pobral dol pa jih malo z glanz papirjem pošmirglau ), če pa ni to, je pa zrak nekje v ceveh in je treba prezračit )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dvigni v zrak motor pa sprobi če je kriv disk al zavorni cilindr al pa disk ploščice. ( disk verjetno ni, disk ploščice so lahko napojene z oljem ( boš pobral dol pa jih malo z glanz papirjem pošmirglau ), če pa ni to, je pa zrak nekje v ceveh in je treba prezračit )

Evo stirkac je majstr use povedu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx obema :worship:

bom počekiral takoj ko bom lahk sam zadnje tedne se motorju skor nimam več časa posvečat ob šoli :angry:

pišem če bo spet kaj(upam da ne ;) )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naslednjo sezono moram nabavit prednje in zadnje disk ploščice za SM125F. Z originalnimi ni bilo nekih težav razen z občasnim cvilenjem. Originalne prednje ploščice stanejo 38,40€ zadnje pa 17,60€. Kaj priporočate, katere naj nabavim....je kaj cenejšega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za naslednjo sezono moram nabavit prednje in zadnje disk ploščice za SM125F. Z originalnimi ni bilo nekih težav razen z občasnim cvilenjem. Originalne prednje ploščice stanejo 38,40€ zadnje pa 17,60€. Kaj priporočate, katere naj nabavim....je kaj cenejšega?

Poklič al pa pejt u Sinterja u Lublani...jest jih tam kupujem in s zadovoln

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam Tomos 125 sm evo.Ostale info na mp

52221625.th.jpg

53466466.th.jpg

11676740.th.jpg

a mas auspuh od husqvarne al slabo vidm in kera je zadna guma?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avspuh od 2t ne paše na 4t

zakaj piše husqvarna gor?? :O nč jasn ^^

in pa vožnja z različnimi pnevmatikami lahko škoduje zdravju :S

priznaj da je ta tvoj tomos že do daske zdelan ^^

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk si dal za njih?

Tam okol 20€ za zadnje pa okol 20€ za prednje...to sm kupoval za ktm-a sam pomoje ni bistvene razlike. Lhk uzameš tud dražje k so mnde mal bl racing varianta se pa tud cenejše dobi...če pa ne veš kakšne bi uzel ti bo pa un majstr tam svetoval.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam Tomos 125 sm evo.Ostale info na mp

52221625.th.jpg

53466466.th.jpg

11676740.th.jpg

dei maš še kšne žmigovce od aprilije za prodt ? :D zgleda kr všečno tale tomos

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avspuh od 2t ne paše na 4t ČE REČEŠ TI :worship:

zakaj piše husqvarna gor?? :O nč jasn ^^ IN ??

in pa vožnja z različnimi pnevmatikami lahko škoduje zdravju :S :headbang:

priznaj da je ta tvoj tomos že do daske zdelan ^^RES JE SAM NE OKROG GOVORTt :whistle:

Popravljeno . Popravil abn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

avspuh od 2t ne paše na 4t

2211364.th.jpg 2T

indexphpy.th.jpg 4T

:whistle:

Samo ... a ni tukaj tut mašina zamenjana? Mislm no nevem ... zdi se mi kot, da je pri tistemu 2T manjša mašina, pri 4T je pa kr velk blok. Nevem nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je samo drugi dušilec. (aka pičkin dim dobesedno) pridobil nisi z menjavo dušilca nič, v najslabšem primeru si izgubil (itak se ne čuti pri teh 8kw ja). zato si menjal da, boš mel vsaj nekaj kvalitetnega na motorju...

lahko pa ti meni poveš zakaj si menjal dušilec (da te nebo sram lahko tudi po pm. razen če.... je to to kaj sumim? kolko vem je luknjica od husqvarne malo manjša kot tista od tomosa...ablblbl ok, osebne stvari se me ne tičejo)

(motofil edn)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prodam Tomos 125 sm evo.Ostale info na mp

52221625.th.jpg

53466466.th.jpg

11676740.th.jpg

Lep Lep.... not hehe... ei mene tut za avpsuh zanima... kuko d nimaš akrapota maš pa originalno krivino pa drug dušilc?? u čem je fora :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je samo drugi dušilec. (aka pičkin dim dobesedno) pridobil nisi z menjavo dušilca nič, v najslabšem primeru si izgubil (itak se ne čuti pri teh 8kw ja). zato si menjal da, boš mel vsaj nekaj kvalitetnega na motorju...

lahko pa ti meni poveš zakaj si menjal dušilec (da te nebo sram lahko tudi po pm. razen če.... je to to kaj sumim? kolko vem je luknjica od husqvarne malo manjša kot tista od tomosa...ablblbl ok, osebne stvari se me ne tičejo)

(motofil edn)

vsekakor je prepustnost originalnega akra z kat ter spark arest (po homologaciji euro 2) manjša kot pri mojem sliponu! Motor je tišji ter delovanje agregata (katerega je Štern izvrstno predelal) je nemoteno v vsem območju.Nisem dal akra zato ker je razvit z vsem prej naštetim za originalen agregat.Ni mi jasno zakaj se moraš toliko obremenjevat.Tisti kateri ga bo kupil mu bom pokazal vse kar ga bo zanimaloTorej... :yea1:

To da je Modic izvrten voznik se popolnoma strinjam da je uspel Mlakarja nabit z 8kw se nebi preveč strinjal in verjetno tudi Mlakar ne.Od originalnega tomosa je le okvir,blažilec,rezeroar !!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!