Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

na enih fotorgrafijah sm vidu da si jo eni kar pritdijo na konec motorja???

kja pa če bi jo kr u airbox spravu haha hec :lol: :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kja pa če bi jo kr u airbox spravu haha hec :lol: :lol:

Jaz sem jo imel noter, pa še orodje :naughty: :naughty:

Sem mel pa nek športni filter na uplinjaču.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba skupi :D zdle sta dobila dva frenda vabilo k sodniku za prekrške ker sta se vozila brez registracije in izpita. Bomo vidl kakšna bo kazen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tvojga al mojga? ;p

Mojgawhistle.gif pa tud to nebi blo dost za cel let zdej če je 500€ če je pa 1000€ pol je pa zadost

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba skupi :D zdle sta dobila dva frenda vabilo k sodniku za prekrške ker sta se vozila brez registracije in izpita. Bomo vidl kakšna bo kazen...

obvezno mi napiši kaj je blo vse za prekrškov in kakšno kazen sta dobla!trance_33_sleep.gif

dobiš kuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezno mi napiši kaj je blo vse za prekrškov in kakšno kazen sta dobla!trance_33_sleep.gif

dobiš kuki

:kva2:

:P

bom poročal :D

Popravljeno . Popravil motorist1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

obvezno mi napiši kaj je blo vse za prekrškov in kakšno kazen sta dobla!trance_33_sleep.gif

dobiš kuki

Ne sekiraj se. Sam ukor bo. Jst mam zdj že dva ;)

Prva ... brez izpita, pobeg policiji, brez rok, pa kazanje sredinca. ( sam tazadnjega mi niso upošteval xD )

Druga ... pretep pa enmu sm arkado prebiu. ( tega sm dobu zdj par dni nazai :D čist veseu xD pa sreča je bla da je biu on 21 star jst pa 17 xD olajševalne okolice :music1: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoliščine? :P

akzione libere et causa ti samo povem ;)

Ma drgač pa.... dobro si ga potegno!

Jaz sem za razbito arkado dobo batine (doma, ne od onga da neboš mislo hah), sodnik za prehitevanje šlepara prek polne črte in mimo otočcev+ 2x radar pa še čakam vabilo.

Pa oni 21 letni te je tožu?? :D da nebom crkno od smJeha lol

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoliščine? :P

akzione libere et causa ti samo povem ;)

Ma drgač pa.... dobro si ga potegno!

Jaz sem za razbito arkado dobo batine (doma, ne od onga da neboš mislo hah), sodnik za prehitevanje šlepara prek polne črte in mimo otočcev+ 2x radar pa še čakam vabilo.

Pa oni 21 letni te je tožu?? :D da nebom crkno od smJeha lol

sei veš kšna mrga sm hahaha :D kr 2× si na radar naletu? xD Maš pa sreče :D hehe

heroj veš :D frajer pred kolegi ;) pol pa teče do policajev pa k zdravniku ije :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okoliščine? tongue.gif

akzione libere et causa ti samo povem trance_44_wink5.gif

Ma drgač pa.... dobro si ga potegno!

Jaz sem za razbito arkado dobo batine (doma, ne od onga da neboš mislo hah), sodnik za prehitevanje šlepara prek polne črte in mimo otočcev+ 2x radar pa še čakam vabilo.

Pa oni 21 letni te je tožu?? biggrin.gif da nebom crkno od smJeha lol

A so te zasledval da so te dobil za to prehitevanje šleparja al so stal nekje pa te zagrabl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sei veš kšna mrga sm hahaha :D kr 2× si na radar naletu? xD Maš pa sreče :D hehe

heroj veš :D frajer pred kolegi ;) pol pa teče do policajev pa k zdravniku ije :D

Uuu ta je pa niizka xD

jaz sem se pelov lih iz šole domov, šlepar romunski smrdeu ko svija iz štale pa se nisem hoto za njim furat, stat pa tud nisem nameraval.

Najprej sm bil v dilemi če ga naj pičim po pločniku al mimo otočkov... Poglejam špegle če so škifi za mano pa sm pikno mimo (8kw!!) pol pa se pelem do banke dvignit dnar pa se mi škif prpele po pločniki pa mi začne krilit z rokami če sem fukjen :D pol mi je na smeh počlo in evo... Zaj mam pa sodišče jebemo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uuu ta je pa niizka xD

jaz sem se pelov lih iz šole domov, šlepar romunski smrdeu ko svija iz štale pa se nisem hoto za njim furat, stat pa tud nisem nameraval.

Najprej sm bil v dilemi če ga naj pičim po pločniku al mimo otočkov... Poglejam špegle če so škifi za mano pa sm pikno mimo (8kw!!) pol pa se pelem do banke dvignit dnar pa se mi škif prpele po pločniki pa mi začne krilit z rokami če sem fukjen :D pol mi je na smeh počlo in evo... Zaj mam pa sodišče jebemo

Pa stari kje so te vidli? haha :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kolona je bila za mano ene 10 avtov. pa zgleda da je strašu nekje za mano čist nekje na repu koloneheadbang.gif oni škif je biu rdeč ko rit od pavijana kak sem ga razkuro worship.gif

zdej hodim 2x na tedn na policijsko postajo v fitnes da se mal pobotam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kolona je bila za mano ene 10 avtov. pa zgleda da je strašu nekje za mano čist nekje na repu koloneheadbang.gif oni škif je biu rdeč ko rit od pavijana kak sem ga razkuro worship.gif

zdej hodim 2x na tedn na policijsko postajo v fitnes da se mal pobotam

dobra hahaah :D tega pr nas ni xD škoda :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če je normalna cena 2000€ za tomosa sm 125 replica cup letnik 2006?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

8k kilometrov, nove gume, odlična ohranjenost...se splača :D

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanima me če je normalna cena 2000€ za tomosa sm 125 replica cup letnik 2006?

cena je taprava ja.. sam prodau ga pa neboš za tak dnar ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cena je taprava ja.. sam prodau ga pa neboš za tak dnar ..

On sprašuje ker kupuje. Jaz rečem naj vzame saj oba poznam: xakrapovica ter prodajalca Tomosa. Tomos ima nove gume, 8k kilometrov, ohranjenost odlična, vedno segret pred vožnjo, garažiran, čiščen... nobenih problemov ni bilo z motorjem, glas je :wub: , samo končna ga jebe :) Moja 3 marča je njegova končna. Vendar za ceno končne bo dobil motorček, ki je lahek, zelo agilen in še 1x...glas ima :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On sprašuje ker kupuje. Jaz rečem naj vzame saj oba poznam: xakrapovica ter prodajalca Tomosa. Tomos ima nove gume, 8k kilometrov, ohranjenost odlična, vedno segret pred vožnjo, garažiran, čiščen... nobenih problemov ni bilo z motorjem, glas je wub.gif , samo končna ga jebe smile.gif Moja 3 marča je njegova končna. Vendar za ceno končne bo dobil motorček, ki je lahek, zelo agilen in še 1x...glas ima wub.gif

sej se ga da predelat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

500€ za kaj? Za tistih 10 km/h? Ali za kaj?

  • Ni mi všeč 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!