Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

aaa hvala ma ne jast mislim kupit z druge roke in nvem katero bi?

Sam merki pri tomosih k se use živo prodaja hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo mene zanima kateri model priporočate tomos sm125 replica cup al tomos sm 125 f?

Kup replico nebo ti žal ;)

jst sm bil v enaki dilemi pred kakimi 3 mesci pa sem nakonc izbral replico. velik bolš zgleda, širše gume itd... pa tud dražja ni velik.

Če pa ne najdeš replico pa vsaj glej da ma akrapota (must!!!), zvok je marija proti vsem 125 :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup replico nebo ti žal ;)

jst sm bil v enaki dilemi pred kakimi 3 mesci pa sem nakonc izbral replico. velik bolš zgleda, širše gume itd... pa tud dražja ni velik.

Če pa ne najdeš replico pa vsaj glej da ma akrapota (must!!!), zvok je marija proti vsem 125 :P

Nima Replica original gor Metzeler M3? ( ali se men samo zdi :P )

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3407230

A ni tale od Hauptmana? (prejšno sezono je polovico sezone bil na prvem mestu, potem pa se je poškodoval ( prst na nogi se mi zdi ) in je padel po lestvici )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup replico nebo ti žal ;)

jst sm bil v enaki dilemi pred kakimi 3 mesci pa sem nakonc izbral replico. velik bolš zgleda, širše gume itd... pa tud dražja ni velik.

Če pa ne najdeš replico pa vsaj glej da ma akrapota (must!!!), zvok je marija proti vsem 125 :P

ja sej bi kupu replico sam kej kr n avto.net so sam dve:S ve kdo še kašno stran z rablenimi motorji??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok vs je kej pršla cena za predelavo odmične pa uplinjača?

Odimčna se ne predela ampak zamenja z drugo, fergazar pa dellotro vhst 26 al pa 28... frgazr je ene 130€ odmična ene 100€ + delo... to je okvirno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odimčna se ne predela ampak zamenja z drugo, fergazar pa dellotro vhst 26 al pa 28... frgazr je ene 130€ odmična ene 100€ + delo... to je okvirno :D

Ja vem ampak jst fergazar že mam. Men more sam odmično zamenat pa furgazar naštimat. Zdj odmična me bo pršla okol 100€ pa da to naštima kok bi pršlo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem ampak jst fergazar že mam. Men more sam odmično zamenat pa furgazar naštimat. Zdj odmična me bo pršla okol 100€ pa da to naštima kok bi pršlo.

2 ure, torej približno 40€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 ure, torej približno 40€.

Aha seprav da mi naštela furgazar (ki ga že imam) pa odmično zamena bi me mogl pridt tm okol 150€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha seprav da mi naštela furgazar (ki ga že imam) pa odmično zamena bi me mogl pridt tm okol 150€.

Bi rekel. Sicer pa sigurno bo kakšn € razlike.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

zanima me če kdo misli prodat poleti kakšnega tomosa???? naj mi pišee

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kok mi bo pa šlo pol to kej če mi mena uplinjač pa odmično vem da se pospeški kr lepo poznajo kaj pa končna hitrost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav usem!

Mene zanima zadeva glede sprednih vilic ali je možna menjava z drugimi oz. iz katerega motorja pašejo, namreč leva mi je spustila že 2x.

Kdor bi karkoli vedel o tem naj mi prosim piše.

Hvala za vaše odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav usem!

Mene zanima zadeva glede sprednih vilic ali je možna menjava z drugimi oz. iz katerega motorja pašejo, namreč leva mi je spustila že 2x.

Kdor bi karkoli vedel o tem naj mi prosim piše.

Hvala za vaše odgovore.

mam jst duma vilco k ti jo dam za per dva mal je podrsana drugo pa vse ok.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav usem!

Mene zanima zadeva glede sprednih vilic ali je možna menjava z drugimi oz. iz katerega motorja pašejo, namreč leva mi je spustila že 2x.

Kdor bi karkoli vedel o tem naj mi prosim piše.

Hvala za vaše odgovore.

sem ti poslal sporočilo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=3528491

Dokaj resna konkurenca Tomosu :D

Pomojem da proti replici ne more konkurirati sploh... Ozke gume, po mojem okusu zelo grd + drg k svina :O. Replico pa zdj dobiš novo za 3 jurje :P... joj če bi bla tkt tok pocen k sm js kupvou k je biu navadn sm f tok dnarja hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšne znamke ima Tomos sprednje vilice in kakšne znamke zavore ima? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kakšne znamke ima Tomos sprednje vilice in kakšne znamke zavore ima? :)

Znamko sprednjih vilc boš težko ugotovu, so neke kitajske, zavore so pa ajp ki zelo dobro primejo :P... tut vilce so dobre edin semeringi spodi znajo večkrat spustit...

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!