Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Dans sm ga tero do konca, po vsem možnem, najbolš je še v hrib(travnik), kjer nima ništa oprijema in pleše ko baletka :D

Skače tut fajn, amortizerji so vredo, ...

:D

ti pa si upaš :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je prednji pretrd, zadnji pa premehek. Ker mam raje trdega, sem že zadnjega mal našponal in je zdej kul. O amortizerjih govorim. :whistle: Jutr grem pogledat motor da vidim eč se dela kej..

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja men je prednji pretrd, zadnji pa premehek. Ker mam raje trdega, sem že zadnjega mal našponal in je zdej kul. O amortizerjih govorim. :whistle: Jutr grem pogledat motor da vidim eč se dela kej..

sm že mislo da maš 2 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm ga tero do konca, po vsem možnem, najbolš je še v hrib(travnik), kjer nima ništa oprijema in pleše ko baletka :D

Skače tut fajn, amortizerji so vredo, ...

:D

pa kolk cajta maš ti tomosa? kolk prevoženih, da šele zdej pogruntaš kako se motor obnaša :unsure:

PIES

dej si mal zmanšej podpis, najbl da si celozaslonsko sliko not fukneš, da pou ure vrtiš čez tvoj post :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač nikol prej ga še nism furo ko ''krosovca'' okolo, dans je blo prvič ... zdej v 1 tedno sm naredo neka čez 1000 km ...

PIES

Nem si zmanšo podpisa, ker kača ni slon

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

težko boš s tomosom plačal odvetnika :) no šalo na stran... punker zaj pa res dovolj zajebancije s tem podpisom, ker zavzame preveč placa :) saj če pa ne boš nas poslušal pa bo slej ko prej pado kaki warning od kakšnega moderatorja

Popravljeno . Popravil Čamac
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A vas slučajno moti vsebina al velikost podpisa?

Mene barve motjo.....k da bi strupene žuželke gledu :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že vem o čem je problem, js mam vlko resulucijo in se mi zdi vse malo, vi slepci pa mate vse tk vlko ...

bi mogli prej povedet, bom spremenu ...

pa ne pizdite se tejk

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že vem o čem je problem, js mam vlko resulucijo in se mi zdi vse malo, vi slepci pa mate vse tk vlko ...

bi mogli prej povedet, bom spremenu ...

pa ne pizdite se tejk

Ne, zato to ker je res prevlko. Js sm mel pol manjšega, pa me je en mod kontaktiral da naj spremenim oz pomanjšam sliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pa sm krstiu motor s prvim padcem.. prjatu se je pred mano pelu, pa nism vidu da bo zaviu desno, ko sm ga pa zagledu sm pa zabrenzo pa mi je spodnesl spredno gumo pa sm zletu čez balanco po trebuhu naprej pa rokih naprej.. na motorju so plastike mal porajsane, zviu sm čist balanco, pa bencin mi spušča po cevki uspodi vn. zj pa grem u bolnco slikat roko ker me svinjsko boli v zapestju.. upam da ni kej hujšga. :ninja: :blink: :( :slap: :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebemti, upam da ni kej :unsure: Tist k bencin vn teče pa samo zadej dviguj motor pa ga en cajt v tla zabijej (čist resno), ker se ti je plovček zataknu. Isto je blo pr men! Balanco pa tudi poravnaš, ni tak problem :unsure: Uglavnem da si ti kul, pa da nebojo v bolnci kej slabga povedal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!