Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

odloču sm se da bo mal stunt-u.zato si mislm umislt eno tako stvar

ficageskaw131uy.jpg

kje bi lahko zdej najdu kerga da mi coustom made to nardi za tomosa (v sloveniji seveda)?

kako se sploh temu poklicu reče :whistle: (a je to klepar,al mehanik al kva za enga hudiča)

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje nej kerga najdem ?

kamorkoli pogledam samo iščejo za delovna mesta.

pejt k akrapoviču, tm ma velik varilcev....kupi mu aluminij, oz katerikoli material bi rad imeu... plačaš mu in ti nardi...(šala)

Popravljeno . Popravil Gizmo_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odloču sm se da bo mal stunt-u.zato si mislm umislt eno tako stvar

ficageskaw131uy.jpg

kje bi lahko zdej najdu kerga da mi coustom made to nardi za tomosa (v sloveniji seveda)?

kako se sploh temu poklicu reče :whistle: (a je to klepar,al mehanik al kva za enga hudiča)

Sej sprednje stranske plastike nikoli ne najebejo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

odloču sm se da bo mal stunt-u.zato si mislm umislt eno tako stvar

ficageskaw131uy.jpg

kje bi lahko zdej najdu kerga da mi coustom made to nardi za tomosa (v sloveniji seveda)?

kako se sploh temu poklicu reče :whistle: (a je to klepar,al mehanik al kva za enga hudiča)

kolkr vem, si ti motor šele kupu, pa se pred stunti najprej vozit nauč...sicer pa zadeva ni tako neumna...lih za učit se...nekakšna zaščita...

mater ste vsi tomos fahrerji nadobudni. sam da ste motor dobl v roke bi že neki skakal pa pizdarije delal, pol k ga pa mal podrgneš je pa hudo c-c-c

fantje dejte mislt z glavo :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej to je nasplošno zaščita tut k fukneš recimo tko k je Nejcz

Kaj boš tam dajal zaščite. Zaščito daš za ročke od bremze in sklopke in to je to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to ni bistvo kar sm hotu povedat. pade lahko vsak. zgodi se vsakmu. pač nepravi trenutek. ampak, da že zdej dobesedno izzivaš to, ko niti dobro ne poznaš ne motorja, ne sebe na motorju... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš tam dajal zaščite. Zaščito daš za ročke od bremze in sklopke in to je to.

da se ti plastika ne zjebe. :whistle:

pa sej nism reku da bom šol po celovški gor pa dol po zadnji pa z nogami u luft.

da se bom zaćel se pocas učit.

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da se ti plastika ne zjebe. :whistle:

pa sej nism reku da bom šol po celovški gor pa dol po zadnji pa z nogami u luft.

da se bom zaćel se pocas učit.

edina plastika ki se ti lahko zjebe je zadnji rep.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Namesto, da kupeješ tako nepotrebno dodatno težo na motorju, raje kupi zaščito ročk. So zlata vredne, odletel sem dvakrat in so samo rahlo spraskane. Dal sem tistih 40€, pa je.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vid, da so ti motor tastari kupli :doze:

Ni so mi ga tastari kupili 2/3(dve tretini) sm dal jst.

Namesto, da kupeješ tako nepotrebno dodatno težo na motorju, raje kupi zaščito ročk. So zlata vredne, odletel sem dvakrat in so samo rahlo spraskane. Dal sem tistih 40€, pa je.

kje si jih kupu pa kere?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahaha kere fore :lol1: :lol1: :lol1:

že tak motor nikamor ne gre ti pa bi še kletko kovinsko gor švasal hahaha pa še zgledal bi ko klovn. Kaj boš s tem na tomosu za vraga? kupi plastike za zaščito ročk pa je to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!