Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

nevem kaj te tok moti da je Tomos.....od tomosa je edino geštel vse drugo je od drugih

geštel pa mislim da se lahko fejst trudiš pa ga ne boš prelomil

no mene to da je značka tomos gor res ne moti, ker s tomosom to nima dosti opravit

kar se tiče pa razlike med tem in nepredelanim pa nevem ker se z nepredelanim še nism vozu...

men je še ta premal....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to ko berem saj je samo nalepka vse je od drugih firm gor... v tem stilu se tolažijo vozniki Škode kao da je vse mašina pa vse od VW-ja... pol pa res ne vem zakaj je gor Škodin znak če je vse od VW-ja... pa še vedno pleh prej rjavi ko na VW-jih itd itd itd

drugače pa je to le moje skromno mnenje :) saj je lahko tomos prav vredu motor in komur je všeč ga naj ima :) ni se vam treba ubadat z menoj :xx:

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to ko berem saj je samo nalepka vse je od drugih firm gor... v tem stilu se tolažijo vozniki Škode kao da je vse mašina pa vse od VW-ja... pol pa res ne vem zakaj je gor Škodin znak če je vse od VW-ja... pa še vedno pleh prej rjavi ko na VW-jih itd itd itd

drugače pa je to le moje skromno mnenje :) saj je lahko tomos prav vredu motor in komur je všeč ga naj ima :) ni se vam treba ubadat z menoj :xx:

ch 125 4t pa je sigurno vse narejeno v husqvarni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolko ljudi pa jo imajo?

v sloveniji bolj malo, ker je malo težje cenovno dostopna. tudi ducatijev je manj kot japoncev pa niso nič slabši samo dražji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to ko berem saj je samo nalepka vse je od drugih firm gor... v tem stilu se tolažijo vozniki Škode kao da je vse mašina pa vse od VW-ja... pol pa res ne vem zakaj je gor Škodin znak če je vse od VW-ja... pa še vedno pleh prej rjavi ko na VW-jih itd itd itd

drugače pa je to le moje skromno mnenje :) saj je lahko tomos prav vredu motor in komur je všeč ga naj ima :) ni se vam treba ubadat z menoj :xx:

nea žali škode, ker ti ni nič naredla :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v sloveniji bolj malo, ker je malo težje cenovno dostopna. tudi ducatijev je manj kot japoncev pa niso nič slabši samo dražji

Ducati se lahko kosa z japonci, CH pa se ni mogu z tomosom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene sploh ne moti, če je tomos in tudi vsakemu povem, če me vpraša.

A kdo prodaja dize za uplinjač Mikuni VM26.Naj bodo pod 140

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CH je končal na 31. mestu, Tomos na 48.

Zdaj pa dovolj, bom nehal smetit v tej temi, saj se vsak odloči kaj mu je všeč, najbrž sta pa oba dobra ;)

Popravljeno . Popravil Brodar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje glede nastavljanja uplinjača.

Montiral sem Mikuni VM26 skupaj z drugim zračnim filtrom. Stvar je taka. Motor v nizkih obratih nima nobene moči, tudi spelješ težko.V višjih se lepo zvrti in tudi precej bolje vleče.

Kaj zdaj?

Je prevelika diza, zdaj je 140.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ch 125 4t pa je sigurno vse narejeno v husqvarni.

seveda ni

pa k tok prbijaš koko se CH ni mogu kosat s Tomosi:

kok je pa blo CH-jev (predvidevam da imaš to neke travme s Tomos Cup-a)?

pa spet kr neki guvuriš tko za brezveze :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eno vprašanje glede nastavljanja uplinjača.

Montiral sem Mikuni VM26 skupaj z drugim zračnim filtrom. Stvar je taka. Motor v nizkih obratih nima nobene moči, tudi spelješ težko.V višjih se lepo zvrti in tudi precej bolje vleče.

Kaj zdaj?

Je prevelika diza, zdaj je 140.

+

kako se štela dellorto 26 :unsure:

blem je tak: teraš do konca, malenkost spustiš gas in spet prbiješ in ga kr zablokira za trenutek potem pa spet potegne...kaj je to narobe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdej je pa že vse zmenjen. :OK: nasleden tedn ga dobim. uzeu sm pa druge gume,felge pa zavore vse iz replice. cena je pa 3900€ B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdej je pa že vse zmenjen. :OK: nasleden tedn ga dobim. uzeu sm pa druge gume,felge pa zavore vse iz replice. cena je pa 3900€ B)

A to pr tomosu v Kopru?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdej je pa že vse zmenjen. :OK: nasleden tedn ga dobim. uzeu sm pa druge gume,felge pa zavore vse iz replice. cena je pa 3900€ B)

potem si vzel vse kar ima replica in boš pravzaprav imel replico? na plastikah še ti samo naj piše replica saj isto stanejo jih je že nekdo od tukaj kupil :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kupo bom v trgoavto, motor bojo pa iz kopra prpelal (vse bo po naročilu) ;) ja če me bo vrgl pa ko bom zlamu kej pa res lohk dam sam nalepke od replice gor pa bo :D

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda ni

pa k tok prbijaš koko se CH ni mogu kosat s Tomosi:

kok je pa blo CH-jev (predvidevam da imaš to neke travme s Tomos Cup-a)?

pa spet kr neki guvuriš tko za brezveze :headbang:

1 je bil. Ja travme imam.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

CH je končal na 31. mestu, Tomos na 48.

Zdaj pa dovolj, bom nehal smetit v tej temi, saj se vsak odloči kaj mu je všeč, najbrž sta pa oba dobra ;)

Trenutno je tomos 125 4t (UROŠ BUCAJ) med prvimi v enduru. (notri so čisto vse kubature tudi HUSQVARNE 450ccm!)

In tomos je vse nabil :)

http://www.amzs-sport.com/strani/rezultati...24=dp-buzet.pdf

klasa amater.

na amzs-jevi strani maš še druge rezultate

Popravljeno . Popravil sky_21
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!