Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Prej sm ga rukno vn iz garaže je pa začel neki pokat tam pr mašini, sm ga pa mal potisko pa gledo/poslušo kaj je narobe pa nism kaj vido ... tak da zdej ko ga tišim neki poka, tak ko da bi ketna nekam nvm, ko ga tišim rikverc(pozadnsko) pa ne poka ... ma kdo isti problem? :headbang: :hmm:

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sm ga rukno vn iz garaže je pa začel neki pokat tam pr mašini, sm ga pa mal potisko pa gledo/poslušo kaj je narobe pa nism kaj vido ... tak da zdej ko ga tišim neki poka, tak ko da bi ketna nekam nvm, ko ga tišim rikverc(pozadnsko) pa ne poka ... ma kdo isti problem? :headbang: :hmm:

to je meni na atxu delalo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ketna ob nihajko tolče, oz. sej bi mogl bit nrjen eno vodilo za ketno da po njem drsi? Ker, k se premika v drugo smer je našponana drugje kot pa če se pelješ naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, tomosovci...a komu rata vžgat motor na kick?

Rata ko je topu... al pa če je zaug vžgan :) Sicer se mi spodi zatakne, vžge pa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej, tomosovci...a komu rata vžgat motor na kick?

ja men uzge sam je problem k sele tok pozn prime in se mors mal zafrkavat

ja jst mam sportn filter gor sam se mi zdi kt da ga to mal muri, no sej nism exspert sam tko se mi zdi, a ma kdo slučajn iste probleme?

ja men uzge, sam je problem k sele tok pozn prime tko, da se mal zafrkavas p je :whistle:

mene zanima če je kdo kupu open ( t rdečga) k mam ene majhne problemcke tko da me sam mal zanima ce bi lohka s kom kej

primerju O:-)

ej za eno turo se mormo pa se zment sam jst bom meu zau izpit sele konc septembra al pa sred oktobra po najboljsem :BUA: :headbang: ;)

srecno voznjo, jonny

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že pr dveh tomosih sm vidu, da se sploh ne da normalno vžgat, ker stopalka zaustavi kick še pred polnim hodom...očitno je to še ena velikih napak tomosa...

Ja...tomos bo vedno le tomos... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že pr dveh tomosih sm vidu, da se sploh ne da normalno vžgat, ker stopalka zaustavi kick še pred polnim hodom...očitno je to še ena velikih napak tomosa...

Ja...tomos bo vedno le tomos... :doze:

ybr bo tui še vedno le ybr, pa če greš milijonkrat s šestotkami skup na mobikrog...hehe :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ybr bo tui še vedno le ybr, pa če greš milijonkrat s šestotkami skup na mobikrog...hehe :D

men se ni treba skrivat, me ni nikol sram povedat, da vozim ybr in ni me sram gonit se po mobikrogu...sej se zase, ne za druge...bi pa preklel vse, k bi mel kakršnkoli stik z mojim motorjem in nebi nobena stvar delovala kot mora... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

men se ni treba skrivat, me ni nikol sram povedat, da vozim ybr in ni me sram gonit se po mobikrogu...sej se zase, ne za druge...bi pa preklel vse, k bi mel kakršnkoli stik z mojim motorjem in nebi nobena stvar delovala kot mora... ;)

ne da bi te bilo sram, ampak vseeno je to malo smešno no, kot da bi se z atx-om v orehovo vas hodo furat poleg onih kroserov....pač motor, bilokakršen je, se mora uporabljat za tisto čemu je namenjen, ne pa nekaj na silo z glavo skoz zid rinit....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne da bi te bilo sram, ampak vseeno je to malo smešno no, kot da bi se z atx-om v orehovo vas hodo furat poleg onih kroserov....pač motor, bilokakršen je, se mora uporabljat za tisto čemu je namenjen, ne pa nekaj na silo z glavo skoz zid rinit....

se strinjam ampak smao tolko da ti neke nazaj napišem ( :P ) ... jaz se tudi vozim s cestakom v trgovino po čokolado pa ni namenjem temu, ti pa s karavanom divjaš po pohorju pa ni rally avto :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam ampak smao tolko da ti neke nazaj napišem ( :P ) ... jaz se tudi vozim s cestakom v trgovino po čokolado pa ni namenjem temu, ti pa s karavanom divjaš po pohorju pa ni rally avto :D

ja, ampak to ni tako odstopanje, karavan pa glede na to da je 4wd pa visok pa tak narejen bolj za teren ko pa za na cesto... res pa je da mam včasih malo pretežko nogo na mestih kjer ni najbolj pametno ( sej zaj bo impreza počasi prišla hehe- pa mi neo več riti odnašalo tak ko pri totem) :D.... če mi ta motor nikam ne leti, te pa morn neki primanjklaj adrenalinski not spravit :D

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se strinjam ampak smao tolko da ti neke nazaj napišem ( :P ) ... jaz se tudi vozim s cestakom v trgovino po čokolado pa ni namenjem temu, ti pa s karavanom divjaš po pohorju pa ni rally avto :D

Si pa nejko zato domišla da je rally voznik :naughty:

@Brodar: zajebu si zadnič, sm že meu sladoled prpravlen :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ti vedno načenjaš neke bedne debate okol tega? kje sm js sploh omenju karkoli v zvezi z mano oz ybr v predprejšnjem postu...pa ti to moraš nekej najdt... vse kar sm hotu povedat, je to, da je kvaliteta "na višku" in ne vem zakaj moraš vpletat čist 3-je stvari, ki niti nimajo nobene veze s tem, kar hočem povedat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si pa nejko zato domišla da je rally voznik :naughty:

@Brodar: zajebu si zadnič, sm že meu sladoled prpravlen :P

ja pa tudi kaj druga sn še... skakalec iz pečin, mostov, itd... vprašaj brodarja hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Brodar: zajebu si zadnič, sm že meu sladoled prpravlen :P

wa pizda lej res mi je žal, spakirano sem že mel doma pa sem ravno mislo it pa sem zvedo da neo nič s šihta... pa sn kr pusto spakirano pa šel k babici :) nisem šel v lj... se drugič slišima :D kr pusti sladoled :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kaj ti vedno načenjaš neke bedne debate okol tega? kje sm js sploh omenju karkoli v zvezi z mano oz ybr v predprejšnjem postu...pa ti to moraš nekej najdt... vse kar sm hotu povedat, je to, da je kvaliteta "na višku" in ne vem zakaj moraš vpletat čist 3-je stvari, ki niti nimajo nobene veze s tem, kar hočem povedat...

ja mogo sn malo piknit, ko si pač tomosa šimfal, ko se itak ve da je klump isto ko tvoja ybr pa moja jawabusa.... samo mi je smešno ko vedno hočeš ti s to ybr neke "gore premikat", pol pa te morn malo zezat hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti tud premikaš gore...kaj te moti ker sm se meu prilko furat po pisti al kaj? in kaj je tu narobe? misliš, da sm se zato, da se bom dokazvau pred drugimi pa neke cajte postavlu?

pa glede klumpa se ne gre za zmogljivosti, izgled ipd. ampak zato, da kaj sploh deluje kot mora...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ti tud premikaš gore...kaj te moti ker sm se meu prilko furat po pisti al kaj? in kaj je tu narobe? misliš, da sm se zato, da se bom dokazvau pred drugimi pa neke cajte postavlu?

pa glede klumpa se ne gre za zmogljivosti, izgled ipd. ampak zato, da kaj sploh deluje kot mora...

nič me ne moti kar delaš(načeloma bi to lahko delal tudi jaz) , samo smešno se mi edino zdi da nekaj forsiraš s to ybr-ko brezveze.... še sam si rekel enkrat, da je motor treba uporabljat za te stvari za katere je namenjen, ybr pa za na dirkališče nikakor ni primerna, tak da.... no pa sej ostali se tud večinoma vsi strinjajo z mano, samo sn jaz pač edini na tem forumu ko vedno povem kar si mislim, ostali pa raje obrekujejo za hrbtom, pa se smejejo.... :D, pol pa jaz izpadem vedno nek tolovaj pa sitnež heheh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nič me ne moti kar delaš(načeloma bi to lahko delal tudi jaz) , samo smešno se mi edino zdi da nekaj forsiraš s to ybr-ko brezveze.... še sam si rekel enkrat, da je motor treba uporabljat za te stvari za katere je namenjen, ybr pa za na dirkališče nikakor ni primerna, tak da.... no pa sej ostali se tud večinoma vsi strinjajo z mano, samo sn jaz pač edini na tem forumu ko vedno povem kar si mislim, ostali pa raje obrekujejo za hrbtom, pa se smejejo.... :D, pol pa jaz izpadem vedno nek tolovaj pa sitnež heheh

Prerekaši se skidajte v temo 125 Jvite se :D

Pa ponavlam Tomos bi mogu dat prvi servis na 200 km, pa kr skos drka neki trance_39_thumbdown.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prerekaši se skidajte v temo 125 Jvite se :D

Pa ponavlam Tomos bi mogu dat prvi servis na 200 km, pa kr skos drka neki trance_39_thumbdown.gif

sej bo že koci spucal pol, da bo mej kaj dela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prerekaši se skidajte v temo 125 Jvite se :D

Pa ponavlam Tomos bi mogu dat prvi servis na 200 km, pa kr skos drka neki trance_39_thumbdown.gif

Kake probleme maš ti spet? :) Js mam 1500km pa ni še nč crknal :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!