Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

kdaj boš pa kej prpelu to dans pokazat v naše konce :P

pridem kej vrjetn ja, upam da bojo dobil homologacijo pa račun še dons :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2.5??? tok moj nima na štandgasu... joj vm se pa gode ej štiritakterji :worship: :OK:

ma, sej če bi bil penzjonist, bi se dal še na manj spravt...to je bla nekje normalna vožnja...70-80. Več malokje...ampak dost razgibana. da se pa pridt na ene 2 litra, slišu sm nekje (al celo tle gor prebrav), da je en frajer pršou na 1,7l/100km, sam to težko vrjamem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si iz nm? sva se ravno včeraj pogovarjala s tem tvojim frendom, sem bil tam pa mal probu tomosa. tisto z rezervo mi je mal čudno, no ne vem...kot pravi, je naj bi bilo 1l, potemtakem je je vsaj za 30km, čudna zadeva s temi tomosi...vsi nekej jamrajo, ne vem... :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je zdržala 45m ko sm ga šparal :whistle: Dans frendu je pa crknu po 5km :D Mal je čudn, pa dobr :)

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz grem pa jutri na morje z njim.

Pa mi ne rata uplinjača nastavit.

Vse je super, samo ne spravim ga čez 90 :headbang: :headbang: :headbang:

Pospeški so super, v klanec vleče noro, a na ravnini se v peti prestavi ne zvrti :headbang: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno sm namontiral ročke :yea1: (2h dela :headbang: )

Pohvalno, bravisimo :OK:

@Tomyboy, vlk sreče jutr ... :yes:

_________________________________

Dans sm ga mal puco(je bil usran od dreka cel), sm pa gr na mašini kr nalepko od tomosa dol strgo, pa je tko lepo not vklesano Yamaha, tk da kr priporoćam vsem da odtrgate naleko dol :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Dans sm ga mal puco(je bil usran od dreka cel), sm pa gr na mašini kr nalepko od tomosa dol strgo, pa je tko lepo not vklesano Yamaha, tk da kr priporoćam vsem da odtrgate naleko dol :D

ah, bodi ponosn na to kar maš, ne pa da ti na mašini piše yamaha, na plastikah tomos...

Če tko pogledaš, ti in tisti k se mal bl na motorje spoznajo vejo da ma mašino od yamahe, tisti k se pa ne...bojo pa rekl kva je to zaen čudn motor iz večih skp sestavlen da ma kr od yamahe mašino :unsure: :rolleyes:

:whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še nalepke tomos dol potrgi, pa boš mel yamaho :P , boš lahko koga nasral, da maš yamaho...se velik bol sliš k tomos al :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo tomos je doma :yea1: že prevoženi prvi kilometri.. na konc mi je pa bencina zmankal sm mogu rinat do doma O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja biu je cel motor po naročilo, tak da je replica pršl me je 4200€ .. bom ju3 dau slike ;) dons ni blo cajta :OK: bencina pa nism nč tanku sm meu sam toliko kot so mi v trgovini natočl :P

Popravljeno . Popravil tomazin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tomazin, vlk varnih kilometrov, pa da se čimprej vsi tomosakiji dobimo na eno turo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx :rolleyes: upam da bo tut čimprej izpit :unsure: dons sm naredu teoretični del O:-) zj morm pa še sam vozit pa bo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja biu je cel motor po naročilo, tak da je replica pršl me je 4200€ .. bom ju3 dau slike ;) dons ni blo cajta :OK: bencina pa nism nč tanku sm meu sam toliko kot so mi v trgovini natočl :P

aaaa, točno, ti si ta, potem pa ja :OK:

še z moje strani, da bi tomos laufouv bol kokr se tle gor bere

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!