Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Samo še kdo naj kaj reče čez tomosa jo bo dobil po ...

Prišel iz morja. Naredil 300km v eno stran (Preddvor-Novalja) za to porabil 4 ure. Ves čas gonil do konca. Po avtocesti konstantno 110. Res sem ga tiščal in takšna je bila tudi poraba. Astronomskih 2,4 litra :worship: :worship:

Nič se ni pregreval, nič ni crknilo, vse je delalo tako kot mora. Tud rit nič ne boli. Edino rahlo so moteče vibracije enovaljnika.

Hrvati so pa sploh navdušeni nad njim. S tem motorjem si glavna atrakcija.

Tako, da so iz moje strani vse začetne težave pozabljene.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej, nejc link od unga filmčka, k kaže da en kluč vžge dva tomosa...al si sam dadoteko gor prpeu? se ne spomnem :hmm: bi en kolega rad vidu :whistle:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo še kdo naj kaj reče čez tomosa jo bo dobil po ...

Prišel iz morja. Naredil 300km v eno stran (Preddvor-Novalja) za to porabil 4 ure. Ves čas gonil do konca. Po avtocesti konstantno 110. Res sem ga tiščal in takšna je bila tudi poraba. Astronomskih 2,4 litra :worship: :worship:

Nič se ni pregreval, nič ni crknilo, vse je delalo tako kot mora. Tud rit nič ne boli. Edino rahlo so moteče vibracije enovaljnika.

Hrvati so pa sploh navdušeni nad njim. S tem motorjem si glavna atrakcija.

Tako, da so iz moje strani vse začetne težave pozabljene.

hahahahahahahahahah, ej kavalir, ti nisi nič proti temu manijaku....čuješ zakaj še te nisi šou na grobnik poglejat, če si se že na morje pelal, pa bi tam malo pokazal cestakecom kaj dela tomos... glavna atrakcija bi bil- GARANTIRANO!!!! :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To samo, da se ustaviš priletijo hrvatje na kup, pa vsi začnejo pa to radi tomos v glavnem vsi navdušeni. :naughty:

Ko jim poveš ceno jih navdušenje malo mine, ampak vseeno ti plačajo pijačo :naughty: :naughty:

V četrtek pa nazaj na Pag...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heheheheh, no sej glavno da je tebi čaga, pa da si v središču pozornosti, pa magari na hrvaškem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To samo, da se ustaviš priletijo hrvatje na kup, pa vsi začnejo pa to radi tomos v glavnem vsi navdušeni. :naughty:

Ko jim poveš ceno jih navdušenje malo mine, ampak vseeno ti plačajo pijačo :naughty: :naughty:

V četrtek pa nazaj na Pag...

ker je tako astronomsko drag? če bi se pripeljal z mv agusto pa bi padali v nezavest al kaj si hotel povedat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ker je tako astronomsko drag? če bi se pripeljal z mv agusto pa bi padali v nezavest al kaj si hotel povedat?

Vrjetno so pričakovali, glede na to da je tomos, ceno okol 1000,1500€ :lol1: :whistle: :whistle: :slap: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej bl pocen k je pa ze skor ne more bit....mah brez veze sploh debatirat kva crkne in kaj ne...tud KTM crkne pa ni lih pocen zadeva..moj ma ze nekej kilometrov na prikolici hehe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja edina razlika ko crkne KTM je, da so deli 8 krat dražji...

ko pa tomos, se pa čaka 8 krat dalj časa za nove ... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pa tomos, se pa čaka 8 krat dalj časa za nove ... :whistle: :whistle:

Ja ne vem, če je res tako, vsaj za 125ko ne.

Kar sem rabil, sem poklical v Koper, naročil in v naslednjih dveh dnevih dobil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko pa tomos, se pa čaka 8 krat dalj časa za nove ... :whistle: :whistle:

Ah tud kr se KTM a tice kr traja vsaj 14dni da dobis ksne konkretne kose...(sam 14 dni ce mas sreco... ) :unsure:

Popravljeno . Popravil Fabo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons lepo pridm is furice ,dam motor v garažo grem dol z motorja ,na tleh , ena lužica dam not prst ,povoham , BENCIN.

Se sklonm in pogledam pod motor nc narobe sam ena roza cevka mi je dol visela drug del te cevke je pa prključen na frgazr.

kaj je zdej narobe?

a mora tista cevka bit kje vtaknjena?

(takoj sm zapru pipco za bencin)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je tista cevka priključena na lonček uplinjača?? če je tako je OK. Včasih se zgodi da steče bencin iz vplinjača če pipica ni zaprta tako da ni problema. Če ti bo pa konstantno puščalo pa zna bit da se je zapiralce na plovčku v fergu zataknilo ali pa obrabilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista roza cevka more bit tam dol, je za kakšne odvečne tekočine da odtečejo, tak da ni to nč narobe ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je zato da se lahko nabira bencin v lončku ferga (če mislim prsvo cevko)-da gre pač zrak iz ferga, res pa je da lahko tam čez včasih priteče tudi bencin

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prej sm ga rukno vn iz garaže je pa začel neki pokat tam pr mašini, sm ga pa mal potisko pa gledo/poslušo kaj je narobe pa nism kaj vido ... tak da zdej ko ga tišim neki poka, tak ko da bi ketna nekam nvm, ko ga tišim rikverc(pozadnsko) pa ne poka ... ma kdo isti problem? :headbang: :hmm:

...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tko. Men se je tud na začetku zdelo, da vse poka pa spušča čudne glasove. Pa je vse to normalno.

Našponaj ketno pa bo nehalo.

Samo pazi, ker če boš tiste ploščice na obeh straneh enako obrnil, bo kolo stalo postrani. Zato vzemi šubler in preden zategneš matice preveri oddaljenost feltne od vilic na levi in desno strani. Glej da bo enako.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons lepo pridm is furice ,dam motor v garažo grem dol z motorja ,na tleh , ena lužica dam not prst ,povoham , BENCIN.

Se sklonm in pogledam pod motor nc narobe sam ena roza cevka mi je dol visela drug del te cevke je pa prključen na frgazr.

kaj je zdej narobe?

a mora tista cevka bit kje vtaknjena?

(takoj sm zapru pipco za bencin)

LP

Meni je enkrat začelo kr sipat bencin vn spodi :) Zatakno se je plovček v fergiju. Kk sm to rešu? Zadi sm dvignu motor pa ga zabiv v tla, parkrat. Tisti dve cevki morata viset spodi, nimaš kam jih za priklapljat :) (ko sem padel je "nekaj" fajn teklo vn :krneki: )

kavalir, tisti filmček je bil uploadan na motosvet, in mora bit nekje... js ga namreč nimam več..

Glede rezervnih delov, js vse kar sem naročal sem dobil naslednji dan. Sicer je tista baba v trgovini mal mutava in rabiš 5 minut da ji razložiš kaj nucaš po telefonu, ampak doiš pa..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja najlažje je, če jim poveš kataloško številko.

Ko sem povprašal po katalogu so mi rekli da imajo to samo oni. Kje bi ga dobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem povprašal po katalogu so mi rekli da imajo to samo oni. Kje bi ga dobil?

Ja jaz ga imam, pa elektro shemo, pa navodila in še nekaj, samo ga ne smem in tudi nimam te pravice, da bi ga razpošiljal okoli saj ni moja last.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr, bom šol avgusta enkrat v tovarno da vidim če se da kej zrihtat :whistle: Drugače pa pridem do tebe če bom kaj rabil, vela? :) :whistle: Veš kaj mi lahko poveš, če mogoče veš.. rabil bi samo eno nalepko, ne kompleta, zadnji levi bok nalepka, k je bolj boga.. bi se samo to dalo dobit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!