Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Nč nebo narobe tud če ga že do konca tiščiš. Tu pa tam ga pa moraš stisnit do konca, da neboš mel zamorjenega :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nč nebo narobe tud če ga že do konca tiščiš. Tu pa tam ga pa moraš stisnit do konca, da neboš mel zamorjenega :winkiss:

maš prou ja :evilgrin: heh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maš prou ja :evilgrin: heh

Resno mislim.. da nebo pol kej narobe :rolleyes: Ti ga kr stisn, sam ne skos furat pri enakih obratih, bl dinamično ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resno mislim.. da nebo pol kej narobe :rolleyes: Ti ga kr stisn, sam ne skos furat pri enakih obratih, bl dinamično ;)

Ja in kok cajta pol nej bi tko vozu prblizn 500km al skoz?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja do 700 sm ga js mal šparal.. ampak ne tk šparanje.. smao na končni hitrosti nisem rpreveč vozil :) In zdej kot rezultat je 5km/h več kot na frendovem tomosu, ki ga je teral od 30km naprej :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja do 700 sm ga js mal šparal.. ampak ne tk šparanje.. smao na končni hitrosti nisem rpreveč vozil :) In zdej kot rezultat je 5km/h več kot na frendovem tomosu, ki ga je teral od 30km naprej :whistle:

To se prav da ti gre zdej 100 ne vec 95 :) Sej kok sploh gre ta motor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To se prav da ti gre zdej 100 ne vec 95 :) Sej kok sploh gre ta motor

Ma po digitalnem števcu ga spraviš na 110 če si sklonjen. Tisti navadn števc pa me neki jebe, k noče it nad 95, medtem ko je na frendovem že 105 recimo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma po digitalnem števcu ga spraviš na 110 če si sklonjen. Tisti navadn števc pa me neki jebe, k noče it nad 95, medtem ko je na frendovem že 105 recimo :)

hehe to ma tomos tak naret da ti kaže sam do 95km/h :lol1: ker piše da gre tulk :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ČESTITKE :D :OK: :OK: vlk varnih km ... :D

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki casa nazaj sm tle gledu da eni iščete acerbis ščitnike za roke... :unsure: :unsure:

to majo u velotu u črnučah:) usaj piše da so zastopnik za acerbis tko da .... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Matr, se mi zdi da je kr na enkrat komad telih tomosov ratal? Pa verjetno usi z akrapotam? :evilgrin: :evilgrin:

Hudo, sej je prov, treba kupvt ''slovenske proizvode'' :worship: :worship: ku*c pa japonci :devil: :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ku*c pa japonci :devil: :devil: :whistle:

še bl ku*c so italjani :whistle:

sam drgač mi edin smešn zgleda ko imate usi na las enake motorje... kak sploh veste od koga je keri :hmm: recimo zadnič so ble 4 rs ke tam na zbiljah pa je usaka čist svoja in drugačna, medtem ko so teli tomosi usi isti :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ključi povsod delujejo :lol:

Ah sej si zapomneš kakšno prasko al pa kej tezga.

čene si pa kakšno nalepko gor nalimaš.

Popravljeno . Popravil tada
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še ključi povsod delujejo :lol:

Ah sej si zapomneš kakšno prasko al pa kej tezga.

čene si pa kakšno nalepko gor nalimaš.

Jao, če bi jih blo 100 bi vedu kir je moj :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi lahko kdo glede tega kaj pomaga? Odlomljen kos imam doma.. Nevem kaj naj naredim :cry: Sploh pa nevem kako se je lahko to zlomlo pri padcu pri 30 km/h..bemti! (to je že staro btw, pa še vedno nisem našel rešitve..)

post-9211-1186130914_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!