Skoči na vsebino

Tomos SM (SuperMoto) 125


jupiter

Priporočene objave

Se bomo zmenl :lol: In your dreams :devil:

Z mojim so se že vsi kolegi furali :krneki: Pa par deklin tud... ok no, sam ena :D

Dejte usi mal napisat iz kje ste kej da vidim kam lahko grem :D

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pocaku do 500 km

jst sm ga takoj vn dou.A je to narobe? :unsure:

Ni narobe, preverjeno.. 2x :evilgrin: Ubistvu je še bolš :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom pocaku do 500 km

jst sm ga takoj vn dou.A je to narobe? :unsure:

Sevede da ni nec narobe sm sm reku da bom zdrzu do pruga servisa pol pa vn z njem :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si mal citat zajebu :whistle: :topic:

Ma ja, samzakaj bi popravljal k se itq ve zakaj se gre :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se bomo zmenl :lol: In your dreams :devil:

:cry: :huh: :cry:

jst sm ga takoj vn dou.A je to narobe? :unsure:

nč ni narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm krstil motor ... :headbang:

Pelo sm se po nekem makedamo in sm hoto narest ostro rido in mi je spodneslo prednjo gumo ... sreča sm se pelo 15 km/h in motorju ni blo nič ...

Pado je na levo stran, odlomla se je sam bremza, tam na koncu ko ma zarezo nt, drugo je vse celo(še čuda da še špegl ni zlomu/razbiv)

Sm se ž naučo neki novga: Cestne gume ne sodijo na makadam :whistle:

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm krstil motor ... :headbang:

Pelo sm se po nekem makedamo in sm hoto narest ostro rido in mi je spodneslo prednjo gumo ... sreča sm se pelo 15 km/h in motorju ni blo nič ...

Pado je na levo stran, odlomla se je sam bremza, tam na koncu ko ma zarezo nt, drugo je vse celo(še čuda da še špegl ni zlomu/razbiv)

Sm se ž naučo neki novga: Cestne gume ne sodijo na makadam :whistle:

Sodjo sm pocas in previdno :)

Popravljeno . Popravil Stafuc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A so ti kej rekl k nisi mev dusilca na sevisu al si ga mev :?

Ah dej no...sej te bo serviser zastopu. Sploh pa, če je narjen za to da gre vn, zakaj ga pa nebi dal vn... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah dej no...sej te bo serviser zastopu. Sploh pa, če je narjen za to da gre vn, zakaj ga pa nebi dal vn... :worship:

A pa ti ves da ce ga ti vn uzames pa te policaj ustav placas kazn ker ni homologirano?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ti ves da ce ga ti vn uzames pa te policaj ustav placas kazn ker ni homologirano?

Dej ne komplicirej :D Če hočeš ga pač mej notr :rolleyes:

In cestne gume so čist kul za makedam.. js se furam lepo 80 po makedamo, zavoje pač mal prbremzaš (z zadnjo) na 50,60 pa je to to.. Aja, pa če boš ročko kupoval, te pride 33€, k ne morjo dat same rovčke , še tisto posodico dobiš zravn.. jeben sistem

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm krstil motor ... :headbang:

Pelo sm se po nekem makedamo in sm hoto narest ostro rido in mi je spodneslo prednjo gumo ... sreča sm se pelo 15 km/h in motorju ni blo nič ...

Pado je na levo stran, odlomla se je sam bremza, tam na koncu ko ma zarezo nt, drugo je vse celo(še čuda da še špegl ni zlomu/razbiv)

Sm se ž naučo neki novga: Cestne gume ne sodijo na makadam :whistle:

ma nemoj.... daj drugič probaj s kakim cestakom it v orehovo vas na kros progo malo skakat pa to, sej ni panike, plastikam itak nima kaj bit :slap: :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne komplicirej :D Če hočeš ga pač mej notr :rolleyes:

In cestne gume so čist kul za makedam.. js se furam lepo 80 po makedamo, zavoje pač mal prbremzaš (z zadnjo) na 50,60 pa je to to.. Aja, pa če boš ročko kupoval, te pride 33€, k ne morjo dat same rovčke , še tisto posodico dobiš zravn.. jeben sistem

Ja valda ga bom dav vn sm po 500km se 200 mi manka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej js sm ga tut mev do 100 not, pol pa nism več zdržo pa sm ga vn butno, ko da bi drug motor slišo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj pa si se ti odločo da ga boš po 500 km dal ven... take oslarije še nisem slišal... ta zadeva samo duši zvok in nima nič z mašino, utekanjem,... lahko bi ga že v trgovini ven vrgo pa ne bi blo nič narobe... ojejej take oslarije pa še ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant se je pač odločo da ne bo kaj drmo do prvega servisa ... posameznikova odločitev ...

Čimprej ga fukni vn :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fant se je pač odločo da ne bo kaj drmo do prvega servisa ... posameznikova odločitev ...

Čimprej ga fukni vn :D

fukne naj raje totega tomosa v grabn, bo še najbolj pametno odločitev nardil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fukne naj raje totega tomosa v grabn, bo še najbolj pametno odločitev nardil :D

Je dost če 1x poveš, zdej ni več zanimivo :doze:

Mi mamo vsaj to, ne pa eni ko majo enduro 125 ko je taka da si imena ne upajo povedat, pa čakajo na bolš cajte ... .)

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je dost če 1x poveš, zdej ni več zanimivo :doze:

Mi mamo vsaj to, ne pa eni ko majo enduro 125 ko je taka da si imena ne upajo povedat, pa čakajo na bolš cajte ... .)

haha, kdor se zadnji smeje, se najslajše smeje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ti ves da ce ga ti vn uzames pa te policaj ustav placas kazn ker ni homologirano?

Kaj ma pa to veze s servisom? Še zmeraj trdim da je narejeno za to da se vzame ven, kar tud je. Samo pač... mamo tak glup zakon da se ne sme dret motor in ga nej bi mel notr ta db kilr :closedeyes: :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ma pa to veze s servisom? Še zmeraj trdim da je narejeno za to da se vzame ven, kar tud je. Samo pač... mamo tak glup zakon da se ne sme dret motor in ga nej bi mel notr ta db kilr :closedeyes: :rolleyes:

Ja pizda pol bo pa serviser reku da nej grem nekam drugam (me bo poslov v kurac) pa mi garancija ne bo velala vec pa tko sej jest ga bom za vn fuknu ce bom hotu tko da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!