Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Lepo si tole naredil. Vidim da si jo rezal, a je bila 90cm preširoka?

Koliko si balanco dvignil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kabli bi bli prekratki pa sem mal odpilu. Zaenkrat mislim da bo vredi brez poviškov. Če bo pa treba bom pa mal dvignu samo mislim da ne bo treba. Aha Leteči pa hvala za pošilko sem dons dvignu. Kaj to pomen, še en projekt.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj bom pa probal tele ščitnike rok od KTM SMT gor spravit, upam da mi bo ratalo

V čem pa so te ščitniki boljš oz kakšna je razlika med njimi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po mojem so morda malo bolj estetsko oblikovani nevem pa če so kaj boljšwhistle.gif Mislim da originalni nudijo boljšo veterno zaščito trance_19_hmm.gif

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V čem pa so te ščitniki boljš oz kakšna je razlika med njimi?

Široki so isto, pri strani so povezani z balanco pa vizuelno zgledajo mnogo lepše :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razmišljam, da bi v prid boljši vidljivosti na rolbare (po vzoru nekaterih čoperjev Goldwingov in GS-jev) dodal luči. Kaj podobnega kot na TEJ povezavi.

Recimo

light1.jpglight2.jpg

Ampak jaz bi jih pritrdil na spodnji del rollbarov in ne na vilice kot na slikah.

Pozna kdo kaj podobnega?

Jaz sem jih zmontiral tule gor!Sam priklopit jih še moram!

post-5441-125649006708_thumb.jpg

post-5441-125649008696_thumb.jpg

post-5441-12564901124_thumb.jpg

post-5441-125649013345_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem jih zmontiral tule gor!Sam priklopit jih še moram!

No sej tako sem mislil. Jaz sem dobil ene ovalne projektorske meglenke samo jih moram še namontirat.

Upam, da bom naslednji vikend našel kaj časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej tako sem mislil. Jaz sem dobil ene ovalne projektorske meglenke samo jih moram še namontirat.

Upam, da bom naslednji vikend našel kaj časa.

si dobil kake dobre tele ko so gor so mi je ena med montažo padla na tla in je steklo rahlo počeno torej bo treba kupit nove

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje Vara sploh ne rabi dodatnih luči saj že obstoječe luči perfektno svetijo :whistle:

Se kr strinjam s tabo, pa še zelo opazne so.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena žarnica ne more zamenjati sonca, pa jih namontiraj kolikor češ......

To imaš popolnoma prav, sam pa že od vsega začetka uporabljam žarnice Phillips Motovision, svetijo fantastično,

pa kaj se tiče opaznosti se tudi razlikujejo od navadnih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To imaš popolnoma prav, sam pa že od vsega začetka uporabljam žarnice Phillips Motovision, svetijo fantastično,

pa kaj se tiče opaznosti se tudi razlikujejo od navadnih.

Jaz imam pa Philips-ove "Be Seen" in so tudi fantastične.

No saj so verjetno iste kot tvoje Vanga

Svetijo rahlo rdeče in vsi, ki me gledajo v "fris" pravijo, da sem zelo viden.

Definitivno bolj kot prej ko sem imel modre. So se vsi pritoževali da podnevi prej vidijo mojo črno podobo kot luči.

Toplo priporočam.

Dodatne luči bom pa dal da to "dnevno" vidnost še povečam in seveda malce zaradi izgleda ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ste že imeli bližnje srečanje z avtomobilom,ki je trdil da vas ni videl potem ti ne pomaga razpravljat a si dovolj storil ,da bi te moral opazit!(res se mi to še ni zgodilo z Varederom)Vsekakor verjamem,da ima Varedero dobre luči in da je viden,sam vseeno se bo z dodatnimi še bolj videl in to je moj namen !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za idejo.Sm že dons letu u Luisa po balanco.Sledi montaža.Naredu sm 300 km,sam čez Ljubel je mal zeblo.Srečal sm ene 3 Varice.
yes.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem vedel, da sta carja...worship.gif

Komaj čakam, da sprobam, potem pa veselo na delo.evilgrin.gif

pričakujemo kakšne pohvale˙(ali pa graje)glede balance,pa nič.

lp stane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo odgovor. ker ste že mal nestrpni. Na kratko balanca je zakon, če bi to vedel bi jo zamenju že prej. Po 500 km, ki smo jih prevozil v nedeljo so tudi čudežno izginile bolečine v predelu lopatic. Edino kaj moram še narediti moram pod nosilce balance namestit 1 mm gumo, kr od zračnice od bicikla, kr se hoče balanca premikat naprej ali nazaj, ko to "muško" primeš. V soboto sem zmontiral tudi oilerja od Letečega in dela bp.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem svojo balanco sprobal,ampak samo do Kozine in nazaj.Sem zelo zadovoljen .Sicer sem jo dvignil za 15mm,tako,da je še bolje.LPworship.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slike

Že nabavljeno v petek montaža kako si dobu uteži ven iz originalne balance in kok si jo pa odžagu da so kabli ter zajle pasale?

Popravljeno . Popravil Orange
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že nabavljeno v petek montaža kako si dobu uteži ven iz originalne balance in kok si jo pa odžagu da so kabli ter zajle pasale?

HI! Bom js odgovoril. Za 3cm. Montiral je druge uteži. Stare uteži odviješ. Guma pa je v orginalni balanci "vulkanizirana" vključno z "matico" na katero je potem privita utež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!