Skoči na vsebino

Honda XL 1000 V Varadero


Noise

Priporočene objave

Baje jih z ABS-om pri nas sploh ne bo, vsaj ne pred jesenjo!!!!!!! in če ga seveda takoj naročiš!!!!!!!!

Cena-pri nas je cca.500-600 Eur dražji kot v nemčiji, doplačilo za ABS naj bi blo cca.1000Eur kar skupaj znese skoraj 2.8 mio.SIT. Se mi zdi zelo veliko če pomisliš da dobiš novi model CBF 600 z ABS za miljon manj!!!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pisuka, pa bo res kr zasoljena cena :wacko: .

Se dobro, da se drugo leto nimam v planu zamenjave motorja, ker bi bilo drugace potrebno kr ornk odpreti mosnjicek, da bi si lahko privosil novo Varo. :D

Samo bo pa res zelo dober motor. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja pri tej ceni je pa ze tudi konkurenca kr mocna in bogato opremljena.

Predvsem BMW in pa tudi KTM za bolj solo riderje in off roaderje.

Samo men je se vedno Varadero najbolj vsec.

Nekje se slisal, da je baje pri Varaderotih bencin pumpa se bolj na udaru, ce ti zmanjka bencina. A kdo kaj ve o tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se pa vrtim okoli 3 mio sit potem pa pogledam še k Bmw...

Sicer pa komi čakam maj in EU.

Treba je gledati ceno v EU oz. nemčiji, tam stane novi Varadero 10.200Eur oz. cca. 2,4 mio.SIT!! Za ABS bo treba "tam" doplačati cca.1000Eur, tako da je realna cena okrog 2,65 mio.SIT!!!!

Z primerjavo med Hondo in BMW pa ne bi želel utrujati v tej temi, izbere naj vsak po svoji presoji!!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na to, da je taksna razlika v ceni med Slovenijo in Nemcijo se bo splacalo pocakati do vstopa v EU pa jo bomo sli v Nemcijo iskat.

Sicer bo pa po moje tudi uvoznik primoran spustiti ceno in jo prilagoditi ostalim trgom v EU. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubitelji Varaderov! Ne me narobe razumet,vendar vam iz svojih izkušenj povem da bo Varadero z ABS še dražja kot v Nemčiji na račun ostalih modelov kateri so cenejši kot na Nemškem trgu.Razlaga Sergeja in Mitja(prodaja v AS Domžale),ko sem kupoval novo Varadero 2003 letnik,zakaj je dražja skoraj 670 eur kot v Nemčiji,je bila,da je nova CBR 600R cenejša za cca 900 EUR kot na Evropskem trgu.Očitno vse skupaj malo kompenzirajo,premetavajo cene tržnih modelov sem ter tja,ostane jim ravno toliko kot so si zamislili,ostali pa glavo dol,v zadnji žep in plačaj če hočeš imeti.V tej opevani EVROPI ne bo čisto nič ceneje,cene so že zdaj višje(za rabljene motocikle in avte),kar dobro vsi vedo.

Mislim da nisem napovedal nič tragičnega,vsak obratni rezultat veselo pozdravljam

in ga bom tudi sam takoj izkoristil če bo le racionalen!

Lep pozdrav! Varadero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bi pa imel karbonskega :? :? , ne vem no veliko o dodatni opremi za Varo najdeš tukaj:

dodatna oprema

Drugače pa če ti je dolgčas raje razmišljaj o kakšnem GPS-u, je bolj praktičen pa še prenosljiv na eventuelno nov motor!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo sem brskal po MotoScout-u(RABLJENI MOTORJI) in opazil da imajo v nemčiji letošnji modeli Varaderov cene v razponu od 8200 do 9000Eur!!!, pa še v garanciji so več kot leto dni :notworthy: :notworthy: !!!!! Pomeni da dobiš praktično nov model v garanciji pod 2 mio.SIT :yea2: !

Ja, zna biti zanimivo v EU!!!

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LP.

Ima me, da bi vse dele iz sive plastike zamenjal za karbonske, da naredim malo spremembe na njem. Samo preblisk.

Ce so res taksne cene v tujini se bo pa pocasi splacalo rabljen motor uzunaj kupovati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me a vi na svojih Varaderotih zaprete pipce za bencin ali ne?

Nazadnje sem jih zaprl, pa mi je vceraj, ko sem ga malo zalaufal, kr malo tezko vzgal. Sem ga moral veckrat zakurblat.

Zato me zanim kaj je bolje, daso pipce zaprte ali odprte? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko se vozim(sezona) nikdar. Ko dam motor na zimsko spanje .) zaprem OBEDVE pipci, ga užgem in pustim prižganega dokler sam ne ugasne(kar pa traja).

Za Varo je znano da po nekaj dnevnem stanju ne vžge ravni rada, oziroma tako hitro kot pri rednem uporabljanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mat, hvala.

Sem sedaj, ko sem ga zalaufal opazil, da ko sem imel zaprte pipce in sem jih odprl ocitno ni bilo bencina v ceveh, ker se je slisalo zracne mehurcke v tanku.

A potem je dobro spraznet fergazerje tako, da zapres pipce in zakurblas motor.

Pa ni krize za bencin pumpo, ko brez bencina laufa, ker sem slisal, da rade pumpe crknejo, ce ti zmanjka bencina (Varadero, AT) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Hvala Tiger, samo tukaj imajo bolj pokrove za masino itd. mene pa bolj zanimajo dodatki pri oklepu, strehce itd. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Vceraj sem se sel malo peljat z motorinotom in sem opazil, da se mi zadnji disk in celjust zelo grejeta. Ze po cca 1 km voznje sta se zelo ogrela. Po celi turi cca 86 km pa je bila ze tudi feltna kr ornk topla, disk in celjust pa vroca. A ima kdo podobne izkusnje s tem na Varaderotih? :?

Spredaj so diski in celjusti skoraj cisto hladni. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si mogoče držal levo nogo "pripravljeno" na zaviranje, oz. si jo držal čisto narahlo naslonjeno na bremzi?

Sicer malo verjetno ampak se dogaja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vceraj sem se sel malo peljat z motorinotom in sem opazil, da se mi zadnji disk in celjust zelo grejeta. Ze po cca 1 km voznje sta se zelo ogrela. Po celi turi cca 86 km pa je bila ze tudi feltna kr ornk topla, disk in celjust pa vroca. A ima kdo podobne izkusnje s tem na Varaderotih?  :?

Spredaj so diski in celjusti skoraj cisto hladni.  :?

Pri meni se isto dogaja od kar ga imam. sem že pucal batke, pa ni to, to.

.)

Ne vem, mogoče pa kaj cbs prijemlje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na mojem ex.Varaderotu nisem nikoli imel teh problemov, zadnji disk vedno "hladen kot špricar"! :rolleyes:

Kaj pa če vrtiš kolo v prostem teku, se lepo vrti ali disk šoba??????? :hmm: V tem primeru bo treba najti neko rešitev, drugače boš prehitro pakne skuril oz. a imaš morda nove zavorne ploščice??????

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nove ploscice sem montiral lani.

Se pa rahlo slisi, da malo drsajo ploscice po disku.

Kar se obrabe tice jih pa kr precej pobira. Spredaj imajo ze skoraj cel cas isto globino, zadaj so se pa v dobrih 8000 km obrabile za polovico. :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja a ni to dosti ocitno da ti bremza stalno po malo prijemlje? :? , ponavadi se sprednje prej obrabijo kot zadnje, razen ce samo na zadnjo bremzas (dvomim)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!