Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

tina,a more bit zelena ninđa?druzga tko ne poznaš :P

eh...ne ne ta bo moja, se ti ni treba nc bat... poznam pa se velik vec...sam ti naus nikol vedu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tina,a more bit zelena ninđa?druzga tko ne poznaš :P

sej rossija tud pozna sam ne vem če ve da on yamaho voz :P :kva2: al je pa sam kawasaki pa na modro preštrihan :huh: :blink: O:-) :devil: :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej rossija tud pozna sam ne vem če ve da on yamaho voz :P :kva2: al je pa sam kawasaki pa na modro preštrihan  :huh:  :blink:  O:-)  :devil:  :blush:

:topic:

ne se zame bat :grim glede na to, kva se dogaja u moto gp, vem marskej, mogoce clo vec k kdo tle k se dela neki pametnga :slap: tko da mi naute do srca prsli s takm izjavam :zzz: hehe :kva2: mal vs morm nazaj potolct, ce vi mislte mene k sm nova tle :worship: fajn uzivejte tale lep dan B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se dalo ne pisati po sistemu...piši kot govoriš....

Sploh bi to pričakovala od take razgledane punce kot si ti .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se dalo ne pisati po sistemu...piši kot  govoriš....

Sploh bi to pričakovala od take razgledane punce kot si ti .)

te moti konkurenca, a :naughty: Dekle je še mlado, pustite ji svobodo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se je razvilo iz te teme. Punca je samo vprasala, ce je ksn motorist, da bi jo mal okol vozu.

Ce jo bi, se oglasi, ce ne pa ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj je zdej z vami? :) Namest da težite za slike se raje pozanimajte, če ima deklina sploh opremo ... ker brez nje bo eno figo šlo ... <_<

Konec koncev ni napisala ženitne ponudbe, pač pa bi se malo peljala ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se je razvilo iz te teme. Punca je samo vprasala, ce je ksn motorist, da bi jo mal okol vozu.

Ce jo bi, se oglasi, ce ne pa ne.

Sej vemo vsi kako je, za sopotnika odgovarjaš, pa ne vem, če je lih pametno neznanca/ko vzad na zico met; nikol ne veš kdaj se bo kaj zgodilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej vemo vsi kako je, za sopotnika odgovarjaš, pa ne vem, če je lih pametno neznanca/ko vzad na zico met; nikol ne veš kdaj se bo kaj zgodilo.

Absolutno, ampak folk tu teži za slike ... :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi se dalo ne pisati po sistemu...piši kot  govoriš....

Sploh bi to pričakovala od take razgledane punce kot si ti .)

In potem se oglasi kar ena zenska, ki sploh nima nobene povezave s tem kar sem jaz napisala in mi pricne govoriti o tem kako naj pisem na forumu :topic:

Upam, da si sedaj zadovoljna z mojo obliko pisanja... :lol1:

Mi je cisto vseeno kaj si mislis o tem, kako pisem, po mojem mnenju nima to nobene povezave z razgledanostjo, ampak naj ti bo, sem samo na tvojo zeljo napisala tako, da bos zadovoljna :slap: :lol1:

jest bom pisala tko kukr je men fajn, pa tko kukr se jest pogovarjam, a se ti ne zdi??? :topic:

kva se sploh obremenjujes s tem :glare: ... pejt vn na sonce rajs :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No kaj je zdej z vami? :) Namest da težite za slike se raje pozanimajte, če ima deklina sploh opremo ... ker brez nje bo eno figo šlo ...  <_<

Konec koncev ni napisala ženitne ponudbe, pač pa bi se malo peljala ...  :)

brez skrbi imam vso opremo :OK: pa sem bila dostkrat sopotnica, tako da vem kako pa kaj... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zaleno ninđo pa gaaaas do konca..tale je pa naša :grim

zeleno ki te ljubim zeleno :love1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Absolutno, ampak folk tu teži za slike ...  :devil:

Ži ži, samo malo sem se vrnil na začetek teme, oz. sredino.

Ja tinaROSSI mene tud zanima kak ti kej zgledaš tak B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj se je razvilo iz te teme. Punca je samo vprasala, ce je ksn motorist, da bi jo mal okol vozu.

Ce jo bi, se oglasi, ce ne pa ne.

A si na takšno uvodno objavo pričakoval kakšne drugačne odgovore? Saj je imela že zvezdasevernica podobno generalko!

In potem se oglasi kar ena zenska, ki sploh nima nobene povezave s tem kar sem jaz napisala in mi pricne govoriti o tem kako naj pisem na forumu  :topic:

Upam, da si sedaj zadovoljna z mojo obliko pisanja...  :lol1:

Mi je cisto vseeno kaj si mislis o tem, kako pisem, po mojem mnenju nima to nobene povezave z razgledanostjo, ampak naj ti bo, sem samo na tvojo zeljo napisala tako, da bos zadovoljna  :slap:  :lol1:

jest bom pisala tko kukr je men fajn, pa tko kukr se jest pogovarjam, a se ti ne zdi??? :topic:

kva se sploh obremenjujes s tem  :glare: ... pejt vn na sonce rajs :lol1:

Se strinjam z lino. Gre tudi za spoštovanja bralcev (dasiravno jih žal večina piše ravno v istem narobepisu :( ).

Kar pa se ostalih, ki hočete slikice, tiče, pa gre v tem virtualnem Motosvetu pač spet za eno virtualno Tino, ki jo žene kakšen pentium4, program pa vam celo odgovarja!!! :OK: Pa ne pozabite klikniti po reklamah, ko boste naslednjič obiskali tinoROSSI! :D

Aja, Tina, a te je kdo na to lepo sončno soboto končno zavihtel na zadnji sedež?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja, Tina, a te je kdo na to lepo sončno soboto končno zavihtel na zadnji sedež?

Me prav zanima, če se bi kakšen tak našel :? :D :D :D ; mogoče kir tak, ki ima motor samo za frajerišenje.

Popravljeno . Popravil VmasIna
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej te mer punci. Punca se rada vozi z mopedi, njen fant, ne ona ga verjetno nimata in pač tu išče priliko, za lepo preživet dan. Namest da bi bli ponosni, da si tudi "nemotoristi" želijo tega kar imamo mi. Moti me samo tisto o cestnih motorjih :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj bi to motilo? Všeč so ji pač cestaki ... saj meni tudi do vožnje na chopperju nikoli ni bilo ...

Sem ji pa že povedal, da naj pride lepo kako sredo v OLP, ker bo prek foruma bolj malo opravila ... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej te mer punci. Punca se rada vozi z mopedi, njen fant, ne ona ga verjetno nimata in pač tu išče priliko, za lepo preživet dan. Namest da bi bli ponosni, da si tudi "nemotoristi" želijo tega kar imamo mi.  Moti me samo tisto o cestnih motorjih :hmm:

Hvala... :OK: sem se ze ustrasila, da nihce ne zastopi... :oops: tko bom rekla, na zalost nimamo vsi take srece, denarnih sredstev, da bi pri 20-ih imeli motor, ki si ga zelimo, pa smo tako lahko samo kopiloti... tudi sama sem se odlocila, da prde najprej fax, za motor bo ze dovolj casa, ampak to pa ne pomeni, da se moje veselje do motorjev kar zamrzne...se ne...in ko mam moznost se z veseljem usedem na zadnji sedez motorja in uzivam v voznji. Na zalost nimam zaradi razlicnih vzrokov vec teh moznosti na pretek ... pac sem samo vprasala ce je mogoce ksna oseba tukej gor, k bi hotla spoznat kolegico, k ma tud rada motorje in tko... ce je pa to tako narobe... potem pa ne vem... zaprite to temo pa pozabite, da sem sploh kdaj kaj napisala...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče kir tak, ki ima motor samo za frajerišenje.

mogoce pa kaksen tak, ki si ga ne misli prevec, ker ima motor in se spomni, kako je bilo, ko si je sam tud zelel motor pa ga se ni imel... B) sploh pa ne prenesem tistih "motoristov", ki imajo motor samo zato, da se "pokazejo"... mislim, da tisti tudi niso ne vem kaksni dobri vozniki... se pa hitro opazi, kdo je zares motorist...

tako, da ti moram povedat, da si se malo zmotil... :nono:

pa lep dan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si na takšno uvodno objavo pričakoval kakšne drugačne odgovore?

Hm,da se tebi odgovorim... tako bom rekla...ker sem nova, prebiram vse mozne teme na temu forumu, najprej sem pa to napisala, ker sem zasledila, da je ze nekdo enkrat pisov za sopotnika...sem pa pac rekla, da zgubit nimam nic... kot sopotnica mam izkusnje, kot voznica ne vem kolko ne, zato berem tisto kar pisete vi...kar se pa tice drugih tem, bom pa tudi prisla se na svoj racun, pa bom kaj napisala, zadovoljen?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ejga bejba,kr dobr se držiš .) :D

sam nkar obupat :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tina lepo da si direktno povedala kaj bi rada :worship: upam da se te bo keri 'usmilil' .) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!