Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

:nono: torej prvo ponudba z sliko, izstavim predračun, se pomenimo o pogojih pol pa zalaufamo mašino. nič prej  :grrr

:OK: :worship:

word.... :rolleyes:

tina, tako se na Ms-ju posluje, ni kaj.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cccc....sam govorene vs je.... :? kr nekej, kao hudi...noben pa nima jajc da b pisu al pa kej  :devil: to pa ste ej... aja pa tko no glede da so mi cestni motorji ql, ne morm bit lih pleh picka, k je plastika (za tiste k se ne vejo) ... :slap:  tko da ne vem ane... glede na moja leta pa tko ane, po vasih odgovorih sodec, bi jest raj vidla da se mi oglasi ne telefon vasa mama, ne pa vi (za tiste k ste ze pisal to :nono: ).... ne vem kva se sploh obremenjujete, ce vs pac ne briga pa ne piste sm ane :P ...zgleda da sm pac tolk zanimiva da se vsi pol na konc nekej ubadate z mano  :devil: tko da fantje, ne se norca delat  :lol: ne veste s kom mate opravka  :yea1:  O:-)  B) hehe  :worship:

ha?! :blink:

:topic:

ne se zame bat :grim glede na to, kva se dogaja u moto gp, vem marskej, mogoce clo vec k kdo tle k se dela neki pametnga :slap: tko da mi naute do srca prsli s takm izjavam :zzz: hehe  :kva2: mal vs morm nazaj potolct, ce vi mislte mene k sm nova tle  :worship: fajn uzivejte tale lep dan  B)

prosim?!?! :?

In potem se oglasi kar ena zenska, ki sploh nima nobene povezave s tem kar sem jaz napisala in mi pricne govoriti o tem kako naj pisem na forumu  :topic:

Upam, da si sedaj zadovoljna z mojo obliko pisanja...  :lol1:

Mi je cisto vseeno kaj si mislis o tem, kako pisem, po mojem mnenju nima to nobene povezave z razgledanostjo, ampak naj ti bo, sem samo na tvojo zeljo napisala tako, da bos zadovoljna  :slap:  :lol1:

jest bom pisala tko kukr je men fajn, pa tko kukr se jest pogovarjam, a se ti ne zdi??? :topic:

kva se sploh obremenjujes s tem  :glare: ... pejt vn na sonce rajs :lol1:

aaaaaa...........bolje. :grim

Hvala... :OK: sem se ze ustrasila, da nihce ne zastopi...  :oops: tko bom rekla, na zalost nimamo vsi take srece, denarnih sredstev, da bi pri 20-ih imeli motor, ki si ga zelimo, pa smo tako lahko samo kopiloti... tudi sama sem se odlocila, da prde najprej fax, za motor bo ze dovolj casa, ampak to pa ne pomeni, da se moje veselje do motorjev kar zamrzne...se ne...in ko mam moznost se z veseljem usedem na zadnji sedez motorja in uzivam v voznji. Na zalost nimam zaradi razlicnih vzrokov vec teh moznosti na  pretek ...  pac sem samo vprasala ce je mogoce ksna oseba tukej gor, k bi hotla spoznat kolegico, k ma tud rada motorje in tko... ce je pa to tako narobe... potem pa ne vem... zaprite to temo pa pozabite, da sem sploh kdaj kaj napisala...

UAU! pa zenska zna celo slovensko. :photo: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeah sure, ena reče da bi se peljala pa bom že skočil, takih se doma otepam zaj  bom pa na gorensko laufal  :slap:  :nono: torej prvo ponudba z sliko, izstavim predračun, se pomenimo o pogojih pol pa zalaufamo mašino. nič prej  :grrr

:OK: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship: :worship:

deklina tebi pa nasvet: če hočeš kakega, pošlji naključnim dedom privatno sporočilce in povabi koga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi se tud vozila... a mi kup kakšn motor? z novo fazerko 600 bom čist zadovolna :OK: pa opremo mam tud, tko da ni hudga

za izpit se bom pa js s policaji že zmenila. bom se po prelepi gorenski vozila, tam mam veze z njimi (ni rauno pohvalno, sam jebi ga)

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js bi se tud vozila...

js tudi :kva2:

hmm :hmm: zdej pa problem ne, moja CBR ma plac sam za dva, torej. Nobena od vas dveh nima izpita tko d obvezno morem bit js gor :grim (ku d čene ne bi bil :rolleyes: ) tako d ostane sam še en plac :hmm: Zdej pa zmente se med sabo :P

Popravljeno . Popravil gizmOkak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti sam tih bot, ti že maš svoj motor!!! v kvakiland se prpelj z njim pa se boš pelu...

gizmo a nimaš ti čoperja? :o

jst hočm SVOJ motor!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gizmo a nimaš ti čoperja? :o

ma kaj prou neč ne znaš obdržat :fight2:

mal sm predelu daelimčka no, pa neki plastik sm mu gor vrgu, drugo olje u belanco in kamin zamenju.... priznam :cry: ti babe smotane, vse izdajo, matr jih bom po nagi riti :xx: :headbang: tn_936.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na gizmo,zdej pa maš :D

na grobniku sta bla pa z nami killroy pa gebre,če taprave mislm .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pol sem pa mal zajebu. M ja sej počasi vas bom že spoznal.  :grim

:topic: ne, js sm bu s črno CBR 600f, ista k u sliki v profilu .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: ne, js sm bu s črno CBR 600f, ista k u sliki v profilu .)

:topic: Hm tebe se pa ne spomnem, vrjeten nisi bil z nami ampak z kako drugo druscino :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, js sm bu s črno CBR 600f, ista k u sliki v profilu

Kaj lažeš, gizmo, daelima maš... :lol1: :lol: .) :D :yea2: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj lažeš, gizmo, daelima maš...  :lol1:  :lol:  .)  :D  :yea2:  :naughty:

ja ja daelima ima in to TEGA :OK: :whistle: :yea2: :yea1: :worship: :oops:

********************************

© slika odstranjena

********************************

Popravljeno . Popravil Codeine
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o lej :blink: ....še en ki me očitno pozna.... :)

a se ti kej fajn zdi ?  :hmm: ...se mi zdi da bi se ti mogl :closedeyes:

Tam nekje v besedilu je bil en :joke: tako, da ne preveč resno jemat! :love1:

Se mi nič kaj fajn ne zdi ... :grrr pa, da ne bo pomote sploh te ne poznam in mi je kr mal hudo :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh, spet samo nabijate  :doze: .....ampak zgleda, da se dete ne bo glih vozilo z vami....... :grrr

Alla B)

Sej sem ji dal ponudbo samo, če jo ne moti naked! ;)

Pa detaljni opis (slika) je potrebna pred zaključkom naročila! :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa slika? :hmm: A manj kot fotomodelov ne vozite na svojih "ljubicah"? :blink:

Pa napišite mere, ki jih zahtevate od deklin, da jih še vzamete na motor. :glare:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa slika?  :hmm:  A manj kot fotomodelov ne vozite na svojih "ljubicah"?  :blink:

Pa napišite mere, ki jih zahtevate od deklin, da jih še vzamete na motor.  :glare:

Alla B)

90,60-70, 80 :devil: :D (joke)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa slika?  :hmm:  A manj kot fotomodelov ne vozite na svojih "ljubicah"?  :blink:

Pa napišite mere, ki jih zahtevate od deklin, da jih še vzamete na motor.  :glare:

Alla B)

Jest bi pa TEBE mal "zapeljal"...... .) :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa slika?  :hmm:  A manj kot fotomodelov ne vozite na svojih "ljubicah"?  :blink:

Pa napišite mere, ki jih zahtevate od deklin, da jih še vzamete na motor.  :glare:

Alla B)

hmmm ja zakaj? Pomojem da bi vsak rajsi peljal kako simpaticno punco na zadnjem sedezu kot pa ....

Tko da mere pomojem sploh niso pomembne. :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa slika?  :hmm:  A manj kot fotomodelov ne vozite na svojih "ljubicah"?  :blink:

Pa napišite mere, ki jih zahtevate od deklin, da jih še vzamete na motor.  :glare:

Alla B)

Nisem hotel bit preveč nesramen, da bi jo spraševal za težo. Bi kr ocenil po sliki. Najraje imam lahek tovor za sabo .... je bolj prijetna vožnja! :doze:

Do 51kg gre brez težav! :yea1: Več pa nisem testiral! :grrr

Pa mislim, da so imel ostali isti namen, ker se strinjajo, da naj priloži sliko! Za plačilo bi se pa že dogovorila kasneje ... oz. prvič ji nebi računal! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj pa slika?  :hmm:  A manj kot fotomodelov ne vozite na svojih "ljubicah"?  :blink:

Pa napišite mere, ki jih zahtevate od deklin, da jih še vzamete na motor.  :glare:

Alla B)

Se strinjam. Tle eni mislte, da si Tina zeli najprej voznje, pol pa se enga na hitrco. Ne vem zakaj bi mogla punca bit macka, da bi jo vi okol vozil, itak ji date celado na glavo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. Tle eni mislte, da si Tina zeli najprej voznje, pol pa se enga na hitrco. Ne vem zakaj bi mogla punca bit macka, da bi jo vi okol vozil, itak ji date celado na glavo :D

Kdo se pa tuki pogovarja o sex-u (predvidevam, da si to mislila "enega na hitrco") ... kaj ni bila debata, da bi Tina rada eno vožnjo!? :slap: :nono:

Glede slike sem pa že razjasnil, da mi je bilo nerodno težit glede teže pa sem predlagal sliko! :P

Če je pa še kakšna nejasnost pa kr na dan, da ne bo megla! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!