Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

Ja koliko pa imajo "otroci" tukaj gor za povedat, pa kakšen limit pri kilah, pa izgled, pa ...  :nono:

Če bi bili vsaj povprečni vozniki, sploh ne bi debatirali glede kil, ker, če se zna sopotnik peljati, potem ni blema, če pa je "hlod", potem je pa tudi 40 kg preveč.

Torej "mačoti", očitno vas je samo veliko čez usta. Če te bejba prosi, potem jo pelji, ne gledat sedaj na težo.  :OK:

Mal pa že lahko izbiramo ... sej lahko ona tud. Dobila je malo morje ponudb tako, da, če bi imela željo do vožnje z motorjem nebi zadeva trajala 12 strani. ;)

Aja pa še moja slikca!

Mad_Dogs_6928_biker_CMYK_web.jpg

Popravljeno . Popravil 2Bad
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mal pa že lahko izbiramo ... sej lahko ona tud. Dobila je malo morje ponudb tako, da, če bi imela željo do vožnje z motorjem nebi zadeva trajala 12 strani.  ;)

Aja pa še moja slikca!

Mad_Dogs_6928_biker_CMYK_web.jpg

Saj, če zbrano pogleda tvojo sliko, je najboljše, če še enkrat premisli, no vsaj jaz bi ! :lol1:

Popravljeno . Popravil matic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja daelima ima in to TEGA  :OK:  :whistle:  :yea2:  :yea1:  :worship:  :oops:

ooooo ja, magari O:-)

se bojim d se je naša tinca ustrašla vseh teh (nas) bumbrjeu :P Pervy, si jo prestrašu :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej, če bo želja se tud obrijem .... al kaj je tako groznega!? Kaj tako slabo izgledam? :o :doze:

:joke: mal heca pa mora bit, če pa ni Tine, da bi pokomentirala naše ponudbe.

Mogoče ima pa prav, da se ne upa it na vožnjo, ker jaz se tud nebi upal peljat z npr.Nagayo! :eek: :cry:

Mal jo moram zaj.ebavat, ker se mi zdi, da danes se še ni raz.pizdila. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej "mačoti", očitno vas je samo veliko čez usta. Če te bejba prosi, potem jo pelji, ne gledat sedaj na težo.  :OK:

ti bi torej tako brez zadržkov malo popeljal in pokazal da si pravi moški in ne "mačo" ali gobezdač :devil: .) :grim :lol1:

post-26-1117544011_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče ima pa prav, da se ne upa it na vožnjo, ker jaz se tud nebi upal peljat z npr.Nagayo!  

Mal jo moram zaj.ebavat, ker se mi zdi, da danes se še ni raz.pizdila. 

sem se..sam drugje :whistle:

no sej z mano se res ni varno pelat..bi deklica dobila kake cudne ideje :whistle:

btw a me je se kdo klicu :grrr ???

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej z mano se res ni varno pelat..bi deklica dobila kake cudne ideje  :whistle:

Sej jaz mam tud rad punce pa se mi ne zdi to nič narobe! :winkiss:

Pa nisem mislu zaradi pokvarjenih misli (da bi katera zlorabljala drugo :oops: ) ampak zaradi zelo "dinamične" vožnje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej jaz mam tud rad punce pa se mi ne zdi to nič narobe!  :winkiss:

Pa nisem mislu zaradi pokvarjenih misli (da bi katera zlorabljala drugo  :oops: ) ampak zaradi zelo "dinamične" vožnje.

šum na vezi.... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam občutek, da je bil en zelo pameten in se z njo zmenil po PM-ih... sta si izmenjala fotkice, pa telefonske in se sedaj že veselo naokoli vozita .)

vi pa kar še naprej debatirajte o lepoti, teži in lastnosti motorjev .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

šum na vezi.... :grim

Ja itak, če te pa cel teden že kličem pa se kr naprej nek tip javlja .... pa rečem nagaya ... potem mi pa vse po spisku neki našteva (je.be)! :fight2:

Tina se ne javi tako, da mi ni uspelo prostovoljko najdet za furo Nagaye se pa bojim. :cry: Dobr ker je dobrih 100 km razdalje med nama! :grim

Zdej sem se pa prostovoljno odloču, da ne bom več smetil v tej temi. :blink:

Naj ponovim, da sem se prostovoljno odloču in me ni nihče prisil v to! :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tina mi jo je osebno poslala po mailu :lol1: Zdaj pa imate mere! :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

terenski dvokolesniki se ti tut kaj vidijo, sefica te teme, al sami plasticarji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, dva dni me ni na forum (sem se okoli vozil z iztegnjenimi zadnjimi tačkami :P ), pa ste že 6 (šest) strani naklomfali!!! Lepo! Ampak tina se pa nič več ne oglasi. :blush:

Ali se je vozila na motorju?

Odgovor sledi v naslednji epizodi Hrabre. . .

ccc,mate švoh motorje.tina,te bom jst pelou-pa če tud maš stodvejst kil!pulej kva sm jst na grobnik prpelou:

:fredy:

batzajla... ne. Ne, ne in ne! A nisi prebral, da mora biti cestak!!??

Današnja mladina preprosto ne posluša! Današnja mladina preprosto premalo bere. :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nisem se zgubila, preberem kar napisete, nima pa pomena, da vam kaj pisem nazaj, tisti, ki so za stvar mi tako ali tako pisejo na privat :OK: drugi samo govorite, govorite :zzz: in se obremenjujete z raznimi nepomembnimi stvarimi...pa vas rajsi ne drazim vec...se prevec burno odzovete... :nono: zakaj bi se pa se naprej izpostavljala? :naughty: tisti, ki so imeli namen so ze napisali na privat, drugim sem pa tako ali tako samo se ena tarca nad katero se spravite :nono: :nono: :nono: tako da vam pustim veselje se naprej... :grim :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!