Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

tako bom rekla...ker sem nova, prebiram vse mozne teme na temu forumu, najprej sem pa to napisala, ker sem zasledila, da je ze nekdo enkrat pisov za sopotnika...sem pa pac rekla, da zgubit nimam nic...

Ne vem sicer o kateri objavi okrog sopotnikov govoriš, a verjetno je bila drugače napisana. :blush: Tale tvoja je bil pa debut 1A na sceni med slinastimi dedci! :D Mlado, sramežljivo dekletce, ki bi se rado peljalo z motoristom, pa tudi proti motoristki nič nima :devil: , pa na pijačo bi šlo, pa t'ko no, "ful" so ji všeč motorji. Khm. Kot jabolčni sirup za ose.

Kot prvi batzajla, dobro se držiš! Drži se še neprej! Srečno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, pa še to: primernejša kategorija bi bila "On the Road & Off-Road", tukaj govorijo predvsem o ljubezni v smislu "ali je penis lahko prevelik", manj v smislu "katero olje je najboljše za mojo japonsko ljubico".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa je Pervy  :blink:

pervy je bil odsoten čez vikend, ampak brez skrbi Lassie se vrača :grim

tina ti kar slikco pošlji na mail ker kot že rečeno, razporeditev teže je pri sopotniku ključnega pomena :devil:

PS: pa moj podpis poglej .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tina :OK: samo tako naprej!!

Sej lahko pa se kdaj zmenmo za turco, k bomo šli primorci malo okoli, pa te lahko zapeljem, sicer ne vem kako ti bo pašalo na ER-5 ampak se da tut s tistim kr hitro vozit, tut čez ovinke.

Sej če ti ne bo pr meni všeč boš pa presedla k Gizmotu :D

Lp Burnout

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa, pa še to: primernejša kategorija bi bila "On the Road & Off-Road", tukaj govorijo predvsem o ljubezni v smislu "ali je penis lahko prevelik", manj v smislu "katero olje je najboljše za mojo japonsko ljubico".

ce pogledas, kaj naj bi se pogovarjali na forumu pod temo ljubezen lahko najdes: Ljubezen, spolnost, zmenkarije, romantika, ženitne ponudbe, hotline, hormonski in drugačni izlivi in tako naprej...

:lol1:

tako da... najprej se seznani, potem pljuvaj :kva2: :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale tvoja je bil pa debut 1A na sceni med slinastimi dedci!  :D Mlado, sramežljivo dekletce, ki bi se rado peljalo z motoristom, pa tudi proti motoristki nič nima  :devil: , pa na pijačo bi šlo, pa t'ko no, "ful" so ji všeč motorji. Khm. Kot jabolčni sirup za ose.

Ce je to scena slinastih descov, kot si reku...smatram, da to gledas po sebi... se mi prov smilis :devil:

Mlada sem ja in mi je zelo fajn da sem v letih katerih sem... O:-)

Kdo pravi, da sm sramezljiva...:naughty:

Kaj je narobe s tem, da so mi vsec motorji? :hmm:

hmm, ja na pijaco grem pa rada... sem oseba, ki je pac rada med ljudmi in rada nove tudi spoznava :beer2:

"Jabolcni sirup za ose" - Like I care what do you think... :zzz:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je ket ksn MOTORIST zame: )

elo... ;) hm ja kaj nej recem, sem ena punca zaljubljena  :wub:  v motorje (cestne) in bi se zdej k je tako lepo vreme z veseljem km pelala sam nimam motorja  :oops: ...pa bi full rada spoznala ksnga motorista (&motoristko) za ksno furo, drinko,... pa tko... :photo:

ja evo moja telefonska je 031 - 896 - 432... ne vem ane, piste tisti k rabte ksnga sopotnika za na motor v telih lepih dneh, ali pa samo kolegico, ki ima enako kot ti rada motorje za ksno drinko.... :OK:

fajn se mejte  B)

Hvala... :OK: sem se ze ustrasila, da nihce ne zastopi...  :oops:

...in ko mam moznost se z veseljem usedem na zadnji sedez motorja in uzivam v voznji. Na zalost nimam zaradi razlicnih vzrokov vec teh moznosti na  pretek ...  pac sem samo vprasala ce je mogoce ksna oseba tukej gor, k bi hotla spoznat kolegico, k ma tud rada motorje in tko... ce je pa to tako narobe... potem pa ne vem...

ce pogledas, kaj naj bi se pogovarjali na forumu pod temo ljubezen lahko najdes: Ljubezen, spolnost, zmenkarije, romantika, ženitne ponudbe, hotline, hormonski in drugačni izlivi in tako naprej...

:lol1:

tako da... najprej se seznani, potem pljuvaj  :kva2:  :kva

2:  :kva2:  :kva2:

Ce je to scena slinastih descov, kot si reku...smatram, da to gledas po sebi... se mi prov smilis  :devil:

Mlada sem ja in mi je zelo fajn da sem v letih katerih sem...  O:-)

Kdo pravi, da sm sramezljiva...:naughty:

Kaj je narobe s tem, da so mi vsec motorji? :hmm:

hmm, ja na pijaco grem pa rada... sem oseba, ki je pac rada med ljudmi in rada nove tudi spoznava :beer2:

"Jabolcni sirup za ose" - Like I care what do you think...  :zzz:

Ni kaj, tina je prijazno dekle. Tina ni zgrešila kategorije. Tina bi se rada peljala z motorjem.

P.S.: Da, gledam po sebi in ostale ocenjujem po sebi. :BUA: Hvala, ker se ti smilim. Se takoj bolje počutim. Pa še to, ni potrebno v napad preden te kdo sploh napade. Ni bilo pljuvanje po tebi, bil je le nasvet (pa je bilo očitno že to preveč). Sicer pa - verjetno sem spet preveč napisal.

Ajd', 'mejte se!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

enkrat sm na nekem drugem forumu,ki nima veze z motorji,napisal 'tiste pi*** k mislijo,da nam je ful lajf jih okol vozt, so mal neumne' :oops:

seveda sm ne pašejo kolegi inu kolegice,ki jih pelješ da vidjo kuko to zgleda al pa izredni primeri...pač,rajš se sam vozm.na ktm-u pa tko že en cajt ni tačk za sopotnika :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljubezen, spolnost, zmenkarije, romantika, ženitne ponudbe, hotline, hormonski in drugačni izlivi...

Kaj od tega najbolje opiše namen tvojega posta?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest bi te z veseljem pelu, pa se bojim, da se bo tvoja ljubezen do motorjev ohladila :grrr

it's your call... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm..... a tisti ki nimamo športnih mopedov pa odpademo iz izbora ko knof iz starih gat?

P.S.:

raje se oglasi kako sredo na Prešercu v Lj pa boš tam koga spoznala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kokr so ze nekateri povedal TINA dober se drzis. Sicer ne vem kako se ti da ubadat z nekaterimi ampak ocitno imas voljo.

Drgac pa sigurno obstaja nekdo ki isce sopotnico za zadnji sedez. Samo tkole preko foruma je to malce tezko.

Res ti predlagam da se kako sredo prpeles v lj na preserca pa bos lahko ti izbirala, sej nas je obicajno kr dosti tm. Ali pa izberi nekoga in se meni z njim privatno. :)

Drgac pa brez skrbi vem kako je to ce si zelis motor in financno nisi dovolj mocan da bi si ga prvoscil.

Pa se mal provokacije za nektere :grrr :grim :devil:

HONDA JE ZAKON!!! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej te mer punci. Punca se rada vozi z mopedi, njen fant, ne ona ga verjetno nimata in pač tu išče priliko, za lepo preživet dan. Namest da bi bli ponosni, da si tudi "nemotoristi" želijo tega kar imamo mi.  Moti me samo tisto o cestnih motorjih :hmm:

te moti tisto o cestakih a?.....ker ne padeš v njen izbor a? :grim

na zalost nimamo vsi take srece, denarnih sredstev, da bi pri 20-ih imeli motor

res boga :friend1: ....eni smo pri 20ih pač delal da smo si ga lahko privoščli :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....eni smo pri 20ih pač delal da smo si ga lahko privoščli :whistle:

Ti si delala :lol1: :joke:

Sej sem jaz tud moral, če sem si hotel nabavit enosledno vozilo! :grim

Drugač pa lahko jaz tud katero peljem samo, da je naked :yea1: motor .... lahko pa tud ona! :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti si delala  :lol1:  :joke:

Sej sem jaz tud moral, če sem si hotel nabavit enosledno vozilo!  :grim

Drugač pa lahko jaz tud katero peljem samo, da je naked :yea1:  motor .... lahko pa tud ona!  :grim

o lej :blink: ....še en ki me očitno pozna.... :)

a se ti kej fajn zdi ? :hmm: ...se mi zdi da bi se ti mogl :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na motorju sicer nimam prostora za tebe ker imam enoseda, bi se pa našla kakšna krpa pa čistilo, tako da če rada spoznavaš ljudi se lahko tako spoznava in če si bi imela veliko za povedati bi ti dal še metlo v roke in bi se lahko lotila tudi hišnega čiščenja. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na mojo ponudbo pa nobenega odgovora? pa menda ni podpis prehud :hmm: :? :devil: :grim :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy! :angry2: Jo moraš ti poklicati, saj imaš številko njene mobilne postaje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pervy! :angry2: Jo moraš ti poklicati, saj imaš številko njene mobilne postaje!

jeah sure, ena reče da bi se peljala pa bom že skočil, takih se doma otepam zaj bom pa na gorensko laufal :slap: :nono: torej prvo ponudba z sliko, izstavim predračun, se pomenimo o pogojih pol pa zalaufamo mašino. nič prej :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jeah sure, ena reče da bi se peljala pa bom že skočil, takih se doma otepam zaj  bom pa na gorensko laufal  :slap:  :nono: torej prvo ponudba z sliko, izstavim predračun, se pomenimo o pogojih pol pa zalaufamo mašino. nič prej  :grrr

Hm. Človek bi še pomislil, da se z motocikli ne ukvarjaš ljubiteljsko... Iz ljubezni in z ljubeznijo torej. :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!