Skoči na vsebino

a je ket ksn motorist zame:)


tinaROSSI

Priporočene objave

... kaj ni bila debata, da bi Tina rada eno vožnjo!?  :slap:  :nono: ..

.....predlagal sliko!  :P

Zakaj rabs pol sliko. A grdim (brez zamera tina-zgolj hipoteticno) puncam, pa ne delas uslug. To men zveni mal pateticno. To mi deluje do skrajnosti nesamozavestno.

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...  :grrr  pa, da ne bo pomote sploh te ne poznam in mi je kr mal hudo  :huh:

edino prav... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že 2 dneva pa še vedno nobenega odgovora :hmm: :? :lol:

a mam res prehud podpis?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj rabs pol sliko. A grdim (brez zamera tina-zgolj hipoteticno) puncam, pa ne delas uslug. To men zveni mal pateticno. To mi deluje do skrajnosti nesamozavestno.

Nesamozavestno, a? :naughty:

ohmygod.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm ja zakaj? Pomojem da bi vsak rajsi peljal kako simpaticno punco na zadnjem sedezu kot  pa ....

Tko da mere pomojem sploh niso pomembne.  :oops:

Mere so pomembne! :) Zakaj? Odgovor imaš na gornji sliki! Tak tovor na zadnjem sedežu, ki tehta 120kg bistveno zmanjša vozne lastnosti motorja. Sem pred kratkim vozil kolega s 110kg, pa se ni bilo preveč prijetno pelat.. .) :D

PS. Ne me zdej napadat da ni tako, govorim za moj motor:)

Popravljeno . Popravil DeX
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mere so pomembne!  :) Zakaj? Odgovor imaš na gornji sliki! Tak tovor na zadnjem sedežu, ki tehta 120kg bistveno zmanjša vozne lastnosti motorja. Sem pred kratkim vozil kolega s 110kg, pa se ni bilo preveč prijetno pelat..  .)  :D

PS. Ne me zdej napadat da ni tako, govorim za moj motor:)

...točno tko je...in nič drugače...prijetno za vozit je tovor tm do 65kg men osebno...vse ostalo mi je že mučenje....no še zmer najbolj je pa brez vsega se vozit :devil:

...no kaj zdej Tina....si že našla kakšnga?? :naughty:

lp cagiva B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mere so pomembne!  :) Zakaj? Odgovor imaš na gornji sliki! Tak tovor na zadnjem sedežu, ki tehta 120kg bistveno zmanjša vozne lastnosti motorja. Sem pred kratkim vozil kolega s 110kg, pa se ni bilo preveč prijetno pelat..  .)  :D

PS. Ne me zdej napadat da ni tako, govorim za moj motor:)

NO zgorna slika hmmm ja no comment.

Je pa res da se vozne lastnosti precej spremenijo. Sem prejsni dan brtranca pelu k ma slabih 70kg pa je bil prvi kolo kr skoz neki v luftu, bi mogu mal zadnji amortizer prsponat. :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja predvsem zaradi slabših voznih lastnosti noče noben debelih vozit :lol1: :grim :devil: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja predvsem zaradi slabših voznih lastnosti noče noben debelih vozit  :lol1:  :grim  :devil:  :whistle:

Izgovor je pa le .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja predvsem zaradi slabših voznih lastnosti noče noben debelih vozit  :lol1:  :grim  :devil:  :whistle:

resnica boli :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ccc,mate švoh motorje.tina,te bom jst pelou-pa če tud maš stodvejst kil!pulej kva sm jst na grobnik prpelou:

:fredy:

post-1275-1117534169_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napisal sem to:

Kdo se pa tuki pogovarja o sex-u (predvidevam, da si to mislila "enega na hitrco") ... kaj ni bila debata, da bi Tina rada eno vožnjo!? slap.gif trance_26_nono.gif

Glede slike sem pa že razjasnil, da mi je bilo nerodno težit glede teže pa sem predlagal sliko! tongue.gif

Če je pa še kakšna nejasnost pa kr na dan, da ne bo megla! trance_17_emot-angel.gif

Ti pa si prebrala:

... kaj ni bila debata, da bi Tina rada eno vožnjo!?  slap.gif  trance_26_nono.gif ..

.....predlagal sliko!  tongue.gif

Zakaj rabs pol sliko. A grdim (brez zamera tina-zgolj hipoteticno) puncam, pa ne delas uslug. To men zveni mal pateticno. To mi deluje do skrajnosti nesamozavestno.

Glede slike sem ti pa že odgovoril in tudi odziv ostalih na forumu je bil jasen, da nočejo vozit preveliko težo zadaj zaradi slabših voznih lastnosti! :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ccc,mate švoh motorje.tina,te bom jst pelou-pa če tud maš stodvejst kil!pulej kva sm jst na grobnik prpelou:

:fredy:

:OK: tega se pa spomnem :OK: Sam stolcki so bli pa carski!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da se jo je uspelo odgnat... :afro1:

To pa samo kaže na to, da ni resna in se ne upa izbrati in sprejeti ponudbo! :xx:

Mogoče pa ne izpolnjuje zahtev, ki smo jih postavil! :lol1: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa je mogoče tudi ona malenkost izbirčna in je poleg cestnega motorja pomemben tudi videz motorista :hmm:

Hja, nič, fantje.....za vsak slučaj hitro nalepite tule svoje slikice.....da bo lažje izbrala :grim

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali pa je mogoče tudi ona malenkost izbirčna in je poleg cestnega motorja pomemben tudi videz motorista  :hmm:

Hja, nič, fantje.....za vsak slučaj hitro nalepite tule svoje slikice.....da bo lažje izbrala  :grim

Alla  B)

A tebe pa ne smem "ZAPELJAT".... :( :( :( :( :( :cry: :cry: :cry:

Al je samo moj videz kriv :hmm: :hmm: :hmm: :? :? :? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja koliko pa imajo "otroci" tukaj gor za povedat, pa kakšen limit pri kilah, pa izgled, pa ... :nono:

Če bi bili vsaj povprečni vozniki, sploh ne bi debatirali glede kil, ker, če se zna sopotnik peljati, potem ni blema, če pa je "hlod", potem je pa tudi 40 kg preveč.

Torej "mačoti", očitno vas je samo veliko čez usta. Če te bejba prosi, potem jo pelji, ne gledat sedaj na težo. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A tebe pa ne smem "ZAPELJAT".... :(  :(  :(  :(  :(  :cry:  :cry:  :cry:

Al je samo moj videz kriv :hmm:  :hmm:  :hmm:  :?  :?  :?  :?

Klimbra, saj ne iščem jaz prevoza. Jaz imam svoj "traktor" :rolleyes:

Pepe :wub:

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Pepe  :wub:

Interesantno, sem recently (po objavi svoje slikce) prejel več PMjev s podobno "wub"-vsebino. Ne mi rečt, da punce tok padate na zunanji videz :hmm: :blush:

En prisrčen "WUB" back, Allenka: :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!