Skoči na vsebino

Metelkova, skvoterji...


Funakoshi

Priporočene objave

ali pa se znajde igla med solatko v tvojem vrtičku ravno ko učiš otroka kkao se jo nabira.... <_<  ja ja, sej vem, da je blo malo osladno to zej  :afro1:

Ja, res je že mal osladno. Đankiji so povsod okoli nas :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pa se znajde igla med solatko v tvojem vrtičku ravno ko učiš otroka kkao se jo nabira.... <_<  ja ja, sej vem, da je blo malo osladno to zej  :afro1:

ravno med solatko ne... na zelenici kjer se otroci igrajo pred blokom pa :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kljub vsemu, ljudje smo po naravi radovedna bitja, ki (vsaj večina) poskušamo gledat na svet široko, o različnih dogodkih smo sposobni zbrati različne informacije, da se potem lažje odločimo kako in kaj. Je pa dejstvo, da je ljudi vsak dan več, da je gostota prebivalstva vedno večja, da so razlike med nami vedno večje....in da bo potrebno postati vedno bolj strpen do drugačnih, ne pa manj. Vsaj če hočemo vsaj približno srečno živeti v tem našem malem svetu.

Drugače pa je enako, kot da se ogradimo z visokim zidom, da ne vidimo vse te raznolikosti (dobre in slabe) okoli nas.

Alla B)

In zato ker nas je vsak dan več in smo primorani skupaj živet je prav, da obstajajo enotna pravila, ki se jih vsi držimo, da smo znosni eden do drugega. Tisti, ki pa se teh pravil ne drži, dobi pa brco v rit. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itaq....in je zelo strpen. :grim In prilagodljiv. :grim Ampak sem tudi jaz strpna. O:-) :grim Pa ga ne teram na metadonsko terapijo na Metelkovo :grrr , ker se bojim Tadeja. Ga bom raje še naprej zalagala z drogo. :yea2: Pa ne Portorož.

Alla B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, res je že mal osladno. Đankiji so povsod okoli nas :ninja:

Tudi v solati. :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MI ni treba gledat na njihovo spletno stran ampak kar skozi okno. In lahko potrdim Funakoshijeve besede.

Tadej

:yes: sej vse lepo in prav, meni pa ni všeč Global pa BTC in Kolosej, metelkova ma dobre koncerte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej global se bo sam podru. Šipe so že začele dol letet. :lol1: Metelkovo bojo pa buldožerji. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ordos :grim

V teh temah že dolgo nisem čekiral situacije. A je kakšna provokativna izjava kje, da popestri dan? .)

Alla: Srce mi radostno zaigra, ko vidim tvoj optimizem. Četudi utop(isti)čen, bolje kot nasprotna skrajnost.

Glede metelkove: prav rad bi si enkrat ogledal sceno. Slažbe kot mcdonalds že ne more biti :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

žal vsakega kotička pa pač ne poznam........... pa tudi sicer predvsem poznam Chanel Zero, pa modro stavbo.... kuhinjo (ne vem kak ime ima) in pa Celico.....

Ja sam ta spot je sigurno na metelkovi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kup svinjarije in ruševin in ena klapa, ki si domišla de so umetniki (kakšen je clo res :naughty: ). :SS

Ja in kaj je s tem pravzaprav narobe. Metelkovo jaz dozivljam, kot prostor, kamor si lahko poleti prinesem six-packa in ga v miru spijem. Nobenih skrbi, nobenga snobovskega idiotizma, nobenih afnastih pick, nobenga nasilja, nobenga tezenja......skratka v izi prezivet vecer.

p.s. Funakosi, ti si zihr bol global scena tip :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kaj je s tem pravzaprav narobe. Metelkovo jaz dozivljam, kot prostor, kamor si lahko poleti prinesem six-packa in ga v miru spijem. Nobenih skrbi, nobenga snobovskega idiotizma, nobenih afnastih pick, nobenga nasilja, nobenga tezenja......skratka v izi prezivet vecer.

p.s. Funakosi, ti si zihr bol global scena tip :naughty:

Brihta, se uvrščaš v alter sceno?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metelkova, kjer se sanje in resničnost srečata z roko v roki in v prijateljskem objemu poplesujeta pozno v noč do zgodnjega jutra

pusti domišljiji prosto pot in vstopi skozi obzidje malega mesteca

če ne naletiš na triglavega zmaja ali vilinsko kraljico, boš sigurno videl cel kup varuhov temačnega podzemlja, zato si ne bo odveč v malho spraviti kakšno kepo spoštovanja do drugačne enakopravnosti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

metelkova, kjer se sanje in resničnost srečata z roko v roki in v prijateljskem objemu poplesujeta pozno v noč do zgodnjega jutra

pusti domišljiji prosto pot in vstopi skozi obzidje malega mesteca

če ne naletiš na triglavega zmaja ali vilinsko kraljico, boš sigurno videl cel kup varuhov temačnega podzemlja, zato si ne bo odveč v malho spraviti kakšno kepo spoštovanja do drugačne enakopravnosti

....emm....emmmmm....khm....sranje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja in kaj je s tem pravzaprav narobe. Metelkovo jaz dozivljam, kot prostor, kamor si lahko poleti prinesem six-packa in ga v miru spijem. Nobenih skrbi, nobenga snobovskega idiotizma, nobenih afnastih pick, nobenga nasilja, nobenga tezenja......skratka v izi prezivet vecer.

To lahk nardiš tud v parku na najbližji klopci. Da pa ni teženja in nasilja na in okrog Metelkove... Nebi reku...

p.s. Funakosi, ti si zihr bol global scena tip :naughty:

:grrr Od globala sm vidu samo lift, pa še to od zunaj in sred dneva. Me ne spravš gor, ker mi grejo snobi na :SS . Sej ne štekam, zakaj ste nekateri prepričani, da obstajata samo dve sceni: Alter (pokozlan panks/hipi z iglo zapičeno v roki in gramčkom travce v žepu) in pa šmeksi/japiji/snobčki... :hmm:

Življenje ni črno belo, je tud kakšna barva vmes... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne štekam, zakaj ste nekateri prepričani, da obstajata samo dve sceni: Alter (pokozlan panks/hipi z iglo zapičeno v roki in gramčkom travce v žepu) in pa šmeksi/japiji/snobčki... :hmm:

Življenje ni črno belo, je tud kakšna barva vmes... .)

siva? hecam se strinjam se 100% sam osebno ne spadam v nobeno omenjeno skupino... če bi bil pa pred izbiro med tema dvema pa absolutno v sekundi, kadarkoli in kjerkoli izberem slednjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne gre izključno za belo in črno.

Kje lahko najdem v Ljubljani še klub, kjer vrtijo (ob izbranih dnevih) Ghotic glasbo. Kje lahko najdem klub, kjer vrtijo izključno punk ali pa metal glasbo? Orto?? :lol1: :lol1: :lol1: že ene 5. let to ni več lokal, ki bi bil vreden svojega slovesa izpred parih let.

Sej nam ne gre za pokozlane punkse pa narkomane z iglo v roki, tut fukanje za voglom in za smeti itd.... gre nam za subkulturo, ki jo metelkova daje. In ki je drugje ni mogoče dobiti. za nekaj, kar ne vrtijo in se ne dogaja nikjer v LJ kot na Metelkovi. Čisto samo zato gre!

Jaz bi imela tudi raje, da bi bila okolica čista, pa da mi ne bi tam zvečer narkiči težili za drobiž itd.... ampak to jemljem v zakup ker dobim nekaj, kar mi veliko pomeni. En delček tega, kar mi je všeč.......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teb je torej vseeno in to prezreš, men pa ne.

:whistle: :whistle: ... kako sva si različna... :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Za zaključek pa predlagam, da predavatelji in slušatelji preidejo od teorije k praksi in gredo po okolici Metelkove pobirati uporabljene narkomanske igle, pirovske flaše, piksne, ipd.

Samo moj predlog.

Tadej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!