Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

Zdej pa res ne vem ka se dogaja na tem svet.Nekaj mora bit resnično narobe.Men se je ravno zgodila ista zgodba kot Hanziju,s to razliko da sma bla z mojo skupi 17 let(si morte mislit),pol pa je pršla iz tujine kjer je bla na kao izobraževanju,rekla da ne more več tko pa enostavno spokala kufre pa šla.Pa vse je blo zmeri idilično pa sam na bolš je kazalo.Verjetno si lahko mislte kak šok je to? :eek: Še na moped se ne morem usedit pa zapelat okol,tko sem v p....

Neki je v zraku vam rečem,pobje pazte se. :alien1:

Cvetju se odrekam v korist vseh prevaranih in zapuščenih moških.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prevarali in zapustili ste predvsem sami sebe...zato se vam to dogaja. :alien1:

:eek:

(Kakšen podnapis bi prišel prav)

Popravljeno . Popravil pirrulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ljudje prihajajo in odhajajo iz našega življenja, le določeni ostaneju tu ob nas. Tako pač to je. Čeprav včasih boli, je pač treba iti naprej. Ne pomaga ne jeza, ne karkoli drugega, treba je stisniti zobe,pa čeprav je težko, včasih pa še boleče. Ampak teba je živeti naprej, in se iz dane lekcije nekaj naučiti.

grde stvari zapišite v pesek, lepe pa vklesajte v kamen...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tud samska, pa mi nič ne fali. v glavnem... čeprav bi zdele že enga poštenga ob sem mela... :whistle: (mal na glas razmišljam)

lp, nina

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tud samska, pa mi nič ne fali. v glavnem... čeprav bi zdele že enga poštenga ob sem mela...  :whistle: (mal na glas razmišljam)

lp, nina

neeeee ne ne ne ne ne ne bom nič pripomnil :kva2: :wacko: <_< (mal na glas razmišljam) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... že enga poštenga V seb mela... 

...bom VSE pritisnil

Evo... we found a perfect match... :whistle: O:-) :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za kozlat :SS

:slap:

kriv : ne kriv.... :eek:

kr grem....bo boljš :wacko:

Točn to.

Slovenčki si ne moremo kaj, da ne naredimo gostilniške bilance, a smo za svoj denar dobili, kar mislimo, da bi morali dobit.

In potem sledi zaključek : splačalo se je ali pa ne.

Kot da vmes ni nič bilo, kot da vmes nismo nič videli, nič čutili in se lepo ali grdo imeli.

Ne pustimo, da nam je življenje gostilna.

In slovenčki pri kateremkoli problemu, si ne moremo kaj, da ne ugotavljamo, kdo ali kaj je kriv.

In ko določimo krivca, nam je lažje, pri čemer je teža problema enaka.

Ne razumem, nisem tak in nočem bit tak.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js tud samska, pa mi nič ne fali. v glavnem... čeprav bi zdele že enga poštenga ob sem mela...  :whistle: (mal na glas razmišljam)

lp, nina

Ne klič hudiča. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot da vmes ni nič bilo, kot da vmes nismo nič videli, nič čutili in se lepo ali grdo imeli.

Ne pustimo, da nam je življenje gostilna.

In slovenčki pri kateremkoli problemu, si ne moremo kaj, da ne ugotavljamo, kdo ali kaj je kriv.

In ko določimo krivca, nam je lažje, pri čemer je teža problema enaka.

No, saj včasih sčasoma "krivci" iz slike zbledijo ali celo izginejo ... Treba je le paziti, da ne reagiramo prehitro - s kakšno motiko, sekiro ali el grande luparo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo... we found a perfect match...  :whistle:  O:-)  :naughty:

he he he a je to sploh vprašljivo? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz sem tud samski. In to že tri leta po petih letih. Tri leta zato, ker sem se še vedno vsak vikend videl z bivšo.

Sedaj so prišli časi, ko sva z bivšo ugotovila, da tko več ne gre. Da nobenmu ne pašejo nihanja občutkov, čeprav kaj drugega paše, pa še brez obveznosti :kva2: .

Torej sem mentalno pripravljen za novih 5 let. .)

Se kera javi? Nina? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo večina tukajšnjih emancipiranih mačk še DOLGOOOO samska.

Če preberete nekaj zadnjih strani, vse punce samo "pizdijo" na nasprotni spol, zato res ni čudno, da so še vedno samske. Ja kdo bo pa full emancipirano gledal? :BUA:

Popravljeno . Popravil matic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislim, da bo večina tukajšnjih emancipiranih mačk še DOLGOOOO samska.

Če preberete nekaj zadnjih strani, vse punce samo "pizdijo" na nasprotni spol, zato res ni čudno, da so še vedno samske. Ja kdo bo pa full emancipirano gledal?  :BUA:

emancipacija nima veze s pizdenjem čez moške.... :devil: ...vsak ko bere, drugače dojema prebrano...mogoče si pa ti jezen na ženske :hmm:

drugač pa mal zdrave jeze nič ne škodi...al pa kaka boksarska vreča.... :xx:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.....le kdo bo gledal ob sebi zensko, ki je samostojna in moškega ne potrebuje za svoj obstoj, pač pa ga ima zato ker ga ima rada in želi z njim delit svoje življenje... :doze:

pa pomoje tele "emancipirane" mačke sploh niso samske :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meja med "emancipiran/a" in "zafrustriran/a" zna biti zelo tanka. :hmm:

(pri obeh spolih, da ne bo pomote. in ne, to ne leti na nobeno/ega tukaj direktno. :wacko: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja.....le kdo bo gledal ob sebi zensko, ki je samostojna in moškega ne potrebuje za svoj obstoj, pač pa ga ima zato ker ga ima rada in želi z njim delit svoje življenje... :doze:

pa pomoje tele "emancipirane" mačke sploh niso samske :doze:

Nagaya, jaz bi se na tvojem mestu vprašal, "Zakaj sem taka, kaj sploh hočem." Dejstvo pa je, da je punca, ki ima svoj motor in hoče biti "samostojna", v očeh moških bistveno manj "ženska, čustvena, romantična,...", kot pa tista, ki se samo zadaj pelje, ali pa še to ne.

Pa ni treba takoj znoret, ker je to pač res ! :nono:

Popravljeno . Popravil matic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nagaya,ma sej ti morem prov zaploskat. :grim :worship:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dejstvo pa je, da je punca, ki ima svoj motor in hoče biti "samostojna", v očeh moških bistveno manj "ženska, čustvena, romantična,...", kot pa tista, ki se samo zadaj pelje, ali pa še to ne.

Kakšne klobase so pa zdj to :angry2: A mi lahko prosim razložiš od kje tebi ta butasta teorija :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya, jaz bi se na tvojem mestu vprašal, "Zakaj sem taka, kaj sploh hočem." Dejstvo pa je, da je punca, ki ima svoj motor in hoče biti "samostojna", v očeh moških bistveno manj "ženska, čustvena, romantična,...", kot pa tista, ki se samo zadaj pelje, ali pa še to ne.

Pa ni treba takoj znoret, ker je to pač res ! :nono:

:SS :SS :SS

dej nehi no.....očitno si pač bolj šovinistični moški....nič hudga....

jih je velik takih, ki se jim to zdi čist ženstveno, sexy.....iz te izjave se lahko samo prebere, da pač ne maraš (in ostali, ki tako mislijo) samostojnih žensk.....samostojna pa ne pomeni, da je prevzela moške lastnosti, ampak, da zna poskrbet zase in da počne stvari, ki ji zares pašejo, pa čeprav je to včasih veljalo za moško področje....in obenem tud to, da zna ljubiti iz dna srca...ali pa še bolj, ker zna v prvi vrsti ljubiti sebe....

pirulček: meja med zafrustriranim in emancipiranim je še kako ogromna :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya, jaz bi se na tvojem mestu vprašal, "Zakaj sem taka, kaj sploh hočem." Dejstvo pa je, da je punca, ki ima svoj motor in hoče biti "samostojna", v očeh moških bistveno manj "ženska, čustvena, romantična,...", kot pa tista, ki se samo zadaj pelje, ali pa še to ne.

Pa ni treba takoj znoret, ker je to pač res ! :nono:

mi je zal za take moske...prav res....

jest mam pac sreco da je moj zadovoljen z menoj tako samostojno kot sem....to da imam motor nima nobene veze s tem da "želim" biti samostojna...sem....kupila sem ga ke ga lahko in vozim se ker se lahko....

če se ti pa zdi da sem zaradi tega ker se občasno stlačim v moto hlace in jakno kaj manj ženstvena tudi takrat ko nataknem nase tudi kaj manj "oštrega" pa debatiraj z mojim izbrancem.....jest tu nisem verodostojna oseba...

iz voznje v dvoje na enem motociklu pa jest lahko potegnem samo eno besedo : "neudobno" in "mučno za oba".....

klobase o: "zakaj sem taka in kaj sploh hocem" pa lepo prišparaj za kero drugo deklico....

recimo kako ki ima 18 let....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!