Skoči na vsebino

Samski motosvetovci(ke)


Hanzi

Priporočene objave

Simpatično si tole skup spravla :OK: ,...sklepam, da si še zlo mlada in se te teta frustracija še ni lotila :grrr . Glej da tako tudi ostane :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Simpatično si tole skup spravla :OK: ,...sklepam, da si še zlo mlada in se te teta frustracija še ni lotila :grrr . Glej da tako tudi ostane :yea2:

jap jap :OK: :lol1: :grim poglej profil - k njej boma pa vozla mofo štraufat čez kako let ne? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap jap  :OK:  :lol1:  :grim  poglej profil - k njej boma pa vozla mofo štraufat čez kako let ne?  :grim

Bi ti hodo kaj druga šraufat! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje pa telefon je objavila. Navali narode. :grrr

Tole je precej samomorilsko početje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nagaya, jaz bi se na tvojem mestu vprašal, "Zakaj sem taka, kaj sploh hočem." Dejstvo pa je, da je punca, ki ima svoj motor in hoče biti "samostojna", v očeh moških bistveno manj "ženska, čustvena, romantična,...", kot pa tista, ki se samo zadaj pelje, ali pa še to ne.

Pa ni treba takoj znoret, ker je to pač res ! :nono:

:lol1: :lol1: :grrr :grrr :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tista ki avtomobila ne zna parkirat bočno pa tudi ni uredu :doze:

Baje so dobri šoferji tudi dobri jahači :hmm: :naughty:

Uf..mate pa težke debate...jest bi sam rekla da so z ženskam res same težave,da bi jz mela eno tako kot sem sama,jo sunem nekam ta pru dan ane..ne stinjam pa se da so ženske samo za v kuhinjo,sploh pa ne,da niso za na motor.okej,za ene vem da so nesposobne,ene so pleh,smo pa tud kšne k živimo za motorje in poznamo motorje,aja pa povrh delamo še strojno šolo :grim

Možača :grrr :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Možača :grrr  :slap:

...ufff to so pa težke besede.... :grim ....

P.S. poglej v galerijo,...miss motosveta :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se sočno preklinjanje med montažo ali demontažo akumulatorja motocikla tud šteje pod "čustvenost" ? :hmm:

če bo moški bodo rekli da je "temperamenten" in "ognjevit"

če bo deklica bodo rekli da je " možača", "groba" in "prostaška"

meni se zdi v obeh primerih neokusno, a nujno potrebno..... .)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se sočno preklinjanje med montažo ali demontažo akumulatorja motocikla tud šteje pod "čustvenost" ? :hmm:

če bo moški bodo rekli da je "temperamenten" in "ognjevit"

če bo deklica bodo rekli da je " možača", "groba" in "prostaška"

meni se zdi v obeh primerih neokusno, a nujno potrebno..... .)

Neukusno in nujno potrebno že :yes: , a če je prava :wub: in to počne s stilom, ne moti pretirano :grrr , daleč od tega, da bi zaradi tega dajala vtis možače :winkiss: .

Popravljeno . Popravil Sam dePihlja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emancipiranke mi gredo na kurac samo zaradi tega ker toliko komplicirajo okoli fuka :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emancipiranke mi gredo na kurac samo zaradi tega ker toliko komplicirajo okoli fuka  :whistle:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

emancipiranke mi gredo na kurac samo zaradi tega ker toliko komplicirajo okoli fuka  :whistle:

ne ne stari to se emancipiranke-frustriranke. :grim

prava emancipiranka te tak pofuka, da ti nič ni jasno (= da ga moraš v kamilicah pol namakat). :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ravnokar sem prišla iz treninga v malem nogometu ... zdaj pa ne vem a sem možača, al sem emancipirana, al sem konzervirana ... :hmm: :devil: :alien1: ... aja, pa z motorjem sem se na trening in nazaj odpeljala ... sama .... hmm: :devil: :alien1: ... prav bojim, se da bom ostala samska (da ne bo rekel, kdo da sem :topic: ) O:-)

Popravljeno . Popravil Vale
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prav bojim, se da bom ostala samska (da ne bo rekel, kdo da sem  :topic: )  O:-)

... verjamem da ne boš .. ali če slučajno ... veš kje sem :devil: :K :K

:004

:whistle: du jest ? :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... verjamem da ne boš .. ali če slučajno ... veš kje sem  :devil:  :K  :K

:004

:whistle:  du jest ?  :grim

lahk se tud pr men javiš... :blush: se te ne bi branila :grim rabim eno tako, ki zna vse :K

;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gost
Ta tema zaprta in dodajanje odgovorov ni več mogoče.
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!