Skoči na vsebino

Ducati (splošno+čvek)


hotschko

Priporočene objave

Glede na to kolk "pomemben" trg smo za Italijane se ne bi čudil, če bo treba tako kot za HD-je hodit čez mejo, ko bodo enkrat zaprli tole zgodbo na Letališki cesti  :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

V oglasu AS Domžale na A.netu piše ˇˇSMO GENERALNI ZASTOPNIK IN SERVISER MOTORNIH KOLES HONDA IN DUCATIˇˇ ??  stvari se spreminjajo zgleda! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za to sem slišal že par mesecev nazaj, zdaj pa očitno že uradno. As je res odličen!

Popravljeno . Popravil mladench
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm mel sreco pa sm že probal peljal Monstra :)

Zdi se mi, da fantje imajo voljo in znanje.

Pa mislim, da jim je jasno kaj pomeni Ducati in v kaj-zakaj se spuščajo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm mel sreco pa sm že probal peljal Monstra :)

Zdi se mi, da fantje imajo voljo in znanje.

Pa mislim, da jim je jasno kaj pomeni Ducati in v kaj-zakaj se spuščajo...

 

Pelu Dučeja pa kupu Bavarca.....

... res gre človeku z leti na slabš  :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Ja, enega ta novega Monstra že imajo v salonu, ki ga bodo v ta namen ćez zimo razširili.

Končno je en resen prevzel zastopstvo.

sedaj imajo na ogled kar nekaj motorjev vključno z diavelom...

 

scrambler - znana cena ..

USA - 8495 - 9995 $

EU  -  8590 - 9990 € (po MS-u )

 

razlika pri najcenejšem modelu je po kalkulaciji 1738€  - :BUA:  :BUA:  :BUA:  a to avionski prevoz v ameriko odštejejo???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razlika v davku je....? :)

koliko?

koliko pa stane prevoz v ameriko?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj imajo na ogled kar nekaj motorjev vključno z diavelom...

 

scrambler - znana cena ..

USA - 8495 - 9995 $

EU  -  8590 - 9990 € (po MS-u )

 

razlika pri najcenejšem modelu je po kalkulaciji 1738€  - :BUA:  :BUA:  :BUA:  a to avionski prevoz v ameriko odštejejo???

Ameriške cene so vedno objavljene brez davka kot SRP - Suggested Retail Price. Davek sicer ni visok, pa vseeno ni zanemarljiv. Imajo Sales Tax in potem še raznorazne dodatke, kot je lahko City Tax, State Tax, ipd. Odvsino od tega kje živiš. Zavarovanja so pa tudi zelo visoka, še posebej za motoriste začetnike. Ko sem ravno omenil zavarovanja. Če dobiš kazen za prekoračenje hitrosti, ti cena zavarovanja zraste.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sedaj imajo na ogled kar nekaj motorjev vključno z diavelom...

 

scrambler - znana cena ..

USA - 8495 - 9995 $

EU  -  8590 - 9990 € (po MS-u )

 

razlika pri najcenejšem modelu je po kalkulaciji 1738€  - :BUA:  :BUA:  :BUA:  a to avionski prevoz v ameriko odštejejo???

Amerika je velik trg. Za Ducatija zelo pomemben. Zelo pogosto se pojavljajo tudi v njihovih filmih kar mora bit prilično draga reklama. Vse evropske znamke, predvsem avtomobilistične, ponujajo svoje izdelke tam po nižjih cenah kot v eu. Celo vzmetenja, volanske sisteme, opremo prilagodijo samo ameriškemu trgu. Tako pač je. Prav tako pa cene nastavijo tako, da se načeloma ne splača vozit sem. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poslji lepo vprasanja v Ducatijevo fabriko... :smoke:

 

vprašal sem tukaj - ker nekdo govori o razliki v davku me pač zanima s kakpnimi številkami bi lahko potrdil svojo trditev...če ne veš potem na bluzi prosim..

Karkoli, pa ce tud nic, bo bolj tocno od modrovanja tule. . .  :smoke: 

tile tvoji posti so milo rečeno na ravni , ki ne odgovarja tej temi..

 

Ameriške cene so vedno objavljene brez davka kot SRP - Suggested Retail Price. Davek sicer ni visok, pa vseeno ni zanemarljiv. Imajo Sales Tax in potem še raznorazne dodatke, kot je lahko City Tax, State Tax, ipd. Odvsino od tega kje živiš. Zavarovanja so pa tudi zelo visoka, še posebej za motoriste začetnike. Ko sem ravno omenil zavarovanja. Če dobiš kazen za prekoračenje hitrosti, ti cena zavarovanja zraste.

to kar sem napisal  je MSRP ...

še vedno me pa zanimaa koliko znesejo ti nezanemarljivi davki , da bi lahko primerjal prodajno ceno pred obdavčitvijo..

višina davkov je odvisna od zvezne države...ponekod jih sploh nimajo ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sales Tax (po naše bi to bilo prometni davek) nimajo v Montani in na Aljaski.  Najvišje davke imajo na Floridi in v Kaliforniji in New Yorku.

Je pa vseeno vsak motor tam cenejši kot v Evropi.

Online kalkulator za davek v USA:

http://salestax.avalara.com/?CampaignID=70140000000VNGZ&_kk=sales%20tax&_bt=52016337024&_bm=p&gclid=CPynj8_ns8ICFUbMtAodLyoAMQ

Vneseš npr. Los Angeles in  dobiš 9%.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sales Tax (po naše bi to bilo prometni davek) nimajo v Montani in na Aljaski.  Najvišje davke imajo na Floridi in v Kaliforniji in New Yorku.

Je pa vseeno vsak motor tam cenejši kot v Evropi.

Online kalkulator za davek v USA:

http://salestax.avalara.com/?CampaignID=70140000000VNGZ&_kk=sales%20tax&_bt=52016337024&_bm=p&gclid=CPynj8_ns8ICFUbMtAodLyoAMQ

Vneseš npr. Los Angeles in  dobiš 9%.

hvala! USA - če vzamemo davek 7% je neto cena - 7940$ = 6830e ..

              EU - slovenija ---------------------------------------------- = 7040e.. 210e je komplet gum , ki jih slovenec plača američanu..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nakupu ti lokalni dealer zaračuna še pripravo motorja, ki znese ravno okoli te razlike.

kolikor vem je tudi pri nas to na ceniku..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!