Skoči na vsebino

Ducati (splošno+čvek)


hotschko

Priporočene objave

Ducati 748 nikol ni imel zadnjega dela brez odprtin tako kot ta. To je imel edino 998 in po videzu je 998 kaj je pa pod oklepi pa še ne znam pogledat preko slike B)

Tud sam sem prvo vprašal,če je 998.Ni mi pa jasno,da lastnik pravi,da je predelava na 848 :unsure: je možno?Pa ne po obliki seveda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verjamem, sej tisti "tapravi" smo že rahlo imuni ratal na to,...sam se mi pa zdijo malce primitivne take teme, kot so HD kup železja al pa podjebavanje Ducatistov :rolleyes:

primitivne so v primeru, da doticni ne more/noce/zna podati razlogov zakaj misli kar misli. in je podjebavanje in podjebavanje.

osebno ne enacim osebe, ki nekaj vozi in tisto kar vozi. on ima razloge, da pocne kar pocne. to respektiram. mora pa mi (in ostalim) biti dovoljeno se tudi posaliti na racun stereotipov, seveda tudi sprejeti salo glede lastnih preferenc in povezanih stereotipov. brumer n.pr. fase zivcnega in steklino, ce kdorkoli kaj negativnega napise ali rece o BMW - bog ne daj da bi kdo kaj zinil o K1200.

razlika je v tem, da je on sveto preprican v svoj prav in noben drugi ne sme imeti svojega menja, ker potem nima pojma.

zalostno je, da te stereotipe (kateri so nastali iz dozivetih dogodovscin) ljudje jemljejo kot sveto resnico, ceprav jih je prehitel cas. predsodke je zelo tezko izriniti ali zamenjati s pozitivnimi atributi. in vedno se najde kaksen pameten, ki verjame kar prebere in to podaja kot lastno dozivetje. BCBR bi bil dober opis tega pocetja brez t.i. background-a.

naj vam gume sluzijo, masine ne ruzijo in vreme bo naklonjeno. peace.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabil si nakoncu še dodat, da nej vijaki ostanejo na svojem mestu :D

Drugače pa tiste predelave, lahko pač da je povečal prostornino celindra, ponavadi so kiti za 748 ravno okoli 850cc.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja verjamem, sej tisti "tapravi" smo že rahlo imuni ratal na to,...sam se mi pa zdijo malce primitivne take teme, kot so HD kup železja al pa podjebavanje Ducatistov :rolleyes:

Dokler boste vsakič burno reagiral na vsako zbadanje, bo to vsem v veselje in ustaljena praksa :P:yea1::smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primitivne so v primeru, da doticni ne more/noce/zna podati razlogov zakaj misli kar misli. in je podjebavanje in podjebavanje.

osebno ne enacim osebe, ki nekaj vozi in tisto kar vozi. on ima razloge, da pocne kar pocne. to respektiram. mora pa mi (in ostalim) biti dovoljeno se tudi posaliti na racun stereotipov, seveda tudi sprejeti salo glede lastnih preferenc in povezanih stereotipov. brumer n.pr. fase zivcnega in steklino, ce kdorkoli kaj negativnega napise ali rece o BMW - bog ne daj da bi kdo kaj zinil o K1200.

razlika je v tem, da je on sveto preprican v svoj prav in noben drugi ne sme imeti svojega menja, ker potem nima pojma.

zalostno je, da te stereotipe (kateri so nastali iz dozivetih dogodovscin) ljudje jemljejo kot sveto resnico, ceprav jih je prehitel cas. predsodke je zelo tezko izriniti ali zamenjati s pozitivnimi atributi. in vedno se najde kaksen pameten, ki verjame kar prebere in to podaja kot lastno dozivetje. BCBR bi bil dober opis tega pocetja brez t.i. background-a.

naj vam gume sluzijo, masine ne ruzijo in vreme bo naklonjeno. peace.

:OK::OK::OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

primitivne so v primeru, da doticni ne more/noce/zna podati razlogov zakaj misli kar misli. in je podjebavanje in podjebavanje.

osebno ne enacim osebe, ki nekaj vozi in tisto kar vozi. on ima razloge, da pocne kar pocne. to respektiram. mora pa mi (in ostalim) biti dovoljeno se tudi posaliti na racun stereotipov, seveda tudi sprejeti salo glede lastnih preferenc in povezanih stereotipov. brumer n.pr. fase zivcnega in steklino, ce kdorkoli kaj negativnega napise ali rece o BMW - bog ne daj da bi kdo kaj zinil o K1200.

razlika je v tem, da je on sveto preprican v svoj prav in noben drugi ne sme imeti svojega menja, ker potem nima pojma.

zalostno je, da te stereotipe (kateri so nastali iz dozivetih dogodovscin) ljudje jemljejo kot sveto resnico, ceprav jih je prehitel cas. predsodke je zelo tezko izriniti ali zamenjati s pozitivnimi atributi. in vedno se najde kaksen pameten, ki verjame kar prebere in to podaja kot lastno dozivetje. BCBR bi bil dober opis tega pocetja brez t.i. background-a.

naj vam gume sluzijo, masine ne ruzijo in vreme bo naklonjeno. peace.

AMEN!!! Ce se kdaj srecamo, pivo pade za tele besede! Ali kafetna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Pomojem bo treba prosti tek zvišat, da lepo brni.

Po prevoženih 2000 km z lažjim vztrajnikom lahko rečem, da se pri sami vožnji res pozna pri prelaganju iz ovinka v ovinek. Prosti tek je nespremenjen in dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

kolko kej Duče 848 k8 pije na 100km???

zanima me biggrin.gif

če ga stiskaš kolko ponuca, če se lepo voziš, itd itd

HVALA

ne vem eni pa maste res strokovna vprašanja. kdo se danes še sprasuje koliko porabi motorheadbang.gif

http://www.motorradonline.de/de/motorraeder/news/liste-motorrad-testverbrauch/96600

malo guglaj pa bos našel marsikaj uporabnega

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Da nebom odpiral nove teme bi kar tukaj vprašal...

Ima mogoče že kdo Ducati Street fighter oz. ga je že kdo sprobal? Kakšne so kaj prednosti/slabosti in nasplošno kakšen se vam zdi, predvsem sama vzdržljivost me zanima, performanski morajo biti itaq razred zase?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da nebom odpiral nove teme bi kar tukaj vprašal...

Ima mogoče že kdo Ducati Street fighter oz. ga je že kdo sprobal? Kakšne so kaj prednosti/slabosti in nasplošno kakšen se vam zdi, predvsem sama vzdržljivost me zanima, performanski morajo biti itaq razred zase?

LP

Pozdravljen!

Mislim, da boš težko dobil kak konkreten odgovor iz prve roke tukaj, saj jih je v Sloveniji najbrž za na prste ene roke preštet. Torej ti, ki ga imajo sigurno ne pišejo tu gor ( glede na to kakšna je tukaj kultura...).

Koliko sem bral tuje forume in se pogovarjal z tipom, ki ga je položil na drugem ovinku, vsi rečejo da ima zelo agresivne bremze. Da je drža zelo naprej, in tisti ki so vozili tudi 1098 pravijo da ni tako "agresiven" na gasu. Več uporabnih odgovorov boš dobil na forumu Ducatispot. Tudi nekaj lepih slik je tam gor in nekaj predelav.

l.p. uroš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh, sj namen sem imel kupiti ktm SD 990 do prvega monenta ko sem videl Ducatija, od takrat naprej me sam še Ducati mika.

Bo pa seveda treba sprobati in enega in drugega, čeprav mislim da je Ducati dosttt v ospredju kar se tiče same brutalnosti, saj ima 35ps več in mislim da je malo lažji od Ktm-a...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Michael Neeves iz MCN-a ga ima na dolgotrajnem testu. Na splošno pravi, da je motor prava raketa, veliko bolj vsakdanje uporaben kot 1098.

Pa še 2 videa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lepo zrihtan :kva2:

klik

Zanimiv koncept karbonskega okvirja. Cena je pa tud lepa, za 45000 eur ga da :eek:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Ta teden sm slišal govorice, da naj bi za drugo leto Ducati pripravil nov sbk. Pa da naj bi mel 4 cilindre. A kdo kaj več ve o tem? Al so to sam natolcevanja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta teden sm slišal govorice, da naj bi za drugo leto Ducati pripravil nov sbk. Pa da naj bi mel 4 cilindre. A kdo kaj več ve o tem? Al so to sam natolcevanja?

Sej grejo lohk z Desmosedici k je V4, serijski in narejenih že dost (1500), da lahko nastopjo v SBK..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da sm mal smešno napisu. Mislu sm, da bojo predstavl nov superbike model, se pravi naslednika 1198. Sej s tem ni nč narobe, sam upam da na 2 cilindrih ostanejo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko da sm mal smešno napisu. Mislu sm, da bojo predstavl nov superbike model, se pravi naslednika 1198. Sej s tem ni nč narobe, sam upam da na 2 cilindrih ostanejo.

Ja sej vem kaj si mislu. Mal se hecam ;):D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mogoče pa mal odlašajo k vidjo da ma aprilia neke porodne težave z V4..

al pa da ne bi ljudje mislili da "kopirajo"

al pa..nekej..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!