Skoči na vsebino

Ducati (splošno+čvek)


hotschko

Priporočene objave

eh, enkrat napisem satiro pa so ze "vsi" zgrozeni. a noben ne razume vec stosa. :rolleyes:

Satira? Mislim, da si malo pobrkal pojme. Razišči malo še cinizem, ironijo. Razen, če so to tvoje izkušnje. Potemtakem o "satiri" bi bilo možno razglabljat. :naughty: Se pravi si dobil rdečelasko na podlagi žrtvovanega Ducatija, potem pa prešaltal na Suzo. :rolleyes: Z lepoim se hvališ. Evo ti zdaj štos :D

Popravljeno . Popravil Trdonja
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem prodal monstra je bilo z njim narejenih 80k km. Enkrat mi je crknu rele stikalo in nekaj varovalk, z mehanskimi deli nisem imel težav. Je pa bil redno servisiran, mazal sem ga z motulom 300v skratka pri servisu nisem šparal. Sedaj imam 749 in sem zaenkrat zadovoljen, edino kar mu zamerim je, da je zame predolg in me na daljših turcah bolijo zapestja za po...t

prepočasi voziš

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Satira? Mislim, da si malo pobrkal pojme. Razišči malo še cinizem, ironijo. Razen, če so to tvoje izkušnje. Potemtakem o "satiri" bi bilo možno razglabljat. :naughty: Se pravi si dobil rdečelasko na podlagi žrtvovanega Ducatija, potem pa prešaltal na Suzo. :rolleyes: Z lepoim se hvališ. Evo ti zdaj štos :D

saj pravim......... ne razumejo. eh...... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je neki dan moj znanec rekel, da če vozim na cesti za ducatijem moram paziti da ne dobim kakšen šrauf v glavo v praksi se mi to še nizgodilo. sem pa opazil da kadar vidim ducatija se mi oči nalimajo na ta motor pa ne vem zakaj,je pa res da mora biti duče rdeče barve mu pristoji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede okvar Italjanov pa ne bi. Nekaterim se ful kvar (sploh tistim,ki jih še imeli niso), nekaterim pa niti prskne ne.

Tole je ena izmed redkih "pametnih" izjav v celotni temi. Ugotavljam da je tale forum bolj na nivoju avtomobilizma.com .. Zalost, pa vecina uporabnikov je starejsa od mene.

Meni se je Ducati zelo dopadel, na zalost sem imel M600 in ne kaj mocnejsega, pa tudi prejsni lastniki niso kaj dosti skrbeli zanj, takoj po nakupu, ko sem ga pripeljal na servis je imel ~3dcl olja v motorju. In potem se folk cudi zakaj ribajo in crkujejo, pa se motor ni bil garaziran, in sem mel dost slabih stikov in neke tjunink zmigavce ki so bli tako zvezan, da bi jih 10letn mulc boljs zvezal ce bi si vzel cajt.

Glede ducatija je pa tukaj se ena simbolicna primerjava:

''...ko gledam skupaj parkiranega Harleya, zraven pa Vulcana, mi misli begajo sem in tja. In potem me prešine, da je Kawasaki boljši v pospeških, bolje zavira, ima boljši tek, je boljši in bo jutri mogoče še boljši..., ampak nikoli ne bo to, kar bi s svojo pojavo rad postal. Nikoli ne bo Harley...''

Ce si bom pa kdaj resno zazelel cestni motor, se bom pa poskusil potrudit in najt enga lepga 996R ali pa saj Sps. Do takrat bom pa ostal na potovalnih ali na endurah, pa naj si bo to japanac, nemec, ali italjan.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se dobro da poznam par resnih ljudi, ki slucajno vozijo ducati.

po napisanem tukaj lahko clovek oreng napacno sklepa......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je neki dan moj znanec rekel, da če vozim na cesti za ducatijem moram paziti da ne dobim kakšen šrauf v glavo v praksi se mi to še nizgodilo. sem pa opazil da kadar vidim ducatija se mi oči nalimajo na ta motor pa ne vem zakaj

Ker še vedno pričakuješ šrauf v glavo :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj, Dukatistom in neDukatistom!! :worship:

Moj prvi post pišem tu, ker sem sam velik oboževalec Ducatijev, bolj natačno Monsterja, se bolj natančno, starejših modelov Monsterja.

Veliko zanimivih in manj zanimivih stvari sem uspel prebrati tukaj zato bom samo upošteval vse skupaj, ob priliki kupil Monsterja in upal, da ne bom jaz tisti keremu bodo šraufi in vse skupaj odšlo v 3 P.M. :krneki: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ducati je ravno tako pokvarljiv kot vsi ostali motorji -od japoncev do evropejcev in amerjev vmes. ce je macchina, mashine, ali maschine delezna kolikor toliko redne nege ni nobenega razloga, da ne zdrzi 50, 70, 100k km. vsaka znamka ima svoje napake, le da si teh vecina noce javno priznati.

kupi kar ti je vsec. ce bos se srecen zraven si tako ze zmagal. B)

ampak vas je pa fajn "podzgati", ducatiste............. predvidljiva reakcija vedno in povsod. :naughty: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj, Dukatistom in neDukatistom!! :worship:

Moj prvi post pišem tu, ker sem sam velik oboževalec Ducatijev, bolj natačno Monsterja, se bolj natančno, starejših modelov Monsterja.

...

Ti samo glej, da boš dobrega nabavil in seveda normalno vzdrzeval. Naserješ se lahko pa pri vsaki znamki.

...

ampak vas je pa fajn "podzgati", ducatiste............. predvidljiva reakcija vedno in povsod. :naughty: :P

Sej, nas ostale boš pa brisal, če bomo predvidljive podžigal, al kako? :P

Lp,

Flight

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ampak vas je pa fajn "podzgati", ducatiste............. predvidljiva reakcija vedno in povsod. :naughty: :P

ja verjamem, sej tisti "tapravi" smo že rahlo imuni ratal na to,...sam se mi pa zdijo malce primitivne take teme, kot so HD kup železja al pa podjebavanje Ducatistov :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem skupaj, Dukatistom in neDukatistom!! :worship:

Moj prvi post pišem tu, ker sem sam velik oboževalec Ducatijev, bolj natačno Monsterja, se bolj natančno, starejših modelov Monsterja.

Veliko zanimivih in manj zanimivih stvari sem uspel prebrati tukaj zato bom samo upošteval vse skupaj, ob priliki kupil Monsterja in upal, da ne bom jaz tisti keremu bodo šraufi in vse skupaj odšlo v 3 P.M. :krneki: :whistle:

Ne tu časa zapravljat.....

http://www.ducatisti.co.uk/ - upam da znaš toliko angleško

To tu je......eh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po besedah lastnika ena od najboljših predelav :whistle:

Komplet vse iz karbona,tudi kesl.

Poznavalci veste kater model je?

So pa menjane prednje in zadnje vilice.V mašini pa so večji bati,druga elektronika...quick shift menjalnik....

post-18324-1247349804_thumb.jpg

post-18324-1247349895_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po besedah lastnika ena od najboljših predelav :whistle:

Komplet vse iz karbona,tudi kesl.

Poznavalci veste kater model je?

So pa menjane prednje in zadnje vilice.V mašini pa so večji bati,druga elektronika...quick shift menjalnik....

996?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po besedah lastnika ena od najboljših predelav :whistle:

Komplet vse iz karbona,tudi kesl.

Poznavalci veste kater model je?

So pa menjane prednje in zadnje vilice.V mašini pa so večji bati,druga elektronika...quick shift menjalnik....

Zadnjo nihajko pa križe bi si mal sposodu :rolleyes:

Popravljeno . Popravil rot
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po besedah lastnika ena od najboljših predelav :whistle:

Komplet vse iz karbona,tudi kesl.

Poznavalci veste kater model je?

So pa menjane prednje in zadnje vilice.V mašini pa so večji bati,druga elektronika...quick shift menjalnik....

Če je karbon kopija originala je to 998 ker ima zadnji del brez odprtin in sprednji oklep je zaprt in gladek in pri kolenih odpritno za mrežico. Drgač je pa to oblika 916,996,998. Prilagam slike 916 in 998 kjer se vid te razlike k sm jih opisu :D

post-8975-1247433029_thumb.jpg

post-8975-1247433044_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil RVT
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

748 :whistle:

Ducati 748 nikol ni imel zadnjega dela brez odprtin tako kot ta. To je imel edino 998 in po videzu je 998 kaj je pa pod oklepi pa še ne znam pogledat preko slike B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!