Skoči na vsebino

Ducati (splošno+čvek)


hotschko

Priporočene objave

Ja sej zdej mam m600, sam razmišljam da bi ga za močnejšega zamenju... Sej je res zakon za pelat, sam vseen se mi "včasih" zdi, da mu manjka par KM...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes bratranec Franci (nekateri ga poznate) kupil dve leti starega Monstra 620 i.e.

Hočko: na PM mi pošlji ponudbo za "tvoje" dimnike :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in spet: ducati meri in poda KM-podatke izmerjene na zadnjem kolesu. medtem ko vecina ostalih proizvajalcev meri ali na izhodu iz masine ali na gredi. razlika se je se med SAE KM (britanski) in KM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducetovi konji se zbudijo takoj, ko obrneš gas, japonski pa šele, ko fajn zalaufajo ... tkole po kmečk povedan ... B)

Sym pejt enkrat peljat z M1000 ali pa CBR600 ... pa ima Duce 20 konjičev manj kot CBR ... bo hitro jasno kje je hec ... :)

pa saj smo že vse pogruntali ... nekaj dajo različni sistemi merjenja oz. štetja konjev, nekaj malega morda res prispeva razlika 2- ali 4-cilindraš...

in priznam, da je bil v primerjavi M900 in FZS1000 makaronar na filing bolj poskočen ... nismo pa izmerili ... ampak pravim ti: nekaj pri tem zagotovo prispeva še menjalnik ... pa seveda usmerjenost motorja ... ali je naštelan za udobno easy križarjenje in občasno resno motoriziranje, ali pa za pospeške in stegovanje, občasno pa za easy vožnjico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducetovi konji se zbudijo takoj, ko obrneš gas, japonski pa šele, ko fajn zalaufajo ... tkole po kmečk povedan ... B)

Sym pejt enkrat peljat z M1000 ali pa CBR600 ... pa ima Duce 20 konjičev manj kot CBR ... bo hitro jasno kje je hec ... :)

Hocko, si pozabil omeniti, da ima monster 84 Nm navora, cbr pa 65 Nm, pa da je razlike 400 ccm in je en stirivaljnik in en dvovaljnik? Valjda, da imata popolnoma drugacne karakteristike in krivulje navora ter moci.

Bos trdil tudi, ce primerjamo dva bolj ''enaka'' motorja, npr. SV in monstra, da monster 620 gre in vlece bolj kot suzuki SV 650? Sej je v konjih v prednosti sv, ampak nima pa italijanskih notri! :D :D

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najcenejši je m620, najboljši pa m1000, po možnosti celo S4R.

Včeraj sedel na M620, danes pa že na rumenem S4R. Mater sej ne vem več katerega bi kupil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sedel na M620, danes pa že na rumenem S4R. Mater sej ne vem več katerega bi kupil.

Kje si pa to našel?? Pri nas ali preko meje??

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj sedel na M620, danes pa že na rumenem S4R. Mater sej ne vem več katerega bi kupil.

Tu pa res ni kej za razmišlat! Če ti je prvi motor pol kup 620 če ti pa ni pa 1000. Razlika je pa kot dan in noč :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa to našel?? Pri nas ali preko meje??

LP Bobo B)

Pri nas :D (10 km severno od Lj.)

Škoda ker nisem imel fotkiča s seboj. Bi vas malo :devil:

@a: mislim da nekaj piše na prejšnji strani. Očitno še ne poznaš moje trenutne (zdravstvene) situacije. :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moc se zdalec ni neuporaben podatek.

Eliminator, čisto si se preveč razpisal (oz. copypastal ;) ) ... V bisvu so vsi podatki na papirju brezpredmetni , če ti motor, ko se nanj vsedeš in ga pelješ ne nudi tistega kar ti ustreza ... a ne ... jaz hočem da vleče takoj eni pač radi navijajo ... B) :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bisvu so vsi podatki na papirju brezpredmetni , če ti motor, ko se nanj vsedeš in ga pelješ ne nudi tistega kar ti ustreza ... a ne ... jaz hočem da vleče takoj eni pač radi navijajo ... B) :)

Se popolnoma strinjam. Sej sem napisal nekaj podobnega v zadnjem odstavku mojega posta. .) :)

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred sabo imam MOTO PULS iz leta 2001. Testirali so Monster 900 i.e.

+

-zavore

-vzmetenje

-šarm kultnega motocikla

-

-zastarela mašina

-sklopka

-pomanjkanje moči

-tresljaji

-kvaliteta izdelave

-hrup

-zmogljivosti

-cena

Izmerjena moč (na kolesu):

Moč: 73.4KM pri 8000/min

Navor:69.2 Nm pri 7000/min

Pospeški:

100m-5.1s-122km/h

200m-7.7s-150km/h

300m-10.0s-168km/h

400m-12.0s-179km/h

Kaj pa vem... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa je sedaj z tem Ducati salonom........govorilo oz.obljubljalo se je kar nekaj, že imajo motorje....????

LP Bobo B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

motorist

Nazadnje ko sem bil tam in se zanimal za Ducatija 998 niso imeli nobenega testnega motorja še...

A se splača kupit Ducatija998.....prosim svetujte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motorist

Nazadnje ko sem bil tam in se zanimal za Ducatija 998 niso imeli nobenega testnega motorja še...

A se splača kupit Ducatija998.....prosim svetujte

Če maš dnar GO FOR IT! :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ducati omogoča kupcem vseh svojih novih motociklov na njihovo željo podaljšanje garancijske dobe za 1 leto, vključno z ti. evropsko "mobilno garancijo" in vključitev v Desmo owners club.

Z akcijo poimenovano "Ever Red by Ducati" so tako edini proizvajalec, ki omogoča 3 letno garancijo za svoje izdelke. Cena podaljšanja garancijske dobe tako znaša za npr. Monstra 800-216Eurov!!

Vir:Ducati.de

LP Bobo B)

PS Vem da bo ta novica poligon za pljuvanje po rdečih in italjanih, ampak navsezadnje gre za pametno stvar

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem motor in se zanimam za SuperSporta 750,koliko bi vi dali zanj glede na to ,da je bil nov takrat 16500 DEM ( l.1999)??

Gledat sem šel tri in nobeden ga ne da pod 1.300.000 sit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gledat sem šel tri in nobeden ga ne da pod 1.300.000 sit

bo kar držalo ... zakaj pa nebi raje mojega M750 kupil ... ;) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kupujem motor in se zanimam za SuperSporta 750,koliko bi vi dali zanj glede na to ,da je bil nov takrat 16500 DEM ( l.1999)??

Gledat sem šel tri in nobeden ga ne da pod 1.300.000 sit

V Claasu se prodaja rumen S.S. 750. Si tam ze bil???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!