Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
mile_mile

Suzuki RG 125 Gama

Recommended Posts

mile_mile

zivjo

mene zanima ce ve ksn kej o Suzukiju rg 125 gama

kasni motorji so, koncna hitrost....

hvala za vse info.

Zok

igraca. dolocene dele ma prevc brutalne (recimo masino) a s premal efekta (moc), druge ma premal brutalne (bremze - za moj okus problem pr vseh motorjih - razn pr mojem :D), premajhen, premehak, na zaprtih ovinkih pa pravi joy machine.

mile_mile

kaj pa je rezervnimi deli ??

k kokr jst vem ni ravno motor k ganajdes povsod :?

k dobivm enga sam ne da iskre pa ne vem ce bi ga kpu............

Zok

crne barve, letnik '95, pa iz Hoc je? :D tega je meu moj best frend. .) je meu nekje eno trgovino k mu je tipo zrihtu vse dele, kar je rabu, sam kira tocno je, pa neb vedu... :hmm:

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• LunaticFringe
      ILuzija pa taKA
    • twom
      ponavadi princ reši kraljestvo ko dvoglavemu zmaju odseka glavi, žena in tašča, potem je pa mir v kraljestvu, včasih je zmaj celo troglavi, verjetno še kakšna sestra od žene ali tašče, tolk o pravljicah za otroke
    • twom
      jest pa z motorjem šparam, ker se v službo vozim pol cenej kot z avtom, pa še mal hitrej pridem, ok, eni pridejo velik velik veeeelik hitrej, jbg, tele mesce ne morem šparat p.s. stroškov z gumami in verigami, itd, imam pa nekajkrat manj kot nekateri, se mi zdi da je to mal odvisno od sloga vožnje...
    • Fadil
    • Darko3g
      Meni se pa motorizem ne zdi drag. Režijski stroški so nizki (cca 100 € registracija in zavarovanje, letni servis in polletna vinjeta še cca 150). Vožnja pa takole: natočim 20 litrov (cca 26 €) in se vozim 8 ur. Če grem plavat v toplice ali smučat, pride za dva čez 50 €. Potem pa kosilo ali prenočišče, kar je enako kot vsi drugi izleti. Še za ribičijo rabiš opremo in dovoljenja. Če grem na izlet ali dopust z avtom, je to strošek (ker moram tja priti) pri motorju pa je potovanje del izleta (z avtom se ne grem vozit do Paklenice na lignje). Sicer pa so stroški z gumami (jaz prevozim cca 20.000 z enim kompletom za cca 250 €) Nekaj stroškov s popravili (stator, pa kakšna odrgnina), lasten servis in vzdrževanje pa spada k užitkom (avto operem, ker je umazan, motor pa, ker je to del motorizma). Še številke: za 10.000 km cca 550 € goriva (4l/100km), 250 € za registracijo in servis pa nekaj opreme (kakšne rokavice, pa nove hlače (ko so stare prevelike) pa po nekaj letih nova čelada, pa radio zveza pa nova torba, ampak vse to je del procesa, kot si kupujemo nove stvari za karkoli. Res pa, ko po 13 sezonah potegnem cifre skupaj je okrog 20.000 € za cca 160.000 km s tremi rabljenimi motorji (zadnji je star 10 let in ima 100.000) Za ta denar bi lahko vsak dan skadil škatlico cigaret ali spil dve pivi v Mariboru.
  • Similar Content

• blackman
      By blackman
      Zanima me če kdo pozna ta dva motorja. Kr sta mi ful všeč. PA če ma kdo kake izkušnje naj pove. pa cena me tudi zanima ful. Hvala za odgovor:D
    • JO_18
      By JO_18
      Zanima me malo več o teh dveh motroih (hondi rvg250,kawasakiju zx2-r)

-Vozne lasnosti?
      -Vzdrževanje?
      je mel gdo katerega ?

Če ve gdo za kateri motor do 330k naj me pm :D
    • Leteči
      By Leteči
      Zanima me ali ima kdo slučajno sledeče dele:
      -sprednje vilice
      -luč
      -kolesni obroč
      -zavorni disk

LP

Leteči
    • slivič
      By slivič
    • slivič
      By slivič
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!