Skoči na vsebino

Mat noriiiiiiiiiiiii


X-R2

Priporočene objave

Evo, odličn u šol use nardim a mat mi ne pusti motorja (enga 125ccm sm hotu kupt) kao da se bom ubil. Ja jebat ga mami tko je to dons...ne resno. A vm usm pustijo doma??? Mislm, sej je res da se jih dost pobije, sam sm gledau ene statistike in baje ni dost vec motoristou mrtvih kt pa kolesarjev. Ne vem no...moja mat je trmasta... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, kolk si star, a si mel kej prej?

Glede na to da sm jest na motorju od 6.razreda naprej, ampak ves čas, rajpš kukr da me mat kam pelje grem sam, sm vsaj neodvisen, pa glede na to da sm sto posto čez 10k km naredu, mi dost ne more, sam hoče da šolo porihtam, ker mam pač probleme, in je kazalo na avtomata-zdej sm pa brez in je vesela, normalno....

Drgač pa nism meu nikol problemov s tem da mi starši kaj nebi pustili-tudi druge stvari, sam sm si pa skor vse sam plačou, oz. večino dnarja, pa al sm ga zaslužu al dobu ni važn....

Mislm da kr na frišno 125ko tudi jest svojmu mulcu nebi pustu, mat te ma pa sam rada, in noče da si kej nardiš-sej valda nobena tega noče, sam čez neki časa se bo sprjaznla s tem da ti motor ne predstavlja kr neki, in da imaš motorje res rad-če je tko, pr men to ni problem ker sm na motorju od malga, in še izpita za avto ne grem delat pa čeprou mam skor že 18 let...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma zdej bom nardu izpit za 125ccm pa pr 14 sm naredu za 50ccm in sm dubu skutrja in sm se s tistm prefuru najmanj 10.000km. pa tud sam bi dau dnar. sam prau da me je skoda...k da bi blo 100 posto da se bom ubou sam da si motor kupm...pa nc ji ne morm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, vprasi jo al je bols d dnar zapravs na pijaci in/ali drogah, al pa ce tist dnar zatankas... ...pr men je delovalo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Heh,zgleda da mava podoben primer.Tudi men mat ne pusti motorja s podobnimi

razlogi kot tvoja.Tko da je precej trmasta ampak dobr če mohamed ne more h gori ,pride gora h njemu.Tko da jst hodim na maksijeve delavnice ,pa opremo sem si že kupu ( izpit je tud že) in kar je najpomembneje njo poskušam seznaniti

z motorizmom in mogoče :rolleyes: sčasoma (beri letos) spraviti na motor (optimist sej vem :whistle: :naughty: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prvi motor kupi hayabuso pa se ne furat k se bos itak razlimu, pol pa prodaj pa kupi eno 125ko, pa ti bo ziher pustla, ko ji bos razlozu d ma 15 konjev, ne 175... ...sam upam d mas dost zacetnega kapitala... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja, vprasi jo al je bols d dnar zapravs na pijaci in/ali drogah, al pa ce tist dnar zatankas... ...pr men je delovalo... :D

a to resno deluje :>> (pr men ni)

X-R2 mal jo prcej pa bo :krneki: pa pri kosilu napelji pogocor okrog motorjev pa tko heh. lahko pa se rata :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men tud mat ni pustila pa jo je fotr prepričal, vendar sem se moral prvo leto stalno s fotrom furat, kar pa sploh ni blo tko slabo saj se itak nerad furam sam.

Srečno pri prepričevanju.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ji sam nonstop o tem nabiji... bo ze popustla. sam teh tezau nimam sam me pa zato sola fu**.

SREČNO POBA!!! B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res da sm jst to naredu šele pr 21-ih ampak je delovalo...

En dan sm motor preprosto prpelu domov - RS 250 (je pa res da sm jo s svojim denarjem kupu.. ne vem kako je pr teb).. sicer se je mami že neki dozdeval, ker sem kakšen teden prej domov prnesu novo jakno in čelado, pa se je zgleda tolažla da bo pr temu ostal. :P

No, najprej par dni ni govorila z mano.. pol je motor gledala bolj od daleč.. potem se je pa en dan ko sem ga čistu pršla mal pozanimat.. kok je kej močno, pa kok gre, pa tko.. no nakonc je rekla.. "pa sej je kr lep.." in pol sm vedu da sm zmagu :yea2:

Sicer ji še zdej ni vseen.. sam se je sprijaznila, k je vidla da je največ kar bo dosegla, da ne bova govorila.. motor bo pa itak ostal :yes:

Aja... pa tut jst sm mel ene 10k km na skuterju prej, pa se ni nič prtoževala takrat .)

Pr motorjih je bla pa druga pesem, ker se ji je en kolega ubil, ko je mela okol 20let in si je to zelo zapomnila..

No, velik sreče pri prepričevanju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no sej ta zadnja pa predzadnja sta mi najbol usec in to bom tud neki tazga naredu. Sam bo mat vedla k bom kej dam prpelu. Pa to je tud problem ja, ker ona je tud vedla za ene par takih, ki so se ubil z motorjem.

tnx

feel better :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dobr jst se saj izmazu glede tega da sm motor lahko kupu to ni blo problema. Dons sm pa tok popizdu k me ni pustila v žiri no fotr mi je sam pol je še on popustu k se noče kregat z mtko. Kao morm bit zmr do noči doma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nsrko sem si kupil po zelo dolgem prepričevanju (imel iste probleme), a potem je oče rekel da je veselje oz. želja bolj pomembna kot vse ostalo :OK:

Za Yamaho YZ 250 sva se potem s očetom kregala menda 3 tedne skup :fight2: , nakar sem se vsedel v avto in šel po motor, čeprav mi ga ni dovolil kupit. Ko sem ga pripeljal domov je tak skor znorel, ampak se nisem pustil. Po kakšnih 3 dneh se je potem vse umirilo in že ga je gledal in mi ga pomagal popravljati, če kaj nisem znal :OK: .

Ko sem pa CBRko kupil sta bla starša na morju, jih klical in rekel, da bom kupil motor in zvečer sem ga imel že v garaži. Ko prideta domov po 3 dneh odkar sem ga imel, se je mama kar križala, oče ga je pa sorazmerno normalno sprejel.

Mama se še itak zdaj ne strinja, a kaj mi more B) O:-) ampak ji vseeno dam enega :004 za njeno potrpežljivost. V prvo pomoč mi je dala sliko od Marije za srečo

Motor moraš kar pripeljat nekako ga bo že sprejela. Itak je vsako mamo strah kaj se lahko nardi, sam pač noče uničit veselja otroka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr motorjih je bla pa druga pesem, ker se ji je en kolega ubil, ko je mela okol 20let in si je to zelo zapomnila..

No, velik sreče pri prepričevanju  :OK:

Moj sosed-21letni fant, res fant od fare, takih je resnično malo, nikoli ampak prav nikoli slabe volje, se je lani ubil, ampak ko je vidla da me to ni odvrnilo je pač popustila, danes ko smo šli po čelado v TC-Motoshop(glej to temo pod oprema) mi je rekla: A si nebi s tem dnarjem raje avto kupu? Pa bom jest bolj v miru doma čakala da se vrneš iz poti? Pa sm pač reku da ne in da me avti ne veselijo 5posto kukr me motorji, pa je rekla da no ja OK...

Motor moraš kar pripeljat nekako ga bo že sprejela. Itak je vsako mamo strah kaj se lahko nardi, sam pač noče uničit veselja otroka.

Hja, verjamem da je to dobr način, sam pr veliko ljudeh nebi deloval, pr men recimo zarad tega ker ga ne morm it sam iskat, nimam izpita za avto,....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej pri meni je blo isto. Na zečetku mi mami še šestke ni pustila k mi jo je hotu stric za birmo kupt, pol jo je pa oči naštimal(komej) in je rekla d mi bo raj ona namest 6ke skuterja kupila. Skuter je kmal ratov premal in tko sm se pred lani odloču da bom kupu 125 pa tud slišat ni hotla, sam jest sm šu kr izpit narest in ji reku d bom pač prodav skuterja pa na vsak način kupu neki močnejšga pa č še večja jajca. In tko sm jo pol po ene 3 mesecih prepričevanja naštimov d sta mi z očetom kupla nsr-ko1 Ti sam vztrajaj pr svojem pa bo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje tud najbolje da ji nabijaš o motorjih, pa ji kej pokažeš na netu-ne kakih nesreč seveda :nono: , pa bo pač uvidla da si s polovico riti na motorju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolega je kupu CBR-ko 600 že več kot pol leta nazaj pa jo je mel pr nas parkirano. Pozimi se je bol mal fural na spomlad že kar velik doma so pa kakšen mesec nazaj zvedl da ma motor. Pa je doma 1km stran od nas. :afro1: :afro1: Še zdaj ko vejo da ma motor ga ima raje parkiranega pri nas saj pravi da čeprav vejo da ga ma se bolje počutijo če vsaj motorja ne vidjo. :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm de mate kr bleme z nabavo motorjev in z privolitvijo staršev.

Pr men nasrečo ni tko. :OK:

Mat na srečo ni mela pr men neč proti.Je celo rekla de mi bo izpit financirala.No ja saj mi ga že.

Pr men je fotr na začetku neki prau de je to premočn zame,ker že z mopedom preveč norim.Sam pol čez npar dni je pršu do mene in mi reku:Glede motorja tko,ti našpari za pou motorja pou bom jst dau pa ga bova oba vozila.In ko bo dost dnara ga greva sam iskat.

Hvala za take starše :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je rekla, da brez izpita nimam kej mislit. Pa sem motor kupil pred izpitom :D

Je pa tut res, da sem se že od malega z motorji preganjal in ni bilo kake panike. Edino lani za tavelk motor je bila ene dva dneva bolj bleda, ampak se je hitro navadila. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!