Skoči na vsebino

Mat noriiiiiiiiiiiii


X-R2

Priporočene objave

Evo, odličn u šol use nardim a mat mi ne pusti motorja (enga 125ccm sm hotu kupt) kao da se bom ubil. Ja jebat ga mami tko je to dons...ne resno. A vm usm pustijo doma??? Mislm, sej je res da se jih dost pobije, sam sm gledau ene statistike in baje ni dost vec motoristou mrtvih kt pa kolesarjev. Ne vem no...moja mat je trmasta... :headbang:

jst mam srečo, me fotr podpira pr temu, prvič sm sam vozu u 1 klasu tori-ja, ki pan i zdržu dougo :BUA:

za tvojo mat pa tu poišč rešiteu http://www.gunshop.com/ .) .) .)

aja pa vso srečo pr pričevanju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam srečo, me fotr podpira pr temu, prvič sm sam vozu u 1 klasu tori-ja, ki pan i zdržu dougo :BUA:

za tvojo mat pa tu poišč rešiteu http://www.gunshop.com/ .) .) .)

aja pa vso srečo pr pričevanju

ljudje niste več normalni :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja to je biu tot problem glede mamice :lol: :lol: čeprav sem biu na motorju že od 12leta (seveda tomos) ampak tomosa sem prerastu že pri 14 15 letih in sem hotu nekaj močnejšega!! 125 ali 250!!! samo potem sem se kr sam odloču pa šou pa ga kupu pa tut nism mai nč uprašu pa ko sm ga prpelu tot ni mela velik proti kr se je fotr kr strinju z tem!!! seveda pa je strah skos prisoten!!! še vedno po 2 letih pa ti pametuje!!! sam men nč več ko me gleda nad hišo ko skačem po 15m se samo za galvo prime pa obrne!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam pr men je se en problemčk k sm jst bl za sport vrjanto !

sej men tut nč ne govori da nesmem sam pač da me nebo podpirala!(rekla mi je da ce mi je to usec nej pac grem v to!Je pa odvisn tut od šole !

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja tut pri men ni noben naudušen nad motorjem!! imam samo ata ki je star 56 let in ima hondo 900 edino on me spodbuja in mi svetuje!! seveda šola je pa na 1 mestu tako kot pri mene šolo moram delat če ne motor adijo papa :BUA: :lol1: ali pa nič bencina in olja :angry2: tako da premisli kaj res hočeš!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdej morm dobr narest prvi letnik in naslednje leto med pocitnicami grem delat ispit in si eng kupt!!!

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

ja zdej morm dobr narest prvi letnik in naslednje leto med pocitnicami grem delat ispit in si eng kupt!!!

sj js sm drgac tastare prepricou sele ksn tedn nazaj... in to sicer zlo požrtvovalno- fotra sm tok spravoceru d me je užgou... ne sam enkrt :D pustmo detajle... in mamica moja :D seveda ni mogla tega gledat, tko da je rekla "ma nj ti bo, kup ga" fotr je pa pač dodau "pa čimrej se razf**i" v prevodu to pomen VSO SREČO

ja takle mamo

Popravljeno . Popravil kklemn
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj js sm drgac tastare prepricou sele ksn tedn nazaj... in to sicer zlo požrtvovalno- fotra sm tok spravoceru d me je užgou... ne sam enkrt :D pustmo detajle... in mamica moja :D seveda ni mogla tega gledat, tko da je rekla "ma nj ti bo, kup ga" fotr je pa pač dodau "pa čimrej se razf**i" v prevodu to pomen VSO SREČO

ja takle mamo

Dubu bombe in moped..ZMAGA

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!