Skoči na vsebino

Mat noriiiiiiiiiiiii


X-R2

Priporočene objave

to si kej mene mislu?

zkaj pa tebe mucek moi :devil:

mislu sm celu temo kr ne vem za kaj je treba to tle gor pisat ... to morte doma razcistit ce maste probleme ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi mišek moj**...sm vedu da ne mene :blush:

mah ta tema je itak obup...sploh ne vem zakaj se to tuki piše...

men pa mamica ne kupi sladoleda :cry:

kaj nej nardim??si ga sam kupm? :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest jih kar utišam ko kaj rečeta... Ko sem kupil 125ko, sta mi pomagala z nekaj denarja, opremo pa to pa sem si kupil vse sam. Zdej naslednji motor bom pa vse sam dal (je treba zbirat na vse načine: služba, delnice, preprodaja avta=>šu sm na zjeban avto, pa še kako priložnostno delo zraven, pa abstinacija od substanc, pa še vedno nimam zadost). Drugač starši ne marajo motorjev, niti sestra niti brat. Sploh brat in fotr sta cepljena kontra, zame pravita da sem pa zastrupljen. Ko smo šli gledat eno 750ko sm jih vzel sabo (mami je pr sosedu mal povohunla kak je prodajalc, fotr in brat sta bla pa zravn), jih je skor kap zadela. V bistvu sm še par kilometrov stran se peljat in so ves čas slišali motor. Ko sem na koncu povedal, kolko konj sem mel pod sabo, pa so sledili taki pogledi :eek: :blink: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi mišek moj**...sm vedu da ne mene :blush:

mah ta tema je itak obup...sploh ne vem zakaj se to tuki piše...

men pa mamica ne kupi sladoleda :cry:

kaj nej nardim??si ga sam kupm? :(

mal spremen... ne mamica mi ga noce kupt, ampak tastari mi ga ne pustijo kupt... tle j razlika :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...Drugač starši ne marajo motorjev, niti sestra niti brat. Sploh brat...

Če ga novš ti, ga bom pa jst u red spravu da bo vesele dobu :grim :grim

P.s. drgač je pa reku da si bo eno drago jakno kupo, da se bo lohka s tabo pelov, pa tud misl da ga boš do šole zjutri prpelov.. ;) (pa ne ukol govort)

hihi mišek moj**...sm vedu da ne mene :blush:

mah ta tema je itak obup...sploh ne vem zakaj se to tuki piše...

men pa mamica ne kupi sladoleda :cry:

kaj nej nardim??si ga sam kupm? :(

Men pa noče za olje dat :cry: :cry: :cry: kaj nej naredim?? :cry:

...kr se mi pa zdi najbl pomembno je da si sam kupš motor k pol boš mal drgač gledu na njega....

Tole čist usi navijate.... se sploh ne strinjam... meni so ga starši kupil... pa skrbim boljše za njega kot marsikdo ki si ga je sam kupil, in tudi vem, da če bom tega rasu novga ne bom dubil .) .) jst sm si pa sam izpit pa opremo kupu (300.000)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao, zginte delat pa si kupte en motor, ki ga boste tud znal pazit :fredy:

Meni so doma izpit plačal in nekaj za opremo primaknil, kar se men zdi tut najbolj važno, za motor sem se mogu pa kar pomatrat. Začel s 125, prodal, dal neki zraven, kupil 750, prodal, dal nekaj malga zraven, kupil 1000. :)

Če se ti res gre za motor in ni samo ena ideja, ki ti čez noč pade u čebr, potem se boš tudi mal pomatral. Ne moreš pričakovat, da ti bojo tastari vedno vse kupili, ko si boš kaj zaželel.

Al pa če si tolko razvajen :hmm:

Popravljeno . Popravil simonsi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, delat pejte, prodejte delnice (če jih mate), šparejte pa si kupte motor! Če tastari ne pustijo mtoorja, pol brez veze upat da bodo kej zravn dal :slap:

Ti, k si napisu da maš 300k in da tastari nočjo dat še 300k zravn... a morš lih 2T cestaka kupt, k so sami stroški, kup recimo čoprčka za 300k pa se furi, pa bodo sigurn bol delal kot pa kkšne cagive pa aprilije...

Kjer je volja, je pot ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Folk, delat pejte, prodejte delnice (če jih mate), šparejte pa si kupte motor! Če tastari ne pustijo mtoorja, pol brez veze upat da bodo kej zravn dal :slap:

Ti, k si napisu da maš 300k in da tastari nočjo dat še 300k zravn... a morš lih 2T cestaka kupt, k so sami stroški, kup recimo čoprčka za 300k pa se furi, pa bodo sigurn bol delal kot pa kkšne cagive pa aprilije...

Kjer je volja, je pot ;)

Men je mt delnice vezala za 10 let :cry: :cry: tko da to ne gre... ko pa bom star 23let :hmm: :naughty: :kva2: :kva2: :whistle: :yes: :yes: :yea1: :yea1: pol pa tisočko B)

drgač je pa napisu da bi meu rad cbr 125 .) , kar ni prevelik strošek ker je 4T :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je mt delnice vezala za 10 let :cry: :cry: tko da to ne gre... ko pa bom star 23let :hmm: :naughty: :kva2: :kva2: :whistle: :yes: :yes: :yea1: :yea1: pol pa tisočko B)

drgač je pa napisu da bi meu rad cbr 125 .) , kar ni prevelik strošek ker je 4T :)

no nism vedu da misl na cbr 125, ampak vseen, če nima keša pa bi rad meu motor nej kup kej cenejšega, drugač nej pa neha jokat, pa nej gre delat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no nism vedu da misl na cbr 125, ampak vseen, če nima keša pa bi rad meu motor nej kup kej cenejšega, drugač nej pa neha jokat, pa nej gre delat.

točno tako :yes: :yes: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....a mi dko posodi keš za nove gume :D k mat mi teži k jih preveč obrabljam............pa neče nove kupit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr men so tut imel velik proti k sm motor nabavu.Poj sm pa imu nesreco zdej jh pa usak dan poslusam a si mogu to kupt... Sam bmk vozu se bom pa se zmerej sam ne lets.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj delam... sam to gre pucas... ce u enmu mescu nasparam 80 kekov... pa med solo ne smem delat... k ne pustijo... k se bojijo, d nebi zdelov... jao...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj delam... sam to gre pucas... ce u enmu mescu nasparam 80 kekov... pa med solo ne smem delat... k ne pustijo... k se bojijo, d nebi zdelov... jao...

Ja deli zdej med počitnicam. pou tega mesca, pa ceu nasledn mesc. Pa lahko upaš na kakšnih 150k, al pa več (odvisno kok si plačan) .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj delam... sam to gre pucas... ce u enmu mescu nasparam 80 kekov... pa med solo ne smem delat... k ne pustijo... k se bojijo, d nebi zdelov... jao...

LOL ti nekam švoh to delaš :S jst naredim najmanj 130k v 1 mescu ............ :S dej rajš pejdi kupit si Downhill kolo ti pride ceneje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOL ti nekam švoh to delaš :S jst naredim najmanj 130k v 1 mescu ............ :S dej rajš pejdi kupit si Downhill kolo ti pride ceneje

Jst tut, ampak stroski za malico, kavice, motor, mobitel, internet......no prsparam lahka maksimalno 50 tisocakaov, maksimalno <_<

Popravljeno . Popravil Brihta
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans nej bi trije srecnezi zadel ja... kdo od tu? :P

RES??? beda pol ima vsak samo 220.000.000 -20% davka kar nanese le še 176.000.000 :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

RES??? beda pol ima vsak samo 220.000.000 -20% davka kar nanese le še 176.000.000 :BUA: :BUA:

Ti sploh ves kolk je to denarja :? S tem denarjem lahk normaln clovek zivi celo zivljenje brez da migne s prostom,teb se pa zdi to malo :? neke ni vredi s tabo al pa samo premalo cenis denar(ze jaz ga slabo,kaj sele ti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sam tok... davek za dobicke na sreco je 50 % zato k ti pr dohodnini use puberejo... vem pa zato, k smo bli enkrt ze na isti situaciji- k smo auto zadel pred 5 leti

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja sam tok... davek za dobicke na sreco je 50 % zato k ti pr dohodnini use puberejo... vem pa zato, k smo bli enkrt ze na isti situaciji- k smo auto zadel pred 5 leti

Ej vi čebuleki, pa bemo sm dons že eno tako vaško "baba čula baba rekla" demantiru v eni drugi temi. Pa ste hujš k une 80 letne babnce, k reče ena 5% druga čuje 35% ta tretja pa že govori o 80%.

Da vam bo jasno enkrat za vselej:

LOTERIJA SLOVENIJE

Kolikšen je davek na dobitke? Ali je dobitek potrebno prijaviti v dohodnino?

Na podlagi Zakona o davkih občanov se pri izplačilu dobitka nad vrednostjo 46.747,00 SIT obračuna 15 % davek na dobitke od iger na srečo. Davek Loterija ob izplačilu dobitka odvede občini stalnega bivališča dobitnika.

Dobitek se NE prijavi v napoved za odmero dohodnine.

Razlika med dobitkom in nagrado:

* dobitek je obdavčen s 15 % stopnjo. To je edini davek, ki ga je potrebno plačati;

* nagrada je obdavčena s 25 % stopnjo in jo moramo prijaviti v napoved za odmero dohodnine.

Popravljeno . Popravil Vikking
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!