Skoči na vsebino

Mat noriiiiiiiiiiiii


X-R2

Priporočene objave

hja, fant, počitniško delo in šparaj do onemoglosti, tko sem jaz skoz pršou

jst bi za 600.000 jurjev šparu 5 mescev... torej 1 mesec ... 1 let.... torej je to kr približno 4 leta (ker še kdaj kj zravn dobim) <_< <_< :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst bi za 600.000 jurjev šparu 5 mescev... torej 1 mesec ... 1 let.... torej je to kr približno 4 leta (ker še kdaj kj zravn dobim) <_< <_< :grrr

a ti veš kok je 600.000 jurjev....to je 600.000 x enga prešerna...to bi jst rabu veliiiik več k ti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti veš kok je 600.000 jurjev....to je 600.000 x enga prešerna...to bi jst rabu veliiiik več k ti :P

ti pa matematiko instruiri, pa bos bogat :kva2:

Popravljeno . Popravil sas005
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa bedne kajle spušči pa boš vaški norček :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti pa bedne kajle spušči pa boš vaški norček :nono:

ej reesko to je 600 x enga prešerna oz. 600.000 postrvic ;) ;)

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA SJ OK SJ TO JA... SAM 1. ŠPARAM POL JS 4 LETA NAJMN... PA SE NEKI. JS FOTRU SAM OMENM MUTOR PA ME ZE SKOR FUKNE ČZ BALKON... MT JE PA ISTA SAM D ONA NI DOST MOČNA... UPORABLA ORODJA... NA KVA TASTARI PADJO??? JS ZMER ČE REČM A DAŠ KJ ZA MUTOR, MI POL ON IZJAU: JS DAM SAM ZA TRUGO... KO NJ MU UTUPIM...

PS. SLOVO SM MU 3, TKO D NAU NC Z INSTRUKCIJAM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA SJ OK SJ TO JA... SAM 1. ŠPARAM POL JS 4 LETA NAJMN... PA SE NEKI. JS FOTRU SAM OMENM MUTOR PA ME ZE SKOR FUKNE ČZ BALKON... MT JE PA ISTA SAM D ONA NI DOST MOČNA... UPORABLA ORODJA... NA KVA TASTARI PADJO??? JS ZMER ČE REČM A DAŠ KJ ZA MUTOR, MI POL ON IZJAU: JS DAM SAM ZA TRUGO... KO NJ MU UTUPIM...

PS. SLOVO SM MU 3, TKO D NAU NC Z INSTRUKCIJAM

1. piše se z malimi črkami ;)

2. piše se kolker tolk pravilno slovenščino da ostali znajo prebrat

Fotru reč, nej ti trugo kup, pa jo pol prodaš pogrebnemu zavodu :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry meu sm caps lock uklopln... ja vam je lahko, k nimate toliko trmastih staršev... aja... tist z zagrebnmu zavodom pa nebo šlo... ztto k si morm najprej mutor nabavt... se prav d mi dnar od truge nebo koristu

upam d razumete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS. SLOVO SM MU 3, TKO D NAU NC Z INSTRUKCIJAM

kako boleča krivica za slovo

ej, kaj pa če fotru rečeš, da se mu bo med nogam obesek posušu, če ti moturja ne kup?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja looool... ne... res si želim tega mutorja... pa ne vem, kva je staršem fora, d otroku uzamejo vs vesele, kar mu ga se ostane. pa sj so bli oni isti... sam oni so dusegl svoje... mi pa nemormo

ka ti hoces slucajn, da dobi slovenija se enga invalida????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jau no :D

pa kaj nam tle moriš če ti fotr rajš trugo kup ko motor, reč naj ti jo kup pol, pa jo prodaj in si kupi motor

......, čez par strani bo tuki oglas za najem hitman-a

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni se zdi da sem že celo večnost na motorjih, šele zdej se zavedam da sem šele 9 let..

Imel sem 6,7 let začel sem vozil sosedovega automatika in se navdušil nad motorji oče me je zmeraj opazoval in videl da mi kr gre in da ni neumnosti..

Cez nekaj časa sem si zaželel da bi imel zračno puško, ker smo imeli njivo in naj bi tam streljal, kar naenkrat en dan pa mi oče reče: "sine, kaj če bi midva to puško zamenjala za kakega automatika ?"

Seveda sem takoj pritrdil in čez kaka 2 mesca sva odšla na tomos po Tori Cross..Tisti je bil hudičevo dober..

Ko sem bil 5 razred pa smo že začeli gledat za skuterji saj mi je oče obljubu da mi bo kupil vešpo..

Konc 5 razredo smo šli po skuterja speedifght 1 in ga kupili, katerega sem vozil le z njim in brez izpita še takrat 3 leta, potem pa ko sem naredil izpit za 50ccm potem so me pa pustili kamor sem hotel..

Pred 1 letom sem se pa vnel za 125ccm moped pa sem očeta zičal pa malo delal pa zbral denar pa tako..

Pa cez par mescev ko sva razmišljala o nakupu sem mu omenil samo, da ker smo povprečna druzina z povprečnimi dohodki nimamo veliko denarja in da bi lahko vzeli sedaj pravi motor pod pogoji da imam pamet v desni roki ko sem na njem pa damo 200k za kazni ker sem brez izpita, kot pa menjavat vsake 2 leti motor..Oče je seveda pritrdil ker mi zaupa, tako da se zdaj namesto na 125ccm motorcki lepo vozim na gsx-r 600 '04 pa za dirke predelan vozim..Očeta pa malo skrbi saj to je že stroj, ampak spet ni tako hudo ker ve da ni neumnosti,..Mislim da taki očetje se ne delajo več!

Mama pa kot mama, vedno nekaj tezi, enkrat sm jo pelju na suzukiju so jo potem še 3 dni roke bolele je rekla kak se je drzala za rezervar in je rekla da nikoli več ne gre z mano...Hotel sem ji le pokazat da ni tak nevarno, PO PAMET! pa gas do konca

hahahaha :lol1: :lol1: :lol1:

Ti si pa RES en Retard :lol:

Oče pa je še 5x večji Retard

Aja še neki a ti veš brez izpita da ti zavarovalnica nič ne da niti tolarja pa lahko nisi bil ti kriv, če pa misliš ker si pameten in se boš vozu 120km/h ( ker malo verjamem da se boš tolko vozu max ) bo pred tabo en skoču ven ne boš utegnu zabremzat se boš razbil k pička. K bo prišu policaj tist ata k je naredu škodu bo bil vesel k ne bo rabu dat kupona sam kazan pa plačal ti pa boš dubu kazen plus stroški razbitega motorja pa še kaj zraven. Mam kolega k se vozi brez izpita pa niti čez mejo ne more k ga poznajo tam pa mu tkoj težijo....probleme z sodniki jih ma tolko da aj čaw.........Aja glede tvojga očeta bom tiho ...moj oče je bil tudi motorist pa se vozu tudi brez izpita ampak nikoli in nikoli me ne bo brez izpita pa tudi če dam jst dnar pustu na ZVERINO ker se zaveda kaj se vse lahko zgodi...tvoj oče pa je itaq pameten ahahah :lol1: resnično upam da takih bo čim manj! k tvoj :kva2: ( malemu dat v roke 150KM omfg ....... )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti bi lahko pa manj žalil folk tukaj po forumu <_< Pač mu je fotr dovolu močnejši motor kupit, tebi ga pa ni (Buhu, cry me a river :grim ). Je pa res, da če bo udeležen v nesrečo, pa čeprav ne bo on kriv bo pa pizdarija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

problem je tu za starše velik .) mogoče je nam usem to čudn da nekaterim ne pustijo met motorja ampak je to velik pritisk na starše .

mam primer v družini ko se je v prometni nesreči smrtno ponesrečil sin/ moj sestrič in je že zdej pet let ampak starši zelo trpijo ker je bil edinec . tut sam ko včasih pretiravam se spomnem t ega pa te preleti da bi kr use skup prodal

lohk da si pametn pa da ne misliš da si na grobniku ko se peleš proti domu , lohk je delček sekunda lohk je maček ko ti prečka pot lohk je kar koli pa si na tleh cel razbit al pa še hujš.

to je problem s katerim se okvarjajo starši ne da ti hoče uzet vesele .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

diesel ma čist prow...moji se niso nikol z motorji ukvarjali pa smo se zmenli če bom pravdober si lahko kupim motor...fotr je biu pol cist fasciniran :P k sm ga kupu nism mew izpita pa se je kr on z njim furu :lol:

mat pa je to sprejela bl slabo...kdr sm km šow je bla zmerm n trnih d se bom kje razfuku...in res k sm mew nesrečo k me je vidla me je hmal pojela od veselja....dejstvo je da je motor zlo nevarn hobi...pa če vozš po reglcih alpa ne...k poznam več folka k se je razbilo pa niso nč divjali pa so pol jebal ježa u robidi....

in starši se zavedajo mal boljš k 16-17 letnik tega da je nevarno...fora je sam pol a znajo razumet otrokovo veselje in predvsem da mu zaupajo...kr se mi pa zdi najbl pomembno je da si sam kupš motor k pol boš mal drgač gledu na njega....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se popolnoma strinjam z modrim dirkačem...sploh pa glede tegam da si sam kupš motor :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sorry meu sm caps lock uklopln... ja vam je lahko, k nimate toliko trmastih staršev... aja... tist z zagrebnmu zavodom pa nebo šlo... ztto k si morm najprej mutor nabavt... se prav d mi dnar od truge nebo koristu

upam d razumete

Lej smo mel vsi podobne probleme na zacetku predvidevam. Moja sta bla oba absolutno proti, samo ko sem nasparal 350 jurjev, sem sel po Hondo. Konc debate. Fotr je skaku gor pa dol, sam jst sem se vozu. Zivet v utopiji, da ti bo fotr kupu nekaj, kar njemu ne disi, je brezveze. Tudi pricakovati motor, za dober uspeh v soli, je brezveze (glede na tvojo slovenscino sklepam, da pri tebi tega dobrega uspeha tako ali tako ni).

Hocem povedat, da imajo starsi tudi svoje zivljenje in svoje zelje, katere se niso izpolnjene. In ko bo meni moj otrok pri 16-ih skakal okoli in zahteval naj mu kupim motor (in ne bom glih pr ta bogatih .) ) bom verjetno sinu pokazal studentski servis (ali karkoli ze bo takrat), sam pa bom sel z zeno na Kubo na dopust.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja sj stekam. sam problem je v tem, d sm js ze nasparu 300k pa noce dt zravn se enkrt tok. pa sm mu reku d bom sam nasparov do konca, pa je reku, d sparam lahko, ampak d nej motor pozabm... mah sej bo... mi bo ze ratal. bom fotra na ksno testno vozno pelov, pa ga bom pumoje dost navdusu, d bi mi pustu

jah... slovo sm meu tri, ostalo sm mu pa 4 pa 5... biu sm pravdobr... pa mi niso dal nč... pa tud ne verjamm d mi gdaj kej bojo dal, zato k zdej delamo bajto in smo z kesom bol na tesnem. delat bo treba, pa bit trmast se naprej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!