Skoči na vsebino

Mat noriiiiiiiiiiiii


X-R2

Priporočene objave

Ma lej ne bom vozu neke 125 kubičnega sranja, ker mi je dopizdlo v vsaki klanec porivat skuter..Raje vozim še 2 leti skuter potemtakem..Ampak ker sem že kupu motor bom vozu tega, ane ?

Seveda vozim 50, tudi 150 vozim ce je treba, ampak če je pametno, pa da ni nevarnosti..

Seveda bom to hitrost stopnjeval z izkušnjami, to vsak počne

Aja še policaji..Normalno da ti je dal kazen, če pa se gledamo en drugega kot pes in mačka..

Mi smo kao v EU oni pa še jugoslavija, tak da nas in mi njih jebemo kjer stignemo, zato je bilo tako..Če bi bil domačin garantiram bi bila drugačna scena!

125ccm "sranje" po tvojem ima 6sekund do sto in končno 150+km/h. Če nočeš porivati(predvidevam da si mislu zarai kake okvare) si kupi Hondo NSR. gre kulkr gre, manjši stroški.... Ja zdej si ga že kupu ja... Ampak lohk bi pa mel 125ko kar bi blo bolj odgovrono....

Glede hitrosti:Imaš predelan moped, ma skor 150KM, ki ga NE RABIŠ, tudi s 125ko se da tolk peljat, le da je legalno in greš lahko vsaj do Portoroža brez strahu....

Ja, a ti misliš da v Sloveniji pa ni takih policajev? Ah dej te prosm...

Enkrat me je en ustavu, sem šel 40km/h kuk je omejitev, lepo ustavu in vse, pa me je tip skor podrl ker je skoču na cesto da mu ne bom spizdil.... Pol pa vse možno pregleda, celo številko šasije, pa neki je jamru, pa kolk gre to, pa nevem kaj, pa da so odstranjene blokade(takrat so ble še vse notr), pa krneki je bluzil.... Če bi prpičil alpa bi me na radar skinil bi mi dal kazen prej ko bi se ustavu...

So me u pol leta(10k km) ustavli že 8×, pa vem kako je k ti kak teži, kšn pa se pozabava mal in gre dalje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja še policaji..Normalno da ti je dal kazen, če pa se gledamo en drugega kot pes in mačka..

Mi smo kao v EU oni pa še jugoslavija, tak da nas in mi njih jebemo kjer stignemo, zato je bilo tako..Če bi bil domačin garantiram bi bila drugačna scena!

Motoristi nismo preveč priljubljeni pri policijih (razen če je policaj tudi motorist) tako da to ni važno al si v SLO ali kje drugje!!! Da bi jaz mogel dati 500k za policaje raje pa potrpim in se vozim z 125ko in kar je najbolj važno da se voziš brez skrbi in strahu. Boš videl ko boš srečal policaje da ti bo srčni utrip kr fajn poskočil .)

Če boš jamral tam sej lahko poskusiš ampak ti si še mladoleten in so starši odgovorni zate tako da če te bodo slučajno dobili oz. boš imel nesrečo bodo zato odgovarjali starši .)

125ko pa res ni treba porivat v vsak klanec ker gredo čist zadost. Vsi smo začeli z 125kami in zdaj smo pač kjer smo :huh: Itak si vsak želi čimprej presedlati na zverine ampak zakoni so pač zakoni :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi, če bo kaj narobe bom odgovoren jaz, mislim da lahko zaključimo to debato ker sem kriv, res sem narobe ravnal ampak motorja ne grem sedaj prodajat ..

drzim pesti da bo mel veliko sreče..

Drugače pa ko se vidimo gremo kaj popit pa kako turco..Bosta vidva v osprednju zaradi policije :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motoristi, če bo kaj narobe bom odgovoren jaz , mislim da lahko zaključimo to debato ker sem kriv, res sem narobe ravnal ampak motorja ne grem sedaj prodajat ..

drzim pesti da bo mel veliko sreče..

Drugače pa ko se vidimo gremo kaj popit pa kako turco..Bosta vidva v osprednju zaradi policije :OK:

Ne razumeš-NE MOREŠ BITI TI ODGOVOREN!!! Tudi če hočeš. Če bojo fotra zaprli bojo njega in ne tebe, razumeš? Drugo je pač plačat, pa še to ne moreš ker maš šolo, lohk delaš in vse, sam ni to to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem kupil motorja zaradi pup, sem ga kupil zase.. Če bi kupoval za pupe bi kupu kej bolj šminkerskega..

Ej kakega maš pa ti ? Meni je ful všeč tisti črn ko ga maš za sliko ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej kakega maš pa ti ? Meni je ful všeč tisti črn ko ga maš za sliko ?

ni moj - je pa moto guzzi griso :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kakega maš pa ti ?..

Ej že ko pišemo na forum se lahko enkrat zmenmo da se dobimo cela grupa pa gremo kam na kako turo ?

Sam jaz moram prvo registrirat..Pa še izpit do konca,...Tam konc maja..Mogoče kej prej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nimam svojga, je pa res, da je zmer kaj za pod rit pa za pelat (pa tresnt na ovinku) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, Mja kej, sej čene gremo z mojim, samo če maš izpit :OK:

Sam jaz sm lezbika, to je prvo pravilo ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem kupil motorja zaradi pup, sem ga kupil zase.. Če bi kupoval za pupe bi kupu kej bolj šminkerskega..

Ej kakega maš pa ti ? Meni je ful všeč tisti črn ko ga maš za sliko ?

mhm .... kok je dala kej mamica pa atek ? :naughty:

kot sm ti ze povedu ... te bojo policaji zacel drkat in pol bos mel .... sm ti ze povedu o tisti trojici ... sedaj vsi prodajajo .. ceprov so polnoletni vendar nimajo izpita ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:doze: emmm..ne preveč filozofirat...

vsi dolgoletni motoristi, ki so se motociklizma lotili s strastjo, so se v mladosti vozili brez izpita, brez registracije in z motorji katerih zakonsko ne bi smeli niti pogledati....

je pa res, dragi mladi GSX600, da ti bo prekleto žal, če se ti bo na cesti zgodila nesreča....sploh glede na to da bodo pravne posledice hude zaradi tvoje trme, ker si se zapičil da boš vozil nekaj česar zakonsko ne smeš...čeprav imaš možnost vozili popolnoma dostojen motorček legalno...

v primeru nesreče te ne bo nihče prašal, če želiš odgovarjat za svoje dejanje, ampak bodo preprosto pogledali v osebni dokument in se obrnili na tvoje skrbnike, ki so po zakonu do tvoje polnoletnosti odgovorni zate...

ker ti je bilo to v topicu že večkrat omenjeno, je tvoje nadaljevanje vožnje z omenjenim motociklom skoraj enako kot bi dejal: "sej mi nič ne morejo, itak je moja mama odgovorna zame - lahko delam kar želim - bo že ona odsedela zame."

kar zagotovo ni dejanje s katerim bi si zaslužil zaupanje svojih staršev.

eh..mladost - ludost O:-)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst vem , da sem mel možnost delat izpit za 125ccm, pa mi je foter reku pol tik pred odločitvijo: Če bi rad 124ko si kupi še krsto. No pol sem se mal zamislu, pa sam tut vem da mi gre samo za brzino, sem raje šel delat za 50, drugo leto grem za B kategorjo, pa bom raje pol mel težji motor. Zaenkrat sem tko zadovoljen. Vsekakor pa mam cilj met pravi motor. Ampak lepo počasi, življenje je še pred mano in treba je uživat ampak po pameti da izkoristiš celo življenje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moped... TZR 50 :huh: zgleda da je kategorijo na forumu faliu .)

ej grčo dej pust ga no...pizda sej je sam povedu..povsod neki pizdiš nanga <_<

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst vem , da sem mel možnost delat izpit za 125ccm, pa mi je foter reku pol tik pred odločitvijo: Če bi rad 124ko si kupi še krsto. No pol sem se mal zamislu, pa sam tut vem da mi gre samo za brzino, sem raje šel delat za 50, drugo leto grem za B kategorjo, pa bom raje pol mel težji motor. Zaenkrat sem tko zadovoljen. Vsekakor pa mam cilj met pravi motor. Ampak lepo počasi, življenje je še pred mano in treba je uživat ampak po pameti da izkoristiš celo življenje.

To se mi pa tudi ne zdi prou ful pametno....

Folk nima izkušenj, ne zna pelat cestaka recimo(nagibi, koleno, bremzanje v ovinku :nono: , bla bla bla), pol si pa kupi 600ko ki gre way too much in se mogoče še prej razlepi....

Jest zdej kupujem 600 cestaka, ampak hej, ko sm prvič peljal sm si reku, madafaka, tole ni zame...

Težko se je uprt pa ne obrnt ročice za gas...

Itak moram imet 25KW zarad izpita, pa lohk bi jo po tehničnem dal ven, ampak, to sezono no way...

Se strinjam z Nagayo... Najbolj odgovorno od tebe(ke že tooolk praviš da si ful odgovoren, jada jada) bi blo da prodaš Gixxa in nabaviš kakega Mitota ki je dost hitr... Dnar pa daš vezat alap nevem, in nabaviš pr 21letih magari 1000ko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmm, Mja kej, sej čene gremo z mojim, samo če maš izpit :OK:

Sam jaz sm lezbika, to je prvo pravilo ! :D

prov, te bom peljal ... sam štiklčke si obuj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej brez nabijanja pa ne gre v nobeni temi ane????!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 :angry: :nono: :topic: :topic: :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

ej folk... rabm pumoc. hocm kupt cbrko 125, pa tastari nasprotujejo 105%!!! sploh na nbeno vrjanto nocta popstit, zto k se je ud fotra bratranc fentu z mutorjom.

pac, ker sm ceu forum prebrou, vidm, d bom kr z lepga dam prfuru mutor. sam... UD KE NJ DNAR STAKNM???

a j ksna druga ucinkuvita vrjanta - fotr je menu ze 5 mutorjou najmn, pa ve ko j to... pa kr ne je*e 5% a mi gdo pusod riflo, d ga prsilm???

p.s. lota ne igram

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še ena zanimiva iz moje strani. Pred časom sm fotru razlagu, da bom kupu motor in da se ne bom pritoževal, če mi primakne kšn tolar. Fotrov odgovor (seveda je bla zajebancija): "bol če ti pištolo kupm, k bom cnej skos pršou, kr se boš tko al tko ubov" :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk... rabm pumoc. hocm kupt cbrko 125, pa tastari nasprotujejo 105%!!! sploh na nbeno vrjanto nocta popstit, zto k se je ud fotra bratranc fentu z mutorjom.

pac, ker sm ceu forum prebrou, vidm, d bom kr z lepga dam prfuru mutor. sam... UD KE NJ DNAR STAKNM???

a j ksna druga ucinkuvita vrjanta - fotr je menu ze 5 mutorjou najmn, pa ve ko j to... pa kr ne je*e 5% a mi gdo pusod riflo, d ga prsilm???

p.s. lota ne igram

No vidš tako se je isto pri meni zapletlo.... Vendar je šlo lepo počasi. Najprej sem reku da grem delat izpit in so se kr strinjal (sem si sam plačal), pol je bla zima in pol se je začel... Reku sm... mami jst hočm rs 125; pa je šou fotr v aprilio trgovino, pa mu je un tm neki nakladu, da je rs50 čist dost , pa da seda blokade vn pa gre 90, pa da morš generalno delat pr 10 000 pr 125ki :eek: Ok . In pol je reku da mi bodo 50 ko kupl ... in sm skor znoru, da se ja nom s 50ko pelu.... in je trajal, trajal.... sam pr men je matka bla za motor sam fotr pa :nono: :nono: :nono: (čeprov je on tud pr 16 motor meu) in sm jih tolko cajta prepričeval, da naj gremo 1 ga gledat v MS.... pol so me mel pa dost ; fotr je zrihtu kombi, mt pa 600.000. Da si nov kdo mislu.... jst nism meu niti 150.000 sitov.... sam sm motor dubu, za dva dobra uspeha v šoli + 2 rojstna dneva.... pol sem si pa še opremo sam kupu... glede tega ko vas pa par pravi.... jst sm si ga šou kr kupt pa niso nč mogl... tud če bi jst meu denar, pa bi se domov prpelu, bi mi kluče pobral, pa oglas dal in ga prodal (starši) za smešno ceno... :doze: uglavn m hočm ti povedat, da začni lepo počasi z izpitom, pol pa naprej, ne pa kr motor motor ... mito je hud ...bla bla bla.... .) .) LP

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!