Skoči na vsebino

Mat noriiiiiiiiiiiii


X-R2

Priporočene objave

ma ne moreš se s takim motorjem počas pelat, pa če tud nimaš j.... , ker če se počas peleš, se prevrneš :D  :whistle:

ja ni ti treba lih 250 furat! če se furaš 150, se sigurn ne boš prevrnu :alien1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Helov!

Vidm da so mtke skor povsod enake :D  tud pr men zej k delam izpit do 125ccm se ze kr trese k ve de bom pol kupla 125-ko pa de me nemore ustavt pa pika to sem ji tud ze povedala :yea1: in mam zaenkrat mir :kva2: Komi cakam de se bom lohka pol okol furala s svojmu motorjam k itq sparam zanga ze od ene 7 klasa :lol1:

Fajn se mejte &uzivejte!

Lp

Kaj pa fotr prav ? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in kje boste dob 1,5mio - 2.0mio za te motorje k tok govorite kaj bote mel že zdj pr 19,20 letih? Mislm da vm to še ne bo ratal.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol dej zej pa ze mal pretiravaste :D mhm ...... sploh pa ze :topic: aja pa btw men tud pravjo stari da se bom tud jst ubil ko se je ze edn kolega sam mene boli k..... ko si bom motor sam kupu pa en dan ga bom prpelju domov in tko bo sm ze kar povedu .... :) uglavnm pa stare dva tecnarista da ne dasta niti tolarja zto kr me kao ne bosta mela na vesta kr se bom ubil in drugic pomoje zto kr sta skopuha in masta to le za izgovor da jim ni treba dat kesa :D ma bmk :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, drgac pa moj stari ful neki pravi ko so bli pa tm oni taki ko jst zej so se pa z mzi pa javami fural okol tko da .... sej so bli lhi taki ko mi dej .... majka pa se vsa srecna ko se je z motorjem okol furala :D lool :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mors mal dilat... ful kesa prnese ;) (kupis 100g za 150k, pol pa prodas za 200k, itd)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to mors mal dilat... ful kesa prnese ;) (kupis 100g za 150k, pol pa prodas za 200k, itd)

hmmmm nekdo pa ma izkušnje s tem kaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in kje boste dob 1,5mio - 2.0mio za te motorje k tok govorite kaj bote mel že zdj pr 19,20 letih? Mislm da vm to še ne bo ratal.

Eni delajo ...k nigri :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo ga pr men je pa situacija po novem taka... un dan se ga je ata mal poveseliu(alko) :P pol pa ponavad ko je dobre vole mama dalse razgovore :) in pravi da un mi bo ze dau dnar zram, da mi zaupa, da use lepo in prau, sam na drugi stani so pa moja mama, babi 1 in 2, deda 1 in 2 itd. ki pa temu nasprotujejo! Ker kao mislijo da me on posila u grob. Sej zej ne pravim da pa ata ne skrbi za men itd. ampak on me razume(vozi Varadero 1k). Uglaunem motor bo, zej je treba dat sam casu cas, treba bit pridn u soli(to je se najtezi... ampak za motor bomo tut to ustimal) pol pa veselo cepat kilometre.

PS: moj fotr ni pjanc ce je komu to tak zvenel :D :P

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr meni je blo isto. vsi v familiji so nasprotovali a fotr je potegno z mano kr ko je on biu mlad je tut mel par motorjev. majka mi je skozi govorla da je motor smrt pri hiši pa naj si trugo nabavim pa take. zdaj se je že mal ohladla sicer ma še te pa te izpade pa dobro jebat ga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz nisem imel nobenih problemov, ko sem izpit šel delat, sem se kr prjavit šel, pa pol doma reku, da bom izpit naredu, fotr kok se spovnem je reku neki v tem smislu "no končno si se spravu". Potem ko sem začel iskati motor me je prvo foter pustil, da se pač odločim ka bi rad pa to, sem preiskal ogromno, reku mi je, ti poiš, pogledat bova pa že skupi šla. No tako je tudi bilo. Sicer je bil pa foter včasih motorist, pa v žlahti nas je kr velik, k mamo motorje, oz. nekateri so jih imeli. Tak, da ni blo nobenih problemov, če je pa kdo kej hotu rečt, sem se pa samo nasmejal, tako kot še vedno zdaj naredim, ko začne kdo pametovati.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmmm nekdo pa ma izkušnje s tem kaj :D

ŠTFU :P

Bol slabe če plačaš 150k za 100g :D

ce ves od koga kupvt dobis ubijausko za tak kes... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehj odvisn kasn diler tud si .... al si ksn mulc al pa res dobr diler .....kr finta je v tem da lahko ti kupis robo za 100jurjev pa dobis pol vn recimo 30k cistega dobicka ampak fora je CAS IN FOLK ! kr je ful odvisn al ti prodas to robo v par dneh al pa v enem mescu :D hehe :) no pa da ne bomo prevc :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja nebi o tem... gremo raj naprej z temo... se dobr da se moja mt ne zaveda kasn stroj mam u garazi :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako bom rekel. Težav glede tega nisem imel. Se je pa kar nekaj mojih znancev ubilo z motorjem (po svoji ali tuji krivdi), tako da je njena skrb zate upravičena. Ampak zmeraj obstajata najmanj dve perspektivi. Če recimo hipotetično pogledamo tebe čez 70 let, kot starega, zakompleksanega, senilnega starca, ki nikoli ni užil tistega kar si je resnično želel. A ni bolje da živiš srečno, pa magari krajši čas, kot zdolgočaseno, daljši čas? Če ti je usojeno, da se ubiješ, se pač temu ne moreš izogniti. Je pa tragedija za vse ostale. Vsi tisti, ki pa so se ubili, pa četudi mladi, so se ubili zadovoljni. Se vem, da se sliši smešno ali čudno, ampak verjetno so živeli življenje kot so ga želeli. Na žalost le prekratek čas. Dejstvo je, da je tvoji mami recimo vrhunec življenja recimo nakupovati čevlje, obleke, kuhati in pomivati stranišče, ti pa potrebuješ bolj razgiban način življenja. Bolj adrenalinski. In seveda ona tega, ker živi v svojem "varnem" svetu, ne razume. Svojih otrok pa ne smeš zavijati v celofan, ker tako škodiš samo njim samim, zato da je tebi, kot staršu prijetno. Kaj pa njim? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje in kje boste dob 1,5mio - 2.0mio za te motorje k tok govorite kaj bote mel že zdj pr 19,20 letih? Mislm da vm to še ne bo ratal.

Jaz recimo nikjer. Tistega ThunderCata sanjam že od pamtiveka, privoščil si ga bom pa komaj (če si ga bom lahko), ko se bom zaposlil. Se pravi, še vsaj 4-5 let. Pa so rabljeni že za 700.000sit, ampak nimam niti 100.000sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Svojih otrok pa ne smeš zavijati v celofan, ker tako škodiš samo njim samim, zato da je tebi, kot staršu prijetno. Kaj pa njim?

:yea2: :yea2:

Mojemu sinu, ki je pred kratkim dopolnil 5 let smo jaz, žena in njegova babi (tista, ki meni do 1. letnika ni pustila niti, da bi si sam APN kupil, potem sem si ga vseeno, in mi je rekla da zdaj grem lahko pa še jaz v klet, kjer je motor, pa sem rekel, prav, pa grem in vzel deko, pa me je ustavila) kupili Tori Cross in sedaj z njim rije okoli hiše in po motokros progi. Po progi rijem tudi sam s CR 250. :yea1: :yea1:

Samo še kot zanimivost.

Prejšnji teden je bil sin 7 dni z babico na morju. Ko sem ju prišel iskat, so bile njegove prve besede:''Ati kdaj se bom lahko spet z motorjem vozil?''

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!