Skoči na vsebino

Mat noriiiiiiiiiiiii


X-R2

Priporočene objave

a to ma sploh kaj veze v to temo :eek:

Seveda ima: kklemn ni zadel sedmice in bo še naprej najedal fotru.

BTW kklemn, a izpit za moped pa že imaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda ima: kklemn ni zadel sedmice in bo še naprej najedal fotru.

BTW kklemn, a izpit za moped pa že imaš?

neverjamem da ima k stari mu sploh motorja ne pustijo posledica niti izpia mu ne pustijo iti delat .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neverjetni ste :slap: :lol1:

jst za foro izbacim loto pridm gor drug dan pa maš tkoj debato o davkih pa nevem kaj :lol1: smeh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neverjetni ste :slap: :lol1:

jst za foro izbacim loto pridm gor drug dan pa maš tkoj debato o davkih pa nevem kaj :lol1: smeh

pa še pojma nimajo kaj o davkih in takih stvareh ........... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.)

Ti sploh ves kolk je to denarja :? S tem denarjem lahk normaln clovek zivi celo zivljenje brez da migne s prostom,teb se pa zdi to malo :? neke ni vredi s tabo al pa samo premalo cenis denar(ze jaz ga slabo,kaj sele ti)

Sem bral da večina tako hitro "spečenih" miljonarjev porabi ves denar v 2 letih .) .) samo 20 % ljudi ta denar zna investirat in tako obogati .) .) drgač pa da novš mislu.... da se ti življenje v takem primeru obrne na glavo - ne samo v + smislu temveč tudi v - :grim :grim tako da lahko po par letih obžaluješ da si zadel tak dobitek .) .) drgač je pa tole :topic: ker je tle tema mat noorrrriii!!!! .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neverjamem da ima k stari mu sploh motorja ne pustijo posledica niti izpia mu ne pustijo iti delat .)

ja mam za 50ccm izpit... mam tud 4 tomose... sam kva nj si js ce niso ustimani za registracijo, skoda dnarja za to da bi jih registriru... te mutorje mam pa zato lohk, k so bli glih pri bajt

za mucnjsga mi pa ne pustijo, zto k mi ne zaupajo...

sj izpit za 125ccm mi pustijo narest!!!

glede mutorja mi pa ratuje, ker fotr ze popusca :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah probaj to foro :D

al grem zdaj delat za 125cc da se naučim vozit z motorjem in se ga navadim, da bom lahko ko bom starejši in imel močnejši motor vozil po pameti in z izkušnjami, ali pa bom potem šel direktno na 150km motor brez izkušenj --->veš kaj sledi :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sj izpit za 125ccm mi pustijo narest!!!

glede mutorja mi pa ratuje, ker fotr ze popusca :OK: :OK: :OK:

no vidš sej gre :OK: :OK: sej so bli pr men tud ful proti... sam pol je šlo :OK:

upam da boš hitr urihtu to stvar in napisal kej v temo 125 ke javte se :OK:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no vidš sej gre :OK: :OK: sej so bli pr men tud ful proti... sam pol je šlo :OK:

upam da boš hitr urihtu to stvar in napisal kej v temo 125 ke javte se :OK:

tnx!!

takoj ko bom dobu motor se vm javm :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

lp.jastmam srco da zvimo iz lj! :OK: str sm 14 in oktobra 15!vozt sm zacel pr 13 najprej tomosa avtomatic 1 leto nato je moz od mtke kupu skutr in se to pol 2 leti!cez eno leto bom petnajst in neki cez , pol in bom su delat ispit za 125 ccm!mt mi je rekla da mi financno pr motorju ne bo pomagala :cry: ampaki mi pac dovoli(mi zaua) ce bom su leo pocasi navzgor 125 -->350-->600-->.......!! :OK: !neki od tga sm prdubu tut s tem k sm ji povedu da po 2 letih 125 dobis 350 pol pr 21+ pa za neomejeno !tko da upimo !!!! :OK:

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kje to vas učijo pisat :blink: :wacko:

Vrjetn mu zato doma nočjo kupt motorja,ker ma slovenščino že 8 let nezadostno :grim

Sm se pa nasmeju k sm bral njegov post :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp.jast mam sreco da zvimo iz lj! :OK: str sm 14 in oktobra 15!vozt sm zacel pr 13 najprej tomosa avtomatic 1 leto nato je moz od mtke kupu skutr in se to pol 2 leti!cez eno leto bom petnajst in neki pol , in bom su delat ispit za 125 ccm!mt mi je rekla da mi financno pr motorju ne bo pomagala :cry: ampaki mi pac dovoli(mi zaupa) ce bom su leo pocasi navzgor 125 -->350-->600-->.......!! :OK: !neki od tga sm prdubu tut s tem k sm ji povedu da po 2 letih 125 dobis 350 pol pr 21+ pa za neomejeno !tko da upimo !!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lp.jast mam sreco da zvimo iz lj! :OK: str sm 14 in oktobra 15!vozt sm zacel pr 13 najprej tomosa avtomatic 1 leto nato je moz od mtke kupu skutr in se to pol 2 leti!cez eno leto bom petnajst in neki pol , in bom su delat ispit za 125 ccm!mt mi je rekla da mi financno pr motorju ne bo pomagala :cry: ampaki mi pac dovoli(mi zaupa) ce bom su leo pocasi navzgor 125 -->350-->600-->.......!! :OK: !neki od tga sm prdubu tut s tem k sm ji povedu da po 2 letih 125 dobis 350 pol pr 21+ pa za neomejeno !tko da upimo !!!! :OK:

Ne... še vedno nezadostno...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne... še vedno nezadostno...

:lol1: :lol1: :lol1:

Dejmo mu pomagat...

"LP.Jaz imam srečo da živimo v Ljubljani trance_40_thumbup.gif .Star sem 14 let,oktobra bom 15!Vozit sem zacel pri 13 najprej Tomosa avtomatic 1 leto nato je moz od mtke kupu skutr in se to pol 2 leti!cez eno leto bom petnajst in pol,in bom su delat izpit za 125 ccm!Mami mi je rekla da mi financno pr motorju ne bo pomagala trance_13_cry.gif ampaki mi pac dovoli(mi zaupa) ce bom su lepo pocasi navzgor 125 -->350-->600-->.......!! trance_40_thumbup.gif !neki od tega sm pridobil tut s tem k sm ji povedu da po 2 letih 125 dobis 350 pol pr 21+ pa za neomejeno !tko da upejmo !!!! trance_40_thumbup.gif"

Upam, da bo za 4,kaj praviš Gregc? :P

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej , mudil se mi je. drugače pa pričajmo o temi! :OK:

sam neki , ker je po vajinem mišljenju boljši:

yamaha tzr 125

honda nsr 125

Popravljeno . Popravil tada14
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej , mudil se mi je. drugače pa pričajmo o temi! :OK:

sam neki , ker je po vajinem mišljenju boljši:

yamaha tzr 125

honda nsr 125

honda :OK: , no lepš mi je pa novejši letniki so tut ane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vrjetn mu zato doma nočjo kupt motorja,ker ma slovenščino že 8 let nezadostno :grim

Sm se pa nasmeju k sm bral njegov post :)

LoL, Roky. 8 let netadostno :lol:

Malo samopromocije, ane peshy :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!