Skoči na vsebino

Istospolna partnerska skupnost


jose

Priporočene objave

:P kdor vozi kawasaki ali suzuki ali kakršen koli motor z moškim imenom je peder...katera koli vozi hondo, yamaho in slične motorje ženskih imen..je lejzbika. zaključena tema.  :afro1: ostali smo heteroseksualci.  :afro1:

evo, pa so me pogruntal. ker vozim suzuki sem peder. :) :lol1: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda pa se lahko vsakdo po lastni volji odloči tudi za borbo proti mlinom na veter in za rinjenje z glavo skozi zid. Je večji spektakel, nedvomno.

in za rinjenje na forumih ;)

Kaj pa, če bi jst istospolno živel z Nagayo recimo - kakšne so pa tam potem pravne in druge možnosti? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in za rinjenje na forumih ;)

Kaj pa, če bi jst istospolno živel z Nagayo recimo - kakšne so pa tam potem pravne in druge možnosti?  :afro1:

Pravno gledano bi bil dostikrat v riti, enakopravno gledano tudi, drugih možnosti pa ne bi imel, ker bi bil samo okrasek. Face it. Taka je naša usoda. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj smo pravzaprav do zdej ugotovil tuki? a se jim pusti al ne?

bo treba referendum (anketo)  :OK:

Ma kaki referendum? Bi moral bit zakon proti temu, da se na referendumih odloca o vprasanjih ki se ticejo clovekovih pravic. Vsaj v drzavi ki naj bi bla demokraticna in ima sprejeto ustavi, ki jih priznava.

Recimo ce bi bla tvoja zena zarad nekih komplikacij v nosecnosti zivljenjsko ogrozena, in otrok se ne bi bil sposoben prezivet izven maternice, bi sel do sosedov in jim dal anketo, ce ti dovoljo da zena naredi splav (pa recimo da bi blo se tko da bi bil splav zakonsko prepovedan, kot imajo to recimo versko fanaticni Irci), oz. se namesto tebe odlocijo kdo od njiju naj umre???

O nekaterih vprasanjih ljudstvo ne more odlocat. Pika. To so vprasanja ki se zadevajo temeljne clovekove pravice in svoboscine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prof. dr. pepsi, like allways ste v najlepsejsi formi. grande danke in finke. :P

vovin:

moderatorji moderiramo samo v "resnih" temah ali tam kjer je to potrebno. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pride??? :naughty:

Parada ponosa

sobota, 02.07. @ 11.00: ulična povorka

Križanke/Prešernov trg/Mestna hiša, Ljubljana

sobota, 02.07. @ 21.00: velika zabava

Metelkova mesto, Ljubljana

Tadej, ti si baje še posebaj vljudno vabljen ob 21h na veliko zabavo :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pride??? :naughty:

Parada ponosa

sobota, 02.07. @ 11.00: ulična povorka

Križanke/Prešernov trg/Mestna hiša, Ljubljana

sobota, 02.07. @ 21.00: velika zabava

Metelkova mesto, Ljubljana

Tadej, ti si baje še posebaj vljudno vabljen ob 21h na veliko zabavo :lol:

Parada pogroma bi bil primernejši dogodek s temi akteriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem se "spomnil" se _enega_ razloga zakaj sem proti.......

ko (ce) boste vsi pedri in lezbace bo slovenski narod izumrl.

:hmm: no ja, saj bistvene skode najbrz ne bi bilo. :devil: :P :naughty:

se en razlog: kako lahko puncki, katero posvojita pedra, dva moska razlozita o "zenskih" tezavah. iz izkusenj?!

kako se pocuti decek v soli, ko odkrije da on in njegovi starsi - dve lezbe - ne tvorijo normalne druzine?! seveda ga ne bo nihce od sosolcev zafrkaval.

in kako mu bosta ti dve zenski pomagali pri prvih odkrivanjih lastnega spola.

but hey, maybe it´s just me. :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kako se pocuti decek v soli, ko odkrije da on in njegovi starsi - dve lezbe - ne tvorijo normalne druzine?! seveda ga ne bo nihce od sosolcev zafrkaval.

in kako mu bosta ti dve zenski pomagali pri prvih odkrivanjih lastnega spola.

:doze:

najbrz priblizno tok kolikor je to meni pomagala moja mama....

nič...

aja :blink: ....ups :blush:

bi mogla bit tiho :grim

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma a ti niso vsi progejlezbijskiki protektorji povedali, da je vse prfektno in se nimaš česa bat, da bi taka familja bla disfunkcionalna... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelo preprosto:

1. kako pa oče samohranilec razloži ženske težave, ko mu žena po recimo dolgotrajni boleči smrti umre in mu tudi na misel ne pride, da bi se ponovno poročil?

2.verjetno tako, kot se je otrok, ki je imel samo enega starša (beri "pankrt" )počutil in tako, kot se je otrok ločenih staršev počutil.... danes je to že čisto normalno, takrat je bilo to moralno nesprejemljivo.

3. beri prvo vprašanje, samo da vloge zamenjaj - oz. spole.

Še kaj mogoče?

IT is just you!! :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdo pride??? :naughty:

Parada ponosa

sobota, 02.07. @ 11.00: ulična povorka

Križanke/Prešernov trg/Mestna hiša, Ljubljana

sobota, 02.07. @ 21.00: velika zabava

Metelkova mesto, Ljubljana

Tadej, ti si baje še posebaj vljudno vabljen ob 21h na veliko zabavo :lol:

:doze: bla tam nekje okol...popoldne....vse kar sem vidla so ble glave gostov Macka ki so se obracale za nekim malce nenavadno oblečenim dečkom.....

klinc... :doze:

zaplankani smo pa konc :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

sem se "spomnil" se _enega_ razloga zakaj sem proti.......

ko (ce) boste vsi pedri in lezbace bo slovenski narod izumrl.

:hmm: no ja, saj bistvene skode najbrz ne bi bilo. :devil:  :P  :naughty:

se en razlog: kako lahko puncki, katero posvojita pedra, dva moska razlozita o "zenskih" tezavah. iz izkusenj?!

kako se pocuti decek v soli, ko odkrije da on in njegovi starsi - dve lezbe - ne tvorijo normalne druzine?! seveda ga ne bo nihce od sosolcev zafrkaval.

in kako mu bosta ti dve zenski pomagali pri prvih odkrivanjih lastnega spola.

but hey, maybe it´s just me. :afro1:

Valjda, to je nalezljivo :devil:

Hja, kolk je pa tebi stari pomagal pri odkrivanju lastnega spola??? Ti je pokazal kako se ga vrze na roke? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, pa so me pogruntal. ker vozim suzuki sem peder. :)  :lol1:  :whistle:

Yaz vozim pa YAMAHO. Kaj sem jaz veliki J*bač.....

Vendar, ko pomislim...YAMAHI je ime Bulldog...

Ali sem sedaj biseksualec???

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Praviloma me nič ne moti, saj naj vsak uživa, kakor mu paše. Zaradi mene se lahko poročijo, skupaj naredijo hiše,tovarne, mesta, kar jim pač paše...

Glede posvojitve otrok pa sem proti, saj ima (po moje)vsak otrok pravico do mame in očeta. Res je, da marsikateremu otroku to ni dano, vendar je to običajno igra slučaja( beri: nerazumevanja staršev, premalo ljubezni, neskladje značajev, itd). Ne bi pa komaj rojenega otroka "obsojal" na neko (kljub vsemu razumevanju do drugačnih, in naj sami s seboj počno vse, kar se jim zahoče) malce "nenavadno zvezo". Naj se o tem, ali bo pristaš enospolne, ali večspolne skupnosti, ta "posvojeni" otrok odloči, ko bo polnoleten. Oziroma , vsaj približno odrasel.......

Pa lep pozdrav, predvsem pa lep dopust vsem enako in tudi drugačemislečim.....

LP Damjan

Popravljeno . Popravil Damian
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po drugi plati je pa tudi v razumevanju, ljubezni in skladju značajev istospolnih partnerjev kar precej igre slučaja.

Komaj rojeni otrok je hočeš-nočeš obsojen na marsikaj težko v celoti predvidljivega. In t.i. "družba" si samo dela utvare, da lahko karkoli regulira.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v vednost in razgledanost !

v angliji je raziskava pokazala da je 40% maldoletnikov imelo prvo spolno izkušnjo z istospolnim partnerjem ! O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!