Skoči na vsebino

Istospolna partnerska skupnost


jose

Priporočene objave

ah... ko bi bili poslanci tako razumni, kot smo mi sedaj tukaj.........

sej vem  :grrr  :grrr  utopija......

če bi mel tud mi poslanske plače tud ne bi ostalo časa za razumne razprave

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no kr ste tako slinasti in lezete en drugemu v r... bom dodal še svojo "negativnost" <_<

istospolne zveze bi s posvojitvami na koncu sproduicirale samo še več istospolno usmerjenih ljudi. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorazd - daj mi to razloži kako je to mogoče??

Namreč ravno heteroseksualnemu paru se zgodi, da "sproducira" (jao, kaka beseda :slap: ) homoseksualnega otroka. Kako bi potem lahko homoseksualni pari sproducirali? Se ti ne zdi, da smo v že dovolj dobro s tem seznanjeni, da vemo, da vzgoja pri tem nima nič?? Tak otrok bi bil le manj obremenjen s tem, kako spolno usmerjenost ima kdo.......

In tudi sicer smo nekako rekli, da se ne bomo spuščali v teme otroci in homoseksualni pari, ker trenutno SLO še ni dovolj zrela za taka vprašanja........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pupa.....so že našli gen, ki določa spolno usmerjenost ?

Ko ga bojo bomo lahko govorili o ,,prirojenem,, do takrat pa ne dajat roke v ogenj...čeprav bo pestro, ko ga bodo , če obstaja.....

Čist tko...a ti bi če bi imela možnost spremeniti tak genetski zapis v hetero pri svojem otroku...a bi ga al ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko vprašanje!

NE: ker bi s tem otroka umetno spremenila in ker sem mnenja, da moraš imeti svojega otroka rad, ne glede na to kdo je in kak je. Drugo je z boleznimi, kot so Dawnow sindrom, ker dejansko otrok ni sposoben sam živeti (oz. v redkih primerih so sposobni). Mene spolna usmerjetnost ne moti in ne vidim razloga, da bi spreminjala. Samo da se ne drogira.....

DA: v času, v katerem trenutno živim imajo gayi težke pogoje življenja. Družba jih še vedno ne sprejema, tudi kar se služb tiče zna biti problematično in predvsem imajo otroci, ki spoznavajo svojo identiteto velike probleme in traume pri priznavanju samim sebi kdo so.

AMPAK, če bi živeli v družbi, kjer bi bili enako sprejemljivi oz. se nihče niti ne bi zanimal za spolno usmerjenost nekega posameznika (kar se mi sploh zdi absurdno, da se v to vtikamo)je moj odgovor zagotovo NE!

Res je, da nekega kromosoma niso našli, ali ne vem kake genetske spremembe, ki bi kazale na to, da je genetika kriva za to, da so taki. So pa delali raziskave pri tistih, ki imajo posvojene otroke ali pri ženskah, ki so se dale oploditi, pa živijo v lezbijčnem svetu in ni bilo nič več, celo manj otrok homoseksualno nagnjenih, kot povprečno pri heteroseksualnih parih. tako da...........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še nekaj.... imela semo možnost opazovati reakcije ljudi v dveh različnih okolicah in predvsem mestih:

na Brniku v Ljubljani sta se poljubila dva fanta v slovo, ker je eden odhajal. Ne da bi se lizala, dala sta si poljub in se stisnila v objem. Sem se bala za njuno življenje, saj je mimo primaširal policaj z neko puško ali mitraljezem al kaj hudiča je tista stvar in je kar malo močneje prijel za orožje in grdo gledal. Drugi so tudi skoraj da ne dol popadali in obnemeli.

V Londonu sredi mesta, kjer je bila taka gužva, da je bilo kar joj. Smo sedeli pri enem vodnjaku in čakali še ostale iz ekipe. Seveda jih je tam posedalo še vse 100 drugih ljudi. In sta prišla dva fanta, vsak iz svoje strani, se poljubila (enako kot prva dva) in se stisnila v objem in se zmenila kam gresta. Ljudje so ju videli, pa seveda niso nič odreagirali, normalno so se pogovarjali in kot da se ni nič zgodilo. V takem okolju ne bi niti pod razno šla spreminjati nekih genskih in ne vem kakih še zasnov lastnega otroka......

A ti bi rada jedla izključno gensko spremenjeno hrano?? Jaz ne!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to je pa tisto, ko je že tolko vsega, da te ne briga več vprašajte kakega gasilca ali picamorta (un k pobira mrtve)-isto je s trupli :afro1: ...ko jih vidiš par sto ti je vseglih... <_< vsaj na zunaj... <_<

tako je s tem...ko se ta reč razpase bo vseeno in bo takoj "odprta družba" in "visoka tolerantnost", pač nobenega ne bo več brigalo...tako kot jih ne bo brigalo za njihove težave, kot jih sedaj, ko je tega še malo videt... <_<

zanimiv paradoks...

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti bi rada jedla izključno gensko spremenjeno hrano?? Jaz ne!

Viš jaz pa......sploh če bo boljša...v kar verjamem da bo...seveda takrat mene ne bo več (a pa tut B) ....ko bo bode zadeve raziskane in stvari jasne.

Jagode pod snegom....,,listi,, solate z mesnimi geni...boste ,,berivko,,? ...Ne dejte mi ,,šniclarko,, :kva2:

Popravljeno . Popravil lina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gorazd - daj mi to razloži kako je to mogoče??

Namreč ravno heteroseksualnemu paru se zgodi, da "sproducira" (jao, kaka beseda  :slap: ) homoseksualnega otroka. Kako bi potem lahko homoseksualni pari sproducirali? Se ti ne zdi, da smo v že dovolj dobro s tem seznanjeni, da vemo, da vzgoja pri tem nima nič?? Tak otrok bi bil le manj obremenjen s tem, kako spolno usmerjenost ima kdo.......

In tudi sicer smo nekako rekli, da se ne bomo spuščali v teme otroci in homoseksualni pari, ker trenutno SLO še ni dovolj zrela za taka vprašanja........

"Smo rekli"?

PS: če ne bi bilo prometnih predpisov in bi vsi divjali ... bi bilo divjakov več ali manj, kot jih je sedaj, ko veljajo predpisi in se kršitelje kaznuje?

just a wild guess...

PS2: a gen, ki skrbi za odvisnost pa bi mu dala spremeniti - ali bi ga pustila, naj je tak, kakor mu je namenjeno po igri naravnih genetskih naključij?

Jaz na suho teoretizirat ne morem - verjetno bi v situaciji, ko bi to bilo možno, temeljito razmislil, se pogovoril z otrokovo mamico, in potem morda dal spremeniti gen ...

Popravljeno . Popravil SymRu
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hvala bogu mene takrat upam, da ne bo več... ker tole mi pa sploh ne bi sedlo....... sem bolj za naravno .) - čeprav je že to vprašanje, kaj naravno sploh še je......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Brniku v Ljubljani sta se poljubila dva fanta v slovo, ker je eden odhajal. Ne da bi se lizala, dala sta si poljub in se stisnila v objem. Sem se bala za njuno življenje, saj je mimo primaširal policaj z neko puško ali mitraljezem al kaj hudiča je tista stvar in je kar malo močneje prijel za orožje in grdo gledal. Drugi so tudi skoraj da ne dol popadali in obnemeli.

glede brnika ti rečem to da je bil osamljen primer... sam namreč delam na letališču in na dnevni bazi opažam posebneže in sem priča podobnim situacijam, prav tako na videz poznam verjetno vse policiste tam in ti zagotavljam da je blo to z možem postave zgolj naključje... jasno pa je da so ljudje obnemeli glede na to kako konzervativna je naša dežela (vsaj navzven ker ravne kak dan nazaj sem bral o preko dvesto spolnih zlorab otrok pod 15v enem letu v sloveniji)

spremenit se ne da nič... take razprave v medijih pa samo burijo duhove, končni rezultat bo pa enak tistemu ki ga podpirajo množični mediji...btw a je ta problem že bil na trenjih? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ker se noben "istospolnik" ne bo medijsko smešil, saj bi ga novinarji raztrgali in naredili risanko z njega...to pa kaže na dejstvo...da je "istospolništvo" psihična motnja...po malem tudi za to, ker so argumenti za lase privlečeni... :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ker se noben "istospolnik" ne bo medijsko smešil, saj bi ga novinarji raztrgali in naredili risanko z njega...to pa kaže na dejstvo...da je "istospolništvo" psihična motnja...po malem tudi za to, ker so argumenti za lase privlečeni... :afro1:

Ali zaradi tega, ker živi v svetu, kjer se tega ne odobrava in bi vseeno rad imel službo in normalno življenje? Ali mogoče zaradi tega, ker se njegova spolna usmerjetnost (kar naj bi bilo po difoltu intima - mene tut ne zanima, a ga ti ženi/punci/lubici tlačiš v rit in potem v usta, al ne) nikogar ne tiče???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... mene tut ne zanima, a ga ti ženi/punci/lubici tlačiš v rit in potem v usta...

Hja, tkole potihceno se ti je pa ipaq prismukala v misli tudi ta varianta... :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tkole potihceno se ti je pa ipaq prismukala v misli tudi ta varianta...  :naughty:

ma sem mogla zelo razmišljati kaj bi dala..... in sem probala dati nekaj tako "nagravžnega" kot je njemu spolni akt dveh moških.........

:hmm: al bi mogla še kaj bolj groznega in "nagravžnega"??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ou ou, nisem rekel da me moti, če dva tipa porivata med sabo al dve babi...ampak, da zahtevajo neke extra pravice samo zato, ker majo drugačne spolne želje je pa kratko malo idiotsko! saj imajo vse normalne pravice kot mi drugi, a zej zaradi njihove spolne usmerjenosti moramo cel svet obrnit na glavo al kaj? mislim da je to nagravžno. <_<

zakaj se pa morajo poročat? meni se zdi samo kaprica in nič drugega. :doze:

pa prav...dajmo jim omogočit poroke in posvojitev otrok itd itd. in se bo hmalu pokazalo kaka zavožena sprevržena bedarija je vse skupaj... :afro1:

Popravljeno . Popravil GorazdH
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ou ou, nisem rekel da me moti, če dva tipa porivata med sabo al dve babi...ampak, da zahtevajo neke extra pravice samo zato, ker majo drugačne spolne želje je pa kratko malo idiotsko! saj imajo vse normalne pravice kot mi drugi, a zej zaradi njihove spolne usmerjenosti moramo cel svet obrnit na glavo al kaj? mislim da je to nagravžno. <_<

zakaj se pa morajo poročat? meni se zdi samo kaprica in nič drugega.  :doze:

pa prav...dajmo jim omogočit poroke in posvojitev otrok itd itd. in se bo hmalu pokazalo kaka zavožena sprevržena bedarija je vse skupaj... :afro1:

ou ou tebi.. ustavi konje srce!! Kake extra pravice?? Daj zdej pa prosim napiši kake ekstra pravice?

Želijo imeti enake pravice, kot imajo heteroseksualni partnerji, pa ne nekih ekstra!! Zakaj se želijo poročati?? Ma kaj to resno sprašuješ, al kaj? Kaka kaprica? koga? dveh ljudi, ki se imata rada je zate kaprica?? Ravno svet zaradi njihove spolne usmerjetnosti obrača na glavo... oni bi bili le radi ENAKOPRAVNI vsem ostalim državljanom, ker se nikogar ne tiče od nekoga spolna usmerjetnost.

Res te prosim za bolj tehtne argumente. Kaj hočejo oni več, kot imamo pa mi (heteroseksualni ljudje)??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ker se noben "istospolnik" ne bo medijsko smešil, saj bi ga novinarji raztrgali in naredili risanko z njega...to pa kaže na dejstvo...da je "istospolništvo" psihična motnja...po malem tudi za to, ker so argumenti za lase privlečeni... :afro1:

A če te mediji raztrgajo in naredijo risanko iz tebe, kaže na dejstvo, da je nekaj psihična motnja? Hmm...zanimivo. Sej sem vedel, da so skoraj vse medijske osebnosti, ki se jih trga, psihično motene .) No, če še nism vedu, pa vem zdej.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejstvo je da če slak reče da je ena stvar bela pol je lahk tud črna ampak slovenija bo rekla da je bela... razumem da je težk najdit enga primernega kandidata al pa dva al pa celo kake hetero kandidate k bi jih zagovarjal ampak tko pač je... če nekdo ne stopi naprej in pove zakaj sploh zahtevajo kar zahtevajo pol je vsa zadeva ena politična farsa in pesek v oči slovenski javnosti (madonca tega je pa precej pr nas)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!