Skoči na vsebino

motoristke


Priporočene objave

evo več ko eno žensko spustiš v temo pa glej kam pridemo. mud fight bi bila kar bolj primeren, mogoče pa bi se lahko pogovarjale o občutkih, ki jih doživljate med pohanjem šnicla - bi se verjetno manj kregale.

al pa tudi ne? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se jebat s šnicli...to je še bolj pereča tema kot levi al desni ovinek.

Je povsem odvisno od strani pristopa k štedilniku in pa dnevne zategnjenosti deviškega pasu...ter seveda higienskega stanja le-tega. Zakaj misliš, da je toliko enega kurčenja okrog spolne determinacije uporabnika motorja? Moja zadnja teorija je, da so najbolj glasne - kot vedno - ne ali premalo ali zanič pof***** babnice, ki iščejo razprtije kjerkoli. Deviški pas bi bil lahko eden izmed razlogov tega. za vse ostalo pa so najbrž krive same, ker so grde. :) :) :) :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne se jebat s šnicli...to je še bolj pereča tema kot levi al desni ovinek.

Je povsem odvisno od strani pristopa k štedilniku in pa dnevne zategnjenosti deviškega pasu...ter seveda higienskega stanja le-tega. Zakaj misliš, da je toliko enega kurčenja okrog spolne determinacije uporabnika motorja? Moja zadnja teorija je, da so najbolj glasne - kot vedno - ne ali premalo ali zanič pof***** babnice, ki iščejo razprtije kjerkoli. Deviški pas bi bil lahko eden izmed razlogov tega. za vse ostalo pa so najbrž krive same, ker so grde. :) :) :) :devil:

nočem biti sicer tako groba, kar se grdote tiče - ampak se čisto strinjam s tabo :D :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdu ma**r.....BABE.....pa dejte vse tiste silne vibratorje mal uporabljat....... :angry2: :angry2: :angry2: :angry2:

Boste vidle,da bo svet koj lepši, nežnejši,......bolj izpopolnjen......ne pa se tlele neki med sabo prepucavat.....iz tega običajno ne rata nič dobrega.....da o kakšni izpopolnjenosti ne govorim!!!!!!!!!!!! :angry2: :angry2: :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...so govorili......

...perfect moški.... :grim

:winkiss:

me je kdo klical :P

hladno pivo in fafanje prosim če se že ponujate :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...nič ampak...navadna packa si. Kaj češ...dost kul ;)

packa?

potem pa kar v mud ring z njo.

kul imamo že dve.

lahko kar začnemo...

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim, da je ženska na motorju in komentarji, ki so na to temo čisto odvisni od folka s katerim se družimo, meni se še ni zgodilo, da bi me nekdo zviška gledal, ker imam motor, temveč se imamo zato prav lepo, kaj pa ostali mislijo, ki me iz kakšnega bifeja gledajo mi je pa tako vseeno, veliko užitkov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

packa?

potem pa kar v mud ring z njo.

kul imamo že dve.

lahko kar začnemo...

:)

o..tatihi..... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pizdu ma**r.....BABE.....pa dejte vse tiste silne vibratorje mal uporabljat....... :angry2:  :angry2:  :angry2:  :angry2:

Boste vidle,da bo svet koj lepši, nežnejši,......bolj izpopolnjen......ne pa se tlele neki med sabo prepucavat.....iz tega običajno ne rata nič dobrega.....da o kakšni izpopolnjenosti ne govorim!!!!!!!!!!!! :angry2:  :angry2:  :angry2:

Emm, dr. Rogelj bi rekel da so zenske ki so premalokrat nata-knjene, pogosto nata-knjene...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zlo nerada, ampak morm tukej vskočt :grim ........

PUPA , da pa ti tega ne veš, kdo je dr. Rogelj

sej ne morm verjet :hmm:

Me je kdo klical??? :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne da bi vedela, da vem kdo je to. Lahko mi pa malo osvežite spomin (in se ne zgražate) in mi poveste  ;)

mogoče svetuje skupini Legebitra :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: faaaaaaaaak..... Tadeja pozabla na kavo pelat :wallbash:

hvala Buba :)

Popravljeno . Popravil Nagaya
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo bi vedel.... :naughty:

hmmmm jaz ne....... nisem rabila pomoči pri spoznavanju same sebe pri Legebitri...... tudi nisem nek aktiven član, čeprav podpiram to organizacijo kot tako......... aja, če vas še to zanima, tudi homoseksualnih nagnjen nimam .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ah Pupa - kot je že Nagaya omenila - drugega nisi našla ? pa ostali seveda tudi in greenninja, cyc in ne vem še kdo ... :)

sploh ni bila poanta v tem, da so bili športniki ... sploh ni bila poanta v tem ... :nono: ... bil je super primer, kaj se lahko zgodi ko z ene in druge strani naletimo na bedake na cesti !!! :grim ... nisem zagovarjala ne športnike in ne onega z golfom ... ali sem...pa me pamet že malo daje ... :hmm: ... ne nisem - sem natanko prebrala kaj sem napisala ... :grim ... nihče ne omenja miljon drugih nezgod, ki se zaradi tega dogajajo ... tole pa je bilo v časopisih in je pač fajn primer, ker se mi je zdelo, da vsaj o tem vsi vejo - so prebrali - slišali ...

prav fletno mi je - kako iz enega primera, ko človek želi nekaj vsaj razložiti, potegnete ven čisto drugo poanto in temo pogovora obrnete v čisto drugo smer ... :doze: ... prav fletno se mi zdi ... :whistle: ... kot najstniki, ki jim starši tupijo v glavo oni pa enostavno tega nočejo in ne morejo slišat :xx: ... saj ko bomo stari bomo vse razumeli - ali pa spet ne ... :eek:

tudi, ko je meni en bedak nogo odtrgal stran ni bilo ne duha in sluha o tem v časopisu ... pizda ... :blink: ... le zakaj ... :?

ah ja - pa da ne bom off topic - moje izkušnje na motorju ... ? ... ma prav bajne so ... :yea1:

:lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil Nata
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!